4. kolo 2021


Miesto: Chocholná – Velčice: obecný park – altánok
(parkovanie pri obecnom úrade, alebo na ceste smer družstvo)

Dátum: 

Trať: cca 8,7 km, prevýšenie 98m. Z parku medzi domy na asfaltovú cestu smer Chocholanská dolina. Z asfaltovej cesty odbočíme do ľava a za potokom prebehneme cez Ródeo areál. Ďalej po turistickom chodníku a lesnej ceste naspäť do obecného parku.

Povrch: asfalt 50% / terén 50%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     + dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

 

TN liga 3 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
2LukášBečárAdamovské Kochanovce 1986
3MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
4MiroslavilavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
5JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
6miroilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
7JánMišákSelec1972
8MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
9ErvinPalenikBud lepší / Trenčín1962
10Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
11KatarinaHuckovaTrencin1989
12JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
13JánKucharíkďurikam Team Trenčín / Trenčín1965
14MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
15SoňaSttuhárováAtletika Nové Mesto nad Váhom/ Lieskovskí bež / Moravské Lieskové1993
16BiaKaryová Never give up / Trenčín 1969
17MarekTANÁČKultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
18PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
19MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
20VladimírJeškoTrenčín1964
21Lívia Csibreiova Trencin1980
22DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
23JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
24Libor PorubanPro Dubnica o.z. / Dubnica nad Váhom1968
25HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
26EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
27PeterNovodvorskyTrencin1981
28IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
29MariaVrablovaTrenčianska Teplá1960
30RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
31EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
32MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
33IvanaOndrejičkováLiešťany1978
34PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
35IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
36FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
37Ján Jenčo Parné valce / Trenčín 1979
38MichalMartonFatboy runners / Ivanovce1983
39TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
40MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
41PeterStoklasaChampion race / Trenčín1985
42MarianAdamkovicGekon / Banovce1964
43LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
44Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
45JanVeselyNové Mesto nad Vahom1971
46JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
47MáriaŠkriečkováProliga.eu / Trenčín1983
48MatejLacovičTrenčín1985
49KatarínaGarajová220 minus vek / Trenčin1979
50RadovanRosaBrezolupy1992
51MarekBulkoVelke Bierovce 1978
52RastislavGugaNemšová1991
53AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
54PeterBatkaTrenčín1970
55ErikŠevčíkTrenčín1995
56MatúšVaračkaBuď lepší / Beckov1988
57LenkaVaračkováBuď Lepší / Beckov1988
58AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovnd1992
59Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
60SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
61TomášMargorínTrenčín1990
62MartinŠišovskýTrenčín1988
63VeseláLenkaNové Mesto nad Váhom1974
64DusanVertfein Printhouse.a.s / Bobot1981
65MilošHumeraTrenčín1970
66Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
67Marcela Adamčiová Chocholná / Chocholná 263 1968
68TiborNestakLieskovsky bezci / Moravske Lieskove1975
69PavelTrúchlyISEMI / Trenčín1977
70Barbora UhliarováBanská Bystrica1983
71PavelKukučkaTrenčín1956
72DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
73AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
74PavolBalaščákTrenčín1964
75BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
76MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
77PeterGolianTrenčín1976
78BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
79TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
80MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
81MartinSlezáčekRekordéri / Trenčianska Turná1984
82PavolMartišGekon / Trenčín1994
83MartinaMészárosováTrenčín1997
84MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
85JakubVranaGekon sport / Trenčín1984
86MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
87MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
88VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
89DamiánMeloBuď lepší / Trenčianska Závada1988
90TomášStiksaBehaj s RADOsťou / Trenčianske Teplice1983
91PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
92MarekDuckyTrencianske Stankovce1984
93BarboraSvoradováTrenčín1996
94ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
95VladimirBalajMagna Energia a.s. / Modrovka1984
96Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
97AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
98Tomáš Valasek Atletický klub veterán Bratislava / Bratislava 1972
99JozefKukichChampion club Trenčín / Trenčín1973
100RobertGavendaTrencin1988
101RomanJuhásTrenčianska Turná1973
102IvanMOJTOChampion race / Bohunice1989
103HelenaHoždorováLysá pod Makytou1995
104ZdenkoBrišDohňany1994
105MarcelJuricekChocholna1988
106SofianRepaGymnázium / Bánovce nad Bebravou2005
107ĽubomírSamekSlávia TN / Kálnica2003
108GabrielaKotrhováChocholná-Velčice1980
109LukášSamekKálnica2003
110JurajBalajTrencin1981
111MarekKubíkETOS Slovakia / Nové Mesto nad Váhom1999
112TomášKubíkOCR Panex Tím / Nové Mesto nad Váhom1975
113BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
114VeronikaBakalárová220 - vek / Mníchova Lehota1987
115MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
116MárioChudýChocholná Velčice1979
117EmmaChudáChocholná Velčice2009
118SamuelJantošChocholná Velcice1993
119Adrián Ambrož Trenčín 1999
120LuciaLoviškováGIN / Trenčianske Stankovce1983
121ZuzanaZanovaGIN / Trenčianske Stankovce1984
122Monika Slezackova Recorderi / Bratislava 1980
123DušanJELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
124MartinChudýTrenčín1980
125ZuzanaRumankováTrenčín1978
126MiroslavKasalaTrencin1978
127NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
128MatejĎuržaMnichova lehota 1991
129AdriánTomášikNová Dubnica1981
130MarekKasalaTrenčín1982
131LukášPappTrenčín Chocholná-Velčice1992
132AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
133PeterMarcinátTrenčín1986
134SimonaZacharovaTrencianska Tepla1990
135BarboraGavendovaKubrica1999
136BranislavZacharTrencianska Tepla1986
137VeronikaĎanovskáTrenčín1991
138MartinKocajTrenčín1987
139TerezaĎuráčiová Elite gym TN / Soblahov 1993
140MatejWeismannTrenčín1985
141MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
142SofianReapaBánovce2005
 

Aktuality

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu