4. kolo 2020


Miesto: Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub)

Dátum: 

Trať: certifikovaná 10,0km trať podľa IAAF, jeden malý a tri veľké okruhy v priemyselnom parku v Trenčíne.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
5 EUR – klasické štartovné
Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
Štartovné obsahuje občerstvenie, upomienkový predmet pre prvých 150 zaregistrovaných.
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 8.30 h SELČ

 

TN liga 6 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2PeterNovodvorskyTrencin1981
3MichalDudlaTrenčín1988
4JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
5VolodymyrMorgunovTrencin1968
6MatúšVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
7LenkaVaračkováBuď lepsi / Beckov1988
8DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
9JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
10MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
11RastislavBrunovskyDrietoma1969
12TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
13ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
16JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
17PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín1970
18MarianAdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
19Petra AdamkovicovaGekonsport / Komna1978
20ERVINPALENIKBud lepsi / TRENCIN1962
21TiborNestakBehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
22MariancyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
23RomanJankuZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
24PeterKáčer Tatran Bobot / Bobot 1968
25MarianaYakymenkoBratislava1997
26MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
27LukášBečárAdamovské Kochanovce 1986
28IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
29JiříMarekB-B1983
30OlenaYakymenko Trenčín 1972
31AntonKrpelanLednicke Rovne1992
32MarekTANÁČkultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
33PatrikKováčikS.S.C. Púchov / Púchov1996
34BarboraSvoradováTrenčín1996
35JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
36Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
37JozefMasarykBežecký klub MMM-PB / Považská Bystrica1974
38RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
39PavolMartišGekonsport / Trenčín1994
40SofianREPA Banovce nad Bebravou2005
41PeterŠimkoTrenčín1972
42DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
43AlicaNemčekováJogging club Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
44TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčíanske Teplice1983
45Jan AdamTaranaMattoni Freerun;Olešná / Frýdek-Místek1999
46PavolStrakaIvanovce1982
47PavelSpačekStarý Hrozenkov1971
48OliverSpačekStarý Hrozenkov1999
49LuciaVlčákováŠK Dukle / Veličná1994
50JaroslavStruhárRaz to príde/Trenčín / Trenčín1983
51PatríciaStruhárováRaz to príde/Trenčín / Trenčín1987
52ZuzanaStaňákováTrenčín1986
53MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
54EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
55MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
56MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
57IvetaFurákováSvetielko nádeje / Zvolen1973
58RomanPodolákTrenčín 51968
59DaliborJakalBez me na / Svinná2000
60DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
61AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
62PeterMasarovičDolná Súča1981
63MartinPollákBathory team Čachtice / Podolie1976
64LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
65IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
66JozefOprchalČachtice1963
67PeterKaňovskýDrietoma1978
68ZuzanaZáňováBuďlepsi / Trenčin1984
69PetraKozikovaTrencin1987
70ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
71MiroslavKasalaTrenčín1978
72JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
73DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
74NatáliaRožník FislováBuď lepší / Trenčín1988
75Natália Rožník Fislová Buď lepší / Trenčín1988
76HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
77TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Tepla1966
78MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
79JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
80PetraFašungováSiska Training Systems / Prievidza1990
81LukasSiskaSiska Training Systems / Prievidza1984
82PetrBorskýJisva Zlín / Zlín1972
83PeterSumajTrencin1984
84Pavol JankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov 1957
85Veronika Ďanovská Trenčín 1991
86PeterMichálik Trenčianska Turna 1982
87LuciaHatalováBuď lepší / Trencin1997
88ZuzanaDobiasovaTrencin1982
89Michal Staník BK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 2002
90Jozef Staník BK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 1973
91IvanaOndrejičkováLiešťany1978
92BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
93LubomírAdameKšinná1980
94JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
95Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
96ZuzanaDurcovaBMSC / Myjava1996
97MarianHornikHodo dream team / Trencin1983
98Zuzana ŠevčíkováBuď lepší / Trenčín1996
99Andrej Luprichbez me na / Skalka nad Váhom1979
100OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
101LubošSmolkaTrenčin1992
102DanielOndreijičkaLiešťany1974
103PeterStoklasaTrenčín1985
104PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
105MilanHertlSvinná1975
106PeterBotkaDežerice1990
107JozefLigockýTBK TORA Topoľčany / Topoľčany1983
108RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
109Miroslav IlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
110JaroslavPodhajskýJISVA Zlín / Zlín1972
111MilošHumeraTrenčín1970
112IvanaŽiačiková Nová Dubnica 1981
113Martin PanákDrietoma1979
114MatejMartišBradáči / Trenčín1986
115AlenaHrubinovaDubnica nad Vahom1980
116MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
117IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
118JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
119PavolBalaščákTrenčín1964
120OndrejHoferNZBK / Nové Zámky 1981
121PatrikKurucKrakovany RUN / Krakovany1979
122IvanPavlíkAk Spartak Dubnica nad Váhom / Dubnica Nad Váhom1984
123FerdinandDaňoSedmerovec / Sedmerovec1963
124MartinDaňoSedmerovec / Sedmerovec2002
125AndrejPrekopBuď lepší / Trenčin1985
126MirkaZichováSlawex runners / Slavičín1981
127VladimírJaníkKBPŠ / Púchov1974
128PavelTrúchlyTrenčín1977
129MartinChudýTrenčín1980
130PeterLackoKBPŠ Púchov / Púchov1987
131AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
132EvaMalkovaSlawex runners / Slavucin1982
133TomasOprchalNové Mesto nad vahom1986
134MarekSmolánTrenčín1977
135JanSokol CachticeKlimekCachtice1944
136MonikaSlezackova SHEruns / Bratislava 1980
137MartinSlezacek Trencianska Turna, Hámre 1984
138Martin Slezacek Trencianska Turna1984
139Daniel HornakTrencianska Turna 1975
140PavolVanekChocholná - Velčice1977
141VladimírKovalčíkTrenčín1951
142TomášGašperAK Strečno / Strečno1989
143 Milan SedláčekKONRAD TOOLs TEAM / Trenčín1994
144PetraCabalováGekonSport / Trenčín1983
145RastislavCabalaGekonsport / Trenčín1978
146PeterKurucKrakovany RUN / Krakovany2009
147ĽubomírSamek Kálnica1980
148ĽubomírSamekSlávia ŠG Trenčín / Kálnica2003
149LukášSamekKálnica2008
150Peter Jančovič Piešťany 1983
151MilanSedláčekKONRAD TOOLS TEAM / Trenčín1994
152MartinRepaTrenčín1995
153DominikaJudinyováŠalené matky / Soblahov1989
 

Aktuality

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu