3. kolo 2021


Miesto: Rybníky u Vicenu (48°52’12.7″N 18°06’27.8″E)

Dátum: 

Trať: 7,17 km, prevýšenie 144m. Od rybníkov dole po ceste smer centrum obce, na začiatku obce zabočíme doľava a stúpame lesnou cestou až betónovú cestu, na ktorej zabočíme znova doľava. Pokračujeme po ceste až k odbočke doľava na štrkovú cestu bývalej lesnej železnice. Za mostom zabočíme znova doľava a napojíme sa na lesnú asfaltovú cestu. Bežíme po asfaltovej ceste až na jej koniec, kde zabočíme opäť prudko doľava. Pokračujeme po lesnej ceste okolo chaty Kubrica. Cesta sa zmení na betónovú a neskôr asfaltovú. Po strmom zbehu po asfaltovou cestou prebehneme cez otoč autobusov až do cieľa pri rybníkoch.

Povrch: asfalt 70% / terén 30%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Spojená škola internátna – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

 

TN liga 3 - mapa


Všetci účastníci sú povinní dodržiavať platné protiepidemické opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR. Na štarte je povinné rúško, ktoré si bežec môže dať počas behu dole. Naraz môže štartovať maximálne 45 bežcov. Ak by počet bežcov presiahol číslo 45, tak druhá vlna pobeží s časovým odstupom. Vlny budú podľa poradia štartovných čísiel.


Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3SoňaStruhárováAtletika Nové Mesto nad/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
4MiroslavKasalaTrencin1978
5MarekKasalaTrencin1982
6miroslavilavsky stjogging klub dubnica / dubnica n/v1963
7JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
8MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
9SilvesterPavlíkJogging klub Dubnica / Beluša1975
10RadovanRosaBrezolupy1992
11IvanaOndrejičkováLiešťany1978
12MartinLahkyTrencin1983
13Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1981
16MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad bebravou1964
17SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
18PeterNovodvorskyTrencin1981
19KatarínaHučkováGekonsport / Trencin1989
20PeterŠimkoTrenčín1972
21MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
22MarekMadunický- / Trenčín1988
23MarianVavrikDubnica / Dubnica nad Vahom1984
24Ján Veselý Running snails / Nové Mesto nad Váhom1971
25LenkaVeseláRunning snails / Nové Mesto nad Váhom 1974
26PavelTruchlyTrenčín1977
27JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
28RomanJuhásTrenčianska Turná1973
29TomášMargorínTrenčín1990
30Peter Kaňovský Drietoma1978
31JánJenčoKubranske patkaňe / Trenčín1979
32JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
33MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
34VlastimilTeplanLieskovskí bežci / Petrova lehota1979
35TiborNeštákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1973
36JánMišákSelec1972
37VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
38JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
39DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
40MichalBeňoTrenčianske Teplice1997
41PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
42MáriaVráblováTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1960
43Igor VrábelTr Teplá / TrenčianskaTeplá1959
44PeterStehlík220 mínus vek / Trenčín1979
45SylviaStehlíková220 mínus vek / Trenčín1976
46PavolBeňoTeplice / Trenčianske Teplice1966
47KatarínaGarajová220-vek / Trencin1979
48PeterBatkaTrenčín1970
49EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
50MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
51MartinaMészárosováTrenčín 1997
52MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
53FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
54MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
55JakubMeloTrencin1988
56VladimírJeškoTrenčín1964
57ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
58LukášBučekNová Dubnica1992
59AdriánTomášikNová Dubnica1981
60JozefKulichChampion club Trenčín / Trenčín1973
61MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
62Jozef Hlávka O / Ilava bu cť HD jaj 371951
63Jozef Hlávka Ilka / Ilava11951
64PeterDenesKBPŠ Púchov / Púchov1961
65Peter Jančovič Piešťany 1983
66Libor Poruban Pro o.z. / Dubnica nad Váhom1968
67JanaPecnováNová Dubnica1978
68VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
69Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
70VeronikaĎanovskáTrenčín 1991
71PavolZávodskýTrenčín1995
72Bianka Karyová Never give up / Trenčín 1969
73JurajBalajTrencin1981
74NoraLadecká Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1992
75MatejĎuržaMnichova Lehota1991
76JakubŠkriečkaproliga.eu / Trenčín1983
77MáriaŠkriečkováproliga.eu / Trenčín1983
78EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
79HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
80PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
81IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
82MilošHumeraTrenčín1970
83PavolBalaščákTrenčín1964
84Lucia Lovišková GIN / Trenčianske Stankovce 1983
85ZuzanaZanovaGIN / Trenčianske Stankovce1984
86SoňaKlimáčkováTrenčín1975
87Ilona Karlikova Slawex ranners / Slavičín1971
88PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
89PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
90LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
91Martin ŠťastnýTrenčín1989
92HelenaHoždorováLysá pod Makytou - Dešná1995
93IvanMOJTOChampion club / Bohunice1989
94AndrejPrekopBuď Lepší / Trenčín1985
95MichaelKadaSvinna1983
96JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
97AlicaNemcekovaJogging klub / Dubnica1964
98IgorKarasDubnica / Dubnica nV1960
99Nikola ŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
100MartinFaturíkLaco maco drink tím / Ilava1976
101MariánFaturíkLaco maco drink tím / Dulov1981
102RóbertŠubertRaz to pride / Trenčianske Stankovce1994
103VladimirBalajMagna Energia a.s. / Piestany1984
104LiviaCsibreiovaTrencin1980
105MichalPetroSTG Trencin / Trenčín 1982
106MariánJelenákŠKP Trenčín / Tr. Teplá 1969
107MatúšVaračkaBud Lepsi / Beckov1988
108LenkaVaračkováBud Lepsi / Beckov1988
109AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
110MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
111PeterMarcinátTrenčín1986
112MiriamPetrovaSTG Trenčín / Trenčín 1981
113BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
114MichalJamborSTG Trenčín / Trenčín1978
115MarcelMasarovičTrenčín1986
116Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
117MartinChudýTrenčín1980
118PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
119ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
120TomášPodperarudyprojectCZE / Horňany1986
121Nikola Kocianová Spartak Dubnica / Nová Dubnica2009
122JOZEFNEVEĎALKRÁSNO NAD KYSUCOU1970
123MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
124Martin Slezacek Recorderi / Trencianska Turna, Hamre1984
125Daniel HornakRecorderi / Trencianska Turna 1975
126MartinŠišovskýTrenčín1988
127TiborŠírTrencianska Tepla / Trencianska Tepla1966
128Patrik DrakCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1972
129MiroslavaDrakováCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1977
130Adrián Ambrož Trenčín 1999
131Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
132AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovne 1992
133KatarínaMatejkováTBL / Trenčín1986
134DanielOndrejičkaLiešťany1974
135DaliborJakal st.Svinná1975
136Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
137MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
138Natália Brezovská Elite gym TN / Trenčín1987
139PavelUhrecký220 mínus vek / Trenčín1974
140OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín1976
141TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
142MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
143PeterJuhásTrenčín1971
144PeterObcovičŠK Jablonica / Senica 2001
145MartinBohušTrencin1988
146PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
147MilanSedláčekKONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
148ZuzanaSámelováTrenčín1998
149ErikaPodivinskáTeplice / Trenčianske Teplice1973
150SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
151BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
152BarboraGavendováTrenčín 1999
153EvaGavendováTrenčín1963
154Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1974
155MatejWeismannTrenčín1985
156RadejMilickaSlawex runners / Slavicin2000
157DenisaKůsováTrenčín1978
158RasťoŠipkaTrenčín1977
159PavolMartišGekon / Trenčín1994
160PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
161MatejLacovičTrenčín1985
162AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
163LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
164PavelSpačekTrenčianske Tulene / Trenčianska Tepla1971
165TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
166NorbertBrázdaTrenčín1971
167Tereza Ďuráčiová Elite gym TN / Soblahov 1993
168ZuzanaDobiašováTrenčín / Trenčín1982
169PeterTalčík Nutrilite Team / Trenčín 1970
170VeronikaBakalárová 220 mínus vek / Mníchova Lehota1987
171MiroslavKováčTrenčín1952
172IvanaChovancováTrenčín1977
173ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
174AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
175Miroslav Uhlár Vrbany / Vrbany 1974
176Zdenko Uhlár Vrbany / Vrbany 1976
177Martin Bartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
178ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Nová Dubnica1983
179Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
180MartinKocajTrenčín 1987
181MarianHornikTrenčín1983
182MilanHoličekKST Bohunice / Bohnice1992
 

Aktuality

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu