2. kolo 2020


Miesto: Rybníky u Vicenu (48°52’12.7″N 18°06’27.8″E)

Dátum: 

Trať: 7,17 km, prevýšenie 144m. Od rybníkov dole po ceste smer centrum obce, na začiatku obce zabočíme doľava a stúpame lesnou cestou až betónovú cestu, na ktorej zabočíme znova doľava. Pokračujeme po ceste až k odbočke doľava na štrkovú cestu bývalej lesnej železnice. Za mostom zabočíme znova doľava a napojíme sa na lesnú asfaltovú cestu. Bežíme po asfaltovej ceste až na jej koniec, kde zabočíme opäť prudko doľava. Pokračujeme po lesnej ceste okolo chaty Kubrica. Cesta sa zmení na betónovú a neskôr asfaltovú. Po strmom zbehu po asfaltovou cestou prebehneme cez otoč autobusov až do cieľa pri rybníkoch.

Povrch: asfalt 70% / terén 30%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

 

TN liga 2 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
3MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
4DaliborJakalBez me na / Svinná2000
5DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
6JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
7MatúšVaračkaBeckov1988
8LenkaVaračkováBeckov1988
9RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
10MichalDudlaTrenčín1988
11MiroslavKasalaTrencin1978
12RastislavBrunovskýDrietoma1969
13JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
14LadislavFarkasSoblahov1983
15michalhodulik hodo dream team / trencin1982
16StanislavMacháčhodo dream team / Trenčín2000
17DaliborRožníkTrenčín / Trenčín1988
18NatáliaRožník FislováBuď lepší / Trenčín1988
19ZuzanaZáňováBuď lepší / Trenčianske Stankovce1984
20LuciaLoviskova Buď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
21KamilPanakTrenčianske Stankovce 1978
22ĽubicaŠčambováBud lepši / Trenčín1980
23Miroslav ilavsky stjogging klub Dubnica n/v / Dubnica n/v1963
24AntonKrpelanLednicke Rovne1992
25PatrikDrakCyklostore.sk / Trenčín1972
26MiroslavaDrakováCyklostore.sk / Trenčín1977
27MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
28LukášSabadkaVeľké Bierovce1993
29PeterMichálikTrenčianska Turna 1982
30MarianCyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
31VolodymyrMorgunovTrenčín1968
32AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
33PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
34JurajSchillerNová Dubnica1977
35Tibor Nestakbehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
36JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
37JackulikFrantišekBrúsne / Drietoma1978
38PeterKaňovskýDrietoma1978
39MilanČajahodo dream team / Trenčín1993
40TiborNestakBehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
41Peter ŠimkoAutoboxy Trenčín / Trenčín1972
42MilošHumeraTrenčín1970
43MarcelMasarovičTrenčín1986
44ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
45Barbora Bečárová Drietoma 1991
46MariánVavrikDubnica nad Vahom / Dubnica nad Váhom1984
47DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
48JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
49BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
50PaloStrakaIvanovce1982
51ZuzanaDobiasovaTrencin1982
52JakubVranaGEKON sport / Trenčín1984
53PavolMartišGekon sport / Trenčín1994
54MiriamMarušincováGekon sport / Trenčin1973
55PetraCabalováGEKON sport / Trenčín1983
56RastislavCabalaGEKON sport / Trenčín1978
57OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín / Trenčín1976
58JurajVodičkaRun for Fun Triathlon / Trenčín1965
59MarianMarian CyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
60MariánAdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
61Petra AdamkovicovaGekonsport / Komna1978
62AlicaNemčekováDubnica / Dubnica nad Váhom1964
63BranislavHromnikTrencianske Stankovce1978
64Veronika ĎanovskáTrenčín1991
65EvaMálkováSlawex runners / Slavicin1982
66IlonaKarlikovaSlawex ranners / Slavičín1971
67HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
68ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
69RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
70IvanaOndrejičkováLiešťany1978
71PeterMasarovičDolná Súča1981
72TomášMiklovičUltra Brezina / Trenčín1979
73MichalKlačkoZa Radarom / Trenčianske Jastrabie1982
74PeterStoklasaTrenčín1985
75TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
76PeterBatkaTrenčín1970
77PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
78MartinChudýTrenčín1980
79ZdenoBučekTri2Fly / Trenčianska Teplá1998
80ErikDaňoDobrý Dobran / Trenčianska Teplá-Dobrá1990
81PatrikJopcikMkšs ak knm / Cadca1996
82SimonaLobotkováVeľká Hradná1990
83ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
84BiankaKaryováTrenčín 1969
85JaroslavStruhárTrenčín / Trenčín1983
86PeterKopeckýRuskovce1989
87MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
88 PeterNovodvorskyTrencin1981
89JakubHornýSlávia Športové gymnázium Trenčín / Trenčín2007
90PeterĽubuškýŠKP BRATISLAVA / TRNAVA1990
91JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
92NatáliaMarková Bratská jednota babtistov / Trnava1993
93KristinaKyjacováNová Dubnica1991
94ZuzanaStanakovaTrencin1986
95MartinPupišTrenčianska Teplá1993
96MarianVavrikDubnica1984
97RichardHulmanTrenčín1997
98PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
99Matej MartišBradáči / Trenčin1986
100Michal Staník BK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 2002
101Jozef Staník BK Lysá pod Makytou 1973
102Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot 1968
103MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
104JurajHaninecAK Spartak / Dubnica nad Váhom1957
105PavolBalaščákTrenčín1964
106dušanjančotrenčín1992
107ľubošdobiastrenčín1970
108JozefMinarechTrencin1975
109MartinBohušTrenčín 1988
110MichalAmrichTrenčín1996
111JakubHrmoBuď lepší / Trenčín 1988
112LubomírAdameKšinná1980
113PavelTRÚCHLYTrenčín1977
114Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
115LindaBernathovaTrencin1981
116AdrianaHabankovaBud lepsi / Trencin1985
117AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
118PetronelaGalovaBud lepsi / Trencin1984
119ĽubošGondárTrenčín1990
120ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
121JánTrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica1982
122MatejVyhlidalTrenčianska Teplá-Dobrá1999
123MáriaPrievozníkováPltníci / Trenčín1985
124MilanHertlBežci Svinná / Svinná1974
125OkenaYakymenkoTrenčín1972
126MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
127AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
128AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
129DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
130PeterSobekBez Me Na / Trenčín1978
131MiroslavHolecŠK Achilles Handlová / Prievidza1979
132MarianHornikhodo dream team / Trenčín / Trencin1983
133DaliborGlodičSoblahov1977
134MartinaGlodičováSoblahov1977
135IvanVavríkTrenčín1963
136RadoslavMichaličkaZáhorácký Frišký Tým / Senica1975
137KatarínaGarajováBez me na / Trenčín1979
138RadovanHargašStará Turá 1999
139NinaPavlíkováSoblahov2005
140PavolVanekChocholná - Velčice1977
141Peter BolačekMaMiMa / Trenčín 1981
142MilanMrázikBuď Lepší / Trenčín1997
143DanielOndrejičkaLiešťany1974
144RobertMackoNitr.Sucany / Nitr.Sucany1979
145RomanaŠkorvánkováBuď lepší / Trenčín1995
146LuciaHatalováBuď lepší / Trenčín1997
147Denis Gešnábel Cimenná 1992
148Peter Lagin Cimenná 1995
149RadoslavKopčanBánovce nad Bebravou1987
150BarbaraChrenkováJogging klub Dubnica / Dubnica na Váhom1995
151MonikaSlezackovaSHEruns / Bratislava 1980
152IvanaZiacikovaNova Dubnica1981
153PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín1970
154AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
155AlexandraČepickáTrenčín1981
156Vladimír ČUPALKA GEKON sport /Udrina / Slatina nad Bebravou 1974
157NikolaKocianováNová Dubnica2009
158Michal TrebatickySoblahov1978
159VeronikaBakalárovábez me na / Mníchova Lehota1987
160MiroslavKováčTrenčín1952
161IvanMOJTOBohunice1989
162MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
163VladimirKrizkoBuď lepší / Trenčín / Trenčín1980
164MartinSlezacekTrencianska Turna Hamre1984
165AntonínPoláchValašské Klobouky1979
166LukášKočišTrenčín1992
167RenátaŠmihálováBez Me Na / Trenčín1993
168PeterBučekTrenčianske Stankovce1992
169PeterCíbikWormsGym / Trenčín1996
170MartinŠišovskýSelec / Selec1996
171IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
 

Aktuality

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu