1. kolo 2020



Spoločné prebehnutie

Miesto: Ostrov Msport (Hala U Matejku)


Dátum: 

Trať: 8,96 km – Od Msport, po hrádzi, popod starý želežničný most, okolo lodeníc, golfového ihriska po nový cestný most. Prebeh cez most po cyklotrase, za mostom sa zatočíme do ľava a popod most okolo stavidiel na hrádzu. Po hrádzi popod starý cestný aj želežničný most. Prebehneme cez starý želežničný most a dobehneme späť na ostrov.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h

Dobrovolný príspevok:
                     2 EUR – dobrovoľný príspevok
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (dobrovoľný príspevok sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h

 

TN liga 1 - mapa


Z dôvodu vyhlásenej mimoriadnej situácie na území Slovenskej republiky vládou SR a pandémiou ochorenia COVID-19 si Vás milí bežci dovoľujeme upozorniť, že sa nejedná o hromadné podujatie súťažnej športovej povahy, ale o priateľské bežecké stretnutie. Na základe uvedeného nebudú vyhlásení víťazi a oznámené výsledky, ale bude dostupný prehľad Vašich dosiahnutých časov. WC a sprcha nebudú k dispozícii.

Všetci účastníci sú povinní dodržiavať platné protiepidemické opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR. Na štarte je povinné rúško, ktoré si bežec môže dať počas behu dole. Naraz môže štartovať maximálne 99 bežcov. Ak by počet bežcov presiahol číslo 99, tak druhá vlna pobeží s časovým odstupom ( 5 minút neskôr).

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1RastislavBrunovský Drietoma1969
2MatúšVaračkaBeckov1988
3MilanMakišbez me na / Trenčín1983
4LenkaVaračkováBeckov1988
5MiroslavIlavský stJogging club Dubnica n/V / Dubnica nad Váhom1963
6DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
7DaliborJakalBez me na / Svinná2000
8AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
9Peter ŠimkoAutoboxy TN / Trenčín1972
10EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
11JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
12MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
13JaroslavStruhárTrenčín / Trenčín1983
14PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
15NinaPavlíkováTrenčín / Trenčín2005
16MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
17PetraCabalováGEKON sport / Trenčín1983
18RastislavCabalaGEKON sport / Trenčín1978
19JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
20DenisaHertlováSvinná1995
21PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
22PeterSobekBez Me Na / Trencin1978
23MilošHumeraTrenčín1970
24MichalDudlaTrenčín1988
25JurajSchillerNová Dubnica1977
26NatáliaRožník FislováTrenčín1988
27DaliborRožníkTrenčín1988
28BlankaBalaščákováGekon sport TN / Trenčín1966
29BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
30IvanaOndrejičková. / Liešťany1978
31MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
32RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
33Gizka ChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1954
34BarbaraChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1995
35DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
36BoženaBulíkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1979
37MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
38VolodymyrMorgunovTrencin1968
39MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
40Peter KaňovskýDrietoma1978
41ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
42Milan HertlBežci Svinná / Svinná1974
43MartinPanakDrietoma1979
44ZdenoBučekTri2Fly / Trenčianska Teplá1998
45ErikDaňoDobrý Dobran / Trenčianska Teplá- Dobrá1990
46OndrejHoferNZBK / Nové Zámky1981
47MiriamMarušincováTrenčin1973
48MariánAdamkovicGikon / Vanovce1964
49Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
50DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
51JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
52MilanVarhaníkMalá Hradná1998
53TomášStiksaTrenčianske Teplice1983
54LubomírAdameKšinná1980
55MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
56JakubVranaGEKON sport / Trenčín1984
57Pavol JankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov 1957
58PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
59MiroslavKasalaTrencin1978
60PeterGolianTrenčín1976
61MichalStaníkBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2002
62JozefStaníkBK Lysá pod Makytou1973
63MartinChudýTrenčín1980
64 PeterNovodvorskyTrencin1981
65ĽubomírSamekTrenčín Slávia / Kálnica2003
66ĽubomírSamekKálnica1980
67LukášSamekKálnica2008
68LukášPetrovičTrenčín / Trenčín1994
69JánMišákSamzaseba / Selec1972
70RenátaŠmihálováBez Me Na / Horné Srnie1993
71MiroslavMichálekRybany1967
72ŠimonHatalaBuď Lepší / Trenčín2000
73Zuzana ŠevčíkováBuď lepší / Trenčín1996
74Miroslav ĎuríkBuď lepší / Trenčianske Tepluce1996
75MarianMarian CyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
76PavolZavodskyTrenčín1995
77MatejMartišBradáči / Trenčín1986
78ľubošdobiastrenčín1970
79JozefMinarechTrencin1975
80SimonaLobotková Veľká Hradná 1990
81PeterKopecký Ruskovce 1989
82JakubHrmoBuď lepší / Trenčín 1988
83DanielHorňákTrenčianska Turná1975
84MarcelMasarovičTrenčín1986
85ZuzanaZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1984
86ĽubicaŠčambováBud lepši / Trenčín1980
87MarekSmolánPupok Sveta / Trenčín1977
88LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
89LuciaLiviskovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
90IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
91Marián Minárik Horňany2000
92PeterMasarovičDolná Súča1981
93PaloStrakaIvanovce1982
94DanielOndrejičkaLiešťany1974
95KatarínaGarajováBez me na / Trenčín1979
96PavolMartišGEKON sport / Trenčín / Trenčín1994
97DušanJančoTrenčín / trenčín1992
98AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
99DášaŠtroffekováTrenčianske Teplice2003
100Veronika Ďanovská Trenčín 1991
101LuciaHatalováBuď lepší / Trenčín1997
102KatarínaBoťanskáNová Dubnica1993
103JánPolákNová Dubnica1964
104FerdinandDaňoSedmerovec / Sedmerovec1963
105MartinDaňoSedmerovec / Sedmerovec2002
106PeterTalčíkNutrilite team / Trenčín1970
107LubošSmolkaChampion club Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1992
108LadislavFarkassoblahov1983
109michalhodulikhodo dream team / trencin1982
110BiankaKaryováTrenčín1969
111MartinSlezáčekTrenčianska Turná1984
112JakubMeloTrenčín1988
113JurajVodičkaRun for Fun Triathlon / Trenčín1965
114JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
115AndrejPrekopBuď Lepší / Trenčín1985
116NikolaKocianováAk spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
117Stanislav Macháčhodo dream team / Trenčín2000
118IvanVavríkTrenčín1963
119MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
120MilanMrázikBuď lepší / Trenčín1997
121MiroslavRosanNadlice1969
122Denisa HULÁKOVÁ Ľadové medvede Ostratice / Bánovce nad Bebravou 1979
123FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
124ZuzanaOslanciváBud lepši / Trenčíb1979
125MichalTrebativkySoblahov / Soblahov1978
126ĽUBOŠKATERINČINDUBNICA NAD VAHOM1971
127ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
128JurajHaninecAK Spartak / Dubnica nad Váhom1957
129BranislavBohušBud lepši / Trenčin1984
130PeterBučekTrenčianske Stankovce1992
131PavelTrúchlyTrenín1977
132RomanaSkorvankovaBuď lepší / Trenčín1995
133MatúšŽatkoTrenčín1991
134MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
135BarboraBečárová Drietoma1991
136OlenaYakymenko Trenčín 1972
137ZuzanaDobiasovapre radost / Trencin1982
138AntonKrpelanLednicke Rovne1992
139PavolVanekChocholná - Velčice1977
140PeterLagiň Cimenná / Cimenná 1995
141Denis Gešnábel Cimenná / Cimenná 1992
142Natáliia Sydorenko Trenčín 1969
143VladimirKrizkoBuď Lepší / Trenčín1980
144PeterStoklasaTrenčín1985
145LukášSabadkaBierovce / Veľké Bierovce1993
146ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
147TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
148DušanDanišNová Dubnica1968
149PeterCíbikWorms Gym / Trenčín1996
150NikoletaLagiňová Cimenná 2001
151MarianHornikBud Lepsi / Trenčín1983
152AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
 

Aktuality

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu