6. kolo 2018


Miesto: Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub)

Dátum: 

Trať: certifikovaná 10,0km trať podľa IAAF, jeden malý a tri veľké okruhy v priemyselnom parku v Trenčíne.

Povrch: asfalt

Štart: 19.30 h SELČ

Štartovné:
5 EUR – klasické štartovné
Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
Štartovné obsahuje občerstvenie, upomienkový predmet pre prvých 200 zaregistrovaných, medailu po dobehnutí.
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 18.00 h SELČ

 

TN liga 6 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2miroslavilavsky stbest running team / dubnica n/v1963
3OndřejTlukaI am GEKON / Trenčín1976
4ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
5MiroslavIlavskýBest running team / Jogging klub Dubnica1987
6JanaOtavováSlavičín1985
7DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
8AnnaMaláTrenčianska Teplá1986
9VladimírMalýTrenčianska Teplá1977
10JurajSchillerNová Dubnica1977
11BlankaBalaščákováI am GEKON / Trenčín1966
12ErikChmeľHumenné1994
13DaliborJedličkaZlín1991
14ZuzanaOndrejkovaDrahovce1984
15Jaroslav Ondriška Trenčianske Teplice 1987
16JozefKalafutTrenčín1982
17RomanSiekelNaberam formu / Nemsova1987
18marianadamkovicgekonsport / banovce nad bebravou1964
19OndrejKurekVrbové / Vrbové1985
20MartinJanskýPiešťany / Piešťany1980
21JakubHrmoTrenčín1988
22MilošHumeraTrenčín1970
23AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
24AlexanderVolníkDubnica nad Váhom1981
25JanaVolníkováDubnica nad Váhom1980
26DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
27JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
28MonikaBarančíkovátoRun Stará Turá / Čachtice1984
29JardoBarančíktoRun Stará Turá / Čachtice1978
30PeterMasarovicDolna Suca1981
31MatejMindárHorné Srnie / Horné Srnie1992
32JurajTomašikNové Mesto nad Váhom1983
33FilipNemčekESET / Trnava1988
34MiroslavLetkoBez me na / Trenč. Stankovce / Trenč. Stankovce1979
35MartinKnotekSlawex Runners / Slavičín1988
36NicoleAdkinsTrenčín1993
37FrantisekJackulikDrietoma-Brusne 1978
38DusanKrivosudskyX runner / Sered1984
39RomanPodolákMagenta / Trenčín 51968
40PatrikMasárZŠK Vrbové / Vrbové1995
41MartinPanákDrietoma1979
42PavolBalaščákI am Gekon / Trenčín1964
43DaliborJakalObec Svinná / Svinná2000
44LukášMarkovičĎurikam Team Trenčín / Trenčín 1991
45PetraKonarikovaTrencin1989
46RadekMiličkaSlawex runners /Slavičin / Pitin 2000
47MichalTalabaNutrilite team / Trenčín1988
48MarianVavrikRibe k. s. / Dubnica nad Váhom 1984
49Róbert Šubert Trenčianske Stankovce 1994
50JakubVranaI am Gekon / Trençín1984
51BiankaKaryováTrenčín1969
52TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
53PatrikKurucKrakovany RUN / Krakovany1979
54PeterKurucKrakovany RUN / Krakovany2009
55VojtechFUČEKTrencin1966
56LuciaMituchováBuď Lepší / Trenčín - Opatová1981
57MilanGašparovičZTP TRenčín / Trenčín1964
58petramojziskovabanovski behuni / komna1978
59CtiborKubáňHavřice Run club / Uherský Brod1979
60Martin DaňoSedmerovec / Sedmerovec2002
61FerdinandDaňoSedmerovec / Sedmerovec1963
62JánVojtekOŠK Soblahov / Soblahov1974
63MichalKlačkoMatúšik / Trenčín1982
64VladimírKovalčíkTrenčín1951
65PeterStehlikBest running team / Trencin1979
66MariánMoncoľZnojne dupy / Trenčín1982
67MilanNémethSRTG Považská Bystrica / Považská Bystrica1972
68MiriamMarušincovaI am GEKON / Trenčin1973
69Matúš BartolomejSvatíkSRTG Považská Bystrica / Považská Bystrica1999
70MilošMičegaTrenčín1970
71NadeždaValachovičovábez me na / Trenčín1984
72Tomáš Skok Luhačovice 1988
73PavelTruchlyTn / Trenčín1977
74JitkaHudákováĎurikam Team / Trenčín1971
75JánPolákNová Dubnica1964
76LiborPorubanDubnica nad vahom1968
77JanaPálešováDrietoma1977
78Adrián Ambrož Trenčín / Trenčín 1999
79DanielMasárZŠK Vrbové / Vrbové1995
80OlenaYakymenkoTrenčín1972
81OtakarPolákTrenčín1950
82VeronikaZrastákováŠK ŠOG Nitra / Topoľčianky1996
83ZDENKO ŠUHAJDA M.O.S.R. VÚ.1056 Zem.Kostoľany / Lazany1971
84MiroslavaVertigacBez me na / Trencin1978
85Pavel Uhrecký Bez me na / Trenčín 1974
86AlexanderDuranX-Runners PE / Partizánske1965
87RastislavCabalaGEKONsport / Trenčín1978
88PetraCuřínováŠneci v běhu / Praha1983
89SonaUrbanovska Banovce nad Bebravou 1984
90BarbaraChrenkováBest running team / Jogging klub Dubnica n/V1995
91Zuzana Okruhlicova Nezávislosť / Bratislava1980
92Peter CenigaElite team OCRA Slovakia / Púchov1990
93DaliborJakal st.obec Svinná / Svinná1975
94MilanHertlObec Svinná / Svinná1974
95MiladaDoskočilováGekon sport team / Trenčîn1968
96MarekBaráthTajná / Tajná1977
97Dušan VertfeinPrinthouse.a.s / Bobot1981
98HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
 

Aktuality

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu