1. kolo 2021


❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Miesto: Ostrov Msport, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu

Dátum: 

Trať: 8,96 km – Od Msport, po hrádzi, popod starý želežničný most, okolo lodeníc, golfového ihriska po nový cestný most. Prebeh cez most po cyklotrase, za mostom sa zatočíme do ľava a popod most okolo stavidiel na hrádzu. Po hrádzi popod starý cestný aj želežničný most. Prebehneme cez starý želežničný most a dobehneme späť na ostrov.

Povrch: asfalt

Štart: hocikedy cez víkend 27. a 28. 03.2021

Štartovné: nie je

Pravidlá a výsledky: Nie ste povinný bežať túto trasu. Ak ste z iného okresu, štátu, alebo aj z okresu TN a chcete behať inde, tak je potrebné iba dodržať dĺžku 8,96km a rovinatý charakter trate. Výsledný čas si každý zapíše spolu s ostatnými údajmi na stránke http://tbl.sk/1-kolo-2021/. Trať je nutné absolvovať v stanovenom termíne. Čas je potrebné zapísať spolu s ostatnými údajmi najneskôr do pondelka 29.03.12:00. Najskôr však v sobotu 28.03. ráno. Časy zapísané pred týmto termínom budú zmazané. Následne budú spracované výsledky. Nemusíte zasielať záznam z hodiniek, stačí si čas stopnúť na hocijakom zariadení. Veríme vo fair play.

 

TN liga 1 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
2Martin BARTOŠreklama BARTOŠ / Trenčín1982
3ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
4JánMišák- / Selec1972
5MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
6SylviaTopolčányovaNove Mesto Nad Vahom1976
7Ivana LetkoRecorderi Recibuild / Nová Dubnica 1981
8PeterŠimkoAutoboxy Trenčín / Trenčín1972
9DaliborJakalSvinná2000
10MarekBulko Veľké Bierovce 1978
11MatejBibzaNové Mesto nad Váhom 2992
12ErikŠevčíkTrenčín1995
13MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
14PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
15MarianGiertlxROAD / Banovce nad Bebravou1950
16MáriaPomajbováNové Mesto nad Váhom1979
17LadislavMatejkaTBL / Trenčín1982
18AdriánJakalSvinná / Svinná2005
19KatarínaMatejkováTBL / Trenčín1986
20DaliborJakal st.Svinná1975
21AndrejPrekopTrenčín1985
22MartinŠišovskýTrenčín1988
23MarekMadunický- / Trenčín1988
24TomasMargorinTrencin1990
25PeterStoklasaTrenčin1985
26BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
27SylviaStehlíkováTrenčín / Trenčín1976
28OlenaYakymenkoTrenčín1972
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
31JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
32LenkaVeseláNové Mesto nad Váhom1974
33IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
34PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
35PavelSpačekTrencianske tulene / Trencianska Tepla1971
36IgorVrabelTrencianska Teplá1959
37EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
38JurajBalajTrenčin1981
39Mária Vráblová Trenčianska Teplá 1960
40AntonKrpelanLednické Rovne1992
41PeterBatkaTrenčín1970
42LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
43NinaPavlíkováSoblahov2005
44MilošHumeraTrenčín1970
45JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
46OliverSpaçekTrencianska Tepla1999
47BratislavaMrázikSam / Trenčín1975
48IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
49JanBalusikPuchov1981
50MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
51PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
52JakubKollárTrenčín1995
53AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
54ZuzanaLuprichováBez me na / Skalka nad Váhom1983
55ZuzanaZanovaTrencianske Stankovce1984
56MarianAdamkovicGekonsport / Bznovce nad bebravou1964
57MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad Bebravou1964
58ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
59Veronika Ďanovská Trenčín 1991
60RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
61VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
62ĽubicaŠčambováBuď lepší / Trenčín1980
63TomášStiksaBehaj s Radosťou / Trenčianske Teplice1983
64MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
65JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
66BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
67ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
68MatusVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
69MilanHertlBežecký klub Svinná / Svinná1974
70JurajMaláňSoblahov / Soblahov1977
71RomanJuhásŠportová komunita Šaľa / Trenčianska Turná1973
72PavolZávodskýTrenčín1995
73MiroslavaDrakováNová Dubnica1977
74PatrikDrakCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1972
75ZuzanaDobiašováTrencin / Trencin1982
76TomášBaďuraTrenčín1979
77MartinKorecTrenčín1992
78MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
79PetetKrchnavyTrencin / Trencin1965
80VladimirJeškoTrenčín1964
81Lucia LoviškováTrenčianske Stankovce 1983
82Jozef Staník Lysá pod Makytou 1973
83PavolMedveďGEKON sport / Trenčianske Teplice1972
84JanaLesajováTrenčín1978
85MartinLesajTrenčín1975
86ZuzanaStanakovaGekonsport TN / Trencin1986
87DanielOndrejičkaLiešťany1974
88Dušan JELÍNEK - / TRENČÍN 1978
89PeterKrchňavýTrenčín1965
90VladoKulíšekSCMT / Trenčín1960
91SoňaStruhárováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
92MartinLahkýTrenčín1983
93JánTrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
94PavolStrakaIvanovce1982
95SabinaStrakovaIvanovce2007
96MartinaStrakovaIvanovce1982
97SofianRepaGymnázium Bánovce / Bánovce nad Bebravou2005
98MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
99MartinaMelkovičováBuď lepší / Soblahov1982
100LadislavMiščíkF-tím / Trenčín1965
101TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
102LuciaŠírováTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá2002
103Ilona Karlíková Slawex ranners / Slavičín 1971
104MartinNosekBTS / Trenčianske Stankovce1987
105JakubMeloTrenčín1988
106RastislavHulmanPoolman / Trenčín1978
107JakubVranaGEKON sport / TRENČÍN1984
108SilvesterPavlíkJogging klub DCA / Beluša1975
109MichalBadžgoňTrenčin1977
110MatejĎuržaMníchova Lehota1991
111Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
112KatarínaZávodská Motešice / Motešice 1978
113BranislavHromnik- / Trencianske Stankovce1979
114KatarínaGarajovaBez me na / Trencin1979
115Miloš Figúr Dulov / Dulov1969
116FrantišekStančekTrenčín1980
117MatusOpatovskySelec / Selec1994
118MichalDudlaTrenčín1988
119MarianFaturikLaco maco drink tím / Dulov1981
120IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
121IvanMOJTOBohunice1989
122IvnaMajtánNové Mesto nad Váhom1957
123SoňaMinárikováTrenčín1972
124Martin ŠťastnýTrenčín1989
125DamiánMeloTrenčianska Závada1988
126Sandra Kiššová Považská Bystrica 2002
127MartišMatejBradáči / Trenčín1986
128JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
129HelenaHoždorováLysá pod Makytou1995
130PeterSobek220 mínus vek alebo Bez me na :-) / Trenčín1978
131IvanaOndrejičkováLiešťany1978
132DanielHorňákRekordéri / Trenčianska Turná1975
133Robert Janíček BK Lysa pod Makytou / Lysa pod Makytou 1969
134MarcelMasarovičTrenčín1986
135RasťoŠiplaTrenčín1977
136Katka Janičkova BK Lysa pod Makytou / Lysa pod Makytou 2005
137DenisaKusovaTrenčín1978
138Nikola Švaňová Laco Maco drink tím / Ilava 1993
139AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
140DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
141MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
142PavolMartišGekon / Trenčín1994
143MarekBaráthTajná / Tajná1977
144JurajMokošTJ Stratená / Trenčín1968
145KatkaMarasováTJ Stratena / Trenčín1974
146KatkaMalíkováTJ Stratena / Trenčín1970
147AndreaMelicherováTJ Stratená / Trenčín1970
148MiriamMarušincováGekon / Trenčín1973
149SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
150BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
151Eva GavendováTrenčín1963
152BarboraGavendováTrenčín1999
153PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
154LukášSabadkaPROLIGA SPORT TEAM / Veľké Bierovce 1993
155JanKucharikDurikam team / Trencin1965
156MatiaGuzikovaPama1982
157DianaCehlárikováPúchov1998
158PavelUhreckýTrenčín1974
159LenkaVaračkováBuď Lepsi / Beckov1988
160ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
161JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
162ĽubomírSamek Slavia TN / Kalnica2003
163SamekLukášKálnica2008
164MiroslavKasalaTrenčín1978
165ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
166MarianHornikhodo dream team / Trenčín1983
167RomanUlahelTrenčín1971
168Natália BrezovskáElite gym TN / Trenčín 1987
169EmíliaPavlíkováSoblahov1968
170RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
171TerezaĎuráčiová Elite gym TN / Soblahov1993
172KatarínaHučkováTrenčín1989
173Peter Talčík Nutrilite team / Trenčín 1970
174PeterNovodvorskýTrenčín1981
175PeterDenesKBPS PUCHOV / PUCHOV1961
176MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
177marianCyprianMAC dubnica nad vahom / Dubnica nad Vahom1947
178Martina MészárosováTrenčín1997
179MartinChudýTrenčín1980
180PeterJuhásTrenčín1971
181IgorKarasDubnica nad Váhom1960
182MartinFaturikLaco maco drink tím / Ilava1976
183EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
184JanaOtavovaSlawex runners / Slavicin1985
185PetraCabalováGEKON sport / Praha1983
186RastislavCabalaGEKON sport / Praha1978
187AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
188MilanSedláčekKonrad Tools Team / Trenčín1994
189MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
190SoňaKlimáčkováTrenčín1975
191MirkaZichováSLAWEX RUNNERS / Slavičín1981
192MarcelaZvrskovcovaBanská Štiavnica 1982
193RobertZemanCRH Slovensko / Trenčín1974
194KatarínaMalákováSvinná1979
195Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
196MartinSlezačekRecorderi / Hamry1984
197AlenaČerná Nové Mesto nad Váhom1982
198IvanaChovancováTrenčín1977
199DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
200MonikaSlezackovaRecorderi / Bratislava1980
201TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
202MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
203LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
204PeterMiloTrencin1992
205OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín1976
206JánPolákNová Dubnica1964
207BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
208MartinVeverkaTrenčín1982
209AdriánAmbrožTrenčín / Trenčín 1999
210RastislavGugaNemšová / Nemšová1991
211LiborPorubanPRO Dubnica o.z. / Dubnica nad Váhom1968
212BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
213JakubĎuržaMníchova Lehota1993
214NorbertBrázdaTrenčín1971
215NatáliaFislováBuď lepší / Trenčín1988
216BranislavLobotkaBuď lepší / Trenčín1986
217JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
218PeterAZARIQEXo / Trenčín1977
219MiroslavaVertigac220-vek / Trenčín1978
220NoraLadecká Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom 1992
221Pavel Trúchly Trenčín 1977
222AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
223VeronikaBakalárová220-vek/bez me na / Mníchova Lehota1987
224PeterGolianTrenčín1976
225HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
226BarboraUhliarovaBanská Bystrica1983
227BranislavMrázikTrenčianska Turná1975
228Martin KocajTrenčín1987
229RasťoŠipkaTrenčín1977
230Lukáš SamekKálnica2008
231RóbertAmbrožAMCO / Trenčín1975
232RudolfSopkoTrencin1943
233JánJenčoVeľkánoha / Trenčín1979
234LuciaMituchováBuď lepší / Trenčín1981
235SimonaMajerčáková Trenčín 1999
236JozefKudlaSokol Trenčín / Trenčín1947
237AdriánTomášikNová Dubnica1981
238PetraGrachováTrenčín1978
239ĽubomírSamekKálnica 1980
240LukášBučekNová Dubnica1992
241PeterMarcinátBuď Lepší / Trenčín1986
242BohumírZvrškovecBanská Štiavnica1971
243MichalBeňoTRENČIANSKE TEPLICE1997
244JaroslavPavlackýTrenčianske Teplice / Trenč. Teplice1962
245PavolMolnárChorvatsky Grob1976
246DušanVertfeinPrinthouse a.s. / Bobot1981
247TomasKocianTrencin1989
248RadovanRosaBreza Team / Brezolupy1992
249MichalMakišSoblahov1981
250VladimírKováčikDohňany1997
 

Aktuality

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu