1. kolo 2019


Miesto: Ostrov Msport (Hala U Matejku)

Dátum: 

Trať: 8,96 km – Od Msport, po hrádzi, popod starý želežničný most, okolo lodeníc, golfového ihriska po nový cestný most. Prebeh cez most po cyklotrase, za mostom sa zatočíme do ľava a popod most okolo stavidiel na hrádzu. Po hrádzi popod starý cestný aj želežničný most. Prebehneme cez starý želežničný most a dobehneme späť na ostrov.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h

 

TN liga 1 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2MichalMakisSoblahov / Soblahov1981
3BiankaKaryováModranské bosorky / Modra1969
4HenrietaSzentivanyiovaDolne Saliby1988
5Adrián Ambrož Runder Team / Trenčín 1999
6DanielaReksováDohňany1975
7JanKucharíkDurikam team Trencin / Trencin1965
8BranislavKokolusBanská Bystrica1996
9Miroslav Ilavský stDubnica n/v1963
10MiroslavLetkoBez me na / Trenč. Stankovce / Trenč. Stankovce1979
11marianadamkovicgekonsport / banovce nad bebravou1964
12petramojziskovagekonsport / komna1978
13RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
14BlankaBalaščákováTrenčín1966
15FrantišekJackulík--- / Drietoma-Brúsne1978
16MiriamMarušincováešteneviem / Trenčín1973
17DrahoslavMasarikStvorlistok / Trencin1967
18Jakub VranaGEKONsport / Trenčín 1984
19EvaMarekováSoblahov1982
20VladimírKovalčíkKostolmá-Záriečie1951
21RadoslavHladkýProsné / Prosné1986
22MilanGašparovičZTP TN / Trenčín1964
23ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
24KatarínaKlejkováSurikaty / Považská Bystrica1991
25ZuzanaMateášikováSurikaty / Považská Bystrica1994
26JurajSchillerNová Dubnica1977
27MichalTalabaTeam NUTRILITE / Trenčín1988
28JaroslavStruharTrencin / Trencin1983
29Patricia StruharovaTrencin / Trencin1987
30PavolMedveďGekonsport / Trenčianske Teplice1972
31OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
32IvanHofierkaTrenčín1979
33DušanVertfeinPrinthouse.a.s / Bobot1981
34Marián Jelenák Special Forces / Trenčianska Teplá 1969
35Timea BiancaKaryováModranské bosorky / Modra2006
36LuciaVlkováTrenčianska Turná / Trenčianska Turná1987
37MichalPorubanTrencianska Turna / Trencianska Turna1986
38BarboraBrezovskaBMSC / Trenčín 1982
39JergusHoleczyBMSC / Bratislava1983
40EvaMrázikováTrenčianske Teplice1972
41JankaKolárikováTrenčianske Teplice1981
42JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
43MartinChudýTrenčín1980
44MariánVavrikRibe k. S. / Dubnica nad Váhom1984
45JanaNekorancováJužanky / Trenčín1982
46DagmarKučmínováJužanky / Trenčín1974
47JánVojtekOŠK Soblahov / Soblahov1974
48MilanHertl Obec Svinná / Svinná 1974
49JuloTalianTrencin / Mnichova lehota1983
50JuliusTalianMnichova Lehota / Trenčin1964
51PavolMartišTrenčín1994
52PeterStehlikTrencin1979
53JúliusTalianTJ Mníchova Lehota1983
54PetraBalaščákováTrenčín1993
55DušanJančoTrenčín1992
56AnnaMaláTrenčianska Teplá1986
57Martin Šišovský Bikeacademy.sk / Trenčín 1986
58JánFaltusIlava1988
59VladimírMalýTrenčianska Teplá1977
60RenátaŠmihálovábikeacademy.sk / Púchov1993
61IvanaOndrejičkováLiešťany1978
62PavolStrakaIvanovce1982
63KatarínaMalákováGekonsport / Svinná1979
64Juraj MacákGekonsport / Trenčín1976
65AntonBlaškoDubnica n/V1965
66TomášĎurtaŠK Achilles Handlová / Prievidza1980
67NinaĎurtováCigeľ / Prievidza2001
68PavelTrňáčekZlín1977
69MartinPanákDrietoma1979
70DaliborJedličkaSSK Vítkovice / Zlín1991
71DanielOndrejičkaLiešťany1974
72JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
73EvaMálkováSlawex runners / Slavičín1982
74MilošHumeraTrenčín1970
75MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
76DanielZuboJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica1969
77MiroslavMikušínecTrenčín1983
78HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
79FrantišekKňažekNemšova1968
80JanaMakišováSoblahov / Soblahov1980
81PeterGolianTrenčín1976
82PeterDenešKBPŠ / Púchov1961
83PeterDenešKBPŠ / Púchov1982
84JanaMasarikovaStvorlistok / Trencin1968
85AntonKrpelanLednické Rovne1992
86PatrikArnoldAdidas runners / Bratislava1998
87IgorKarasDubnica / Dubnica1960
88IgorKarasDca / Dubnica nad Váhom1960
89AlicaNemčekováDca / Dubnica nad Váhom1964
90JánMišákSamzaseba / Selec1972
91JánPolákNová Dubnica1964
92PeterSobekBez me na / Trencin1978
93PeterŤapajnaTiráci Bn / Bánovce nad Bebravou 1986
94SofiánRepaTiráci Bn / Bánovce nad Bebravou 2005
95JúliusTalianMníchova lehota 1983
96Milan HoličkaBánovská bežecká liga / Bánovce nad Bebravou 1962
97Katarína DikováBánovská bežecká liga / Bánovce nad Bebravou 1977
98DenisaHuláková Ľadové medvede Ostratice / Bánovce nad Bebravou 1979
99PavelUhrecký Trenčín 1974
100PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
101Andrej LuprichBez me na / Trencin / Skalka nad Váhom1979
102LubomirSamekKalnica2003
103IvanVavríkTrenčín1963
104JánTrochanNová Dubnica1982
105JanaPálešováDrietoma / Drietoma1977
106ZuzanaHorňákováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1978
107PavelSpačekStarý Hrozenkov1971
108LíviaCsibreiovaTrencin1980
109Zichová MirkaSlawex runners / Slavičín1981
110PavolJankechŠKP / Martin1957
111TeréziaZajacováNemšová1995
112RomanaŠkorvánkováTrenčín1995
113VeronikaBakalárová Bez me na / Mníchova Lehota 1987
114ĽubošTkáčikTrenčín1987
115MiroslavZlochaTrenčín1989
116Soňa MinárikováTrenčín 1972
117DaliborJakal ml.obec Svinná / Svinná2000
118DaliborJakalobec Svinná / Svinná1975
119MartinOlašDubnica n/Váhom1986
120ZdenkoUhlárVrbany / Diviacka Nová Ves1976
121JánHudecTrenčín / Trenčianske Stankovce1948
122Katarína SvrčekováBratislava1986
123LukášMacekTrenčín1987
124Ivana Marčeková Trenčín 1982
125IvanaŽukováTrenčianska Turná / Trenčianska Turná1976
126AndrejPrekopTrenčin1985
127MichalZavadinkaBartoš / Trencin1982
128VladimírKoníčekNová Dubnica1965
129PeterKanovskyDrietoma1978
130Ivan MOJTOBohunice1989
131Jakub Chovanec Ozbrojené sily Slovenskej republiky / Trenčín 1993
132BranislavLobotkaBuď lepší / Trenčín1986
133PeterŠimkoPivný Team Dubnica / Dubnica nad Váhom1972
134PavolVašekTrenčín / Trenčín1969
135LuciaŠírováTrenčianska Teplá2002
136MáriaVráblováTrenčín1991
137Jana LesajováFestival HoryZonty / Trenčín1978
138MartinLesajFestival HoryZonty / Trenčín1975
139ĽubomírVavrušTrenčín1974
140PeterStoklasaTrencin1985
141KatarinaGarajovaBez me na / Trenčin1979
142BarbaraChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1995
143MatejMartišBradači / Trenčin1986
 

Aktuality

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu