9. kolo 2022


Miesto: Mníchová Lehota – Futbalové ihrisko

Adresa: Mníchova Lehota 90, 913 21 Mníchova Lehota
Dátum: 

Trať: 6,0km, prevýšenie 134m. Z obce pobežíme okolo kyselky, po trase bývalej lesnej železnice, po lúkach a lesných cestách. Prvé a posledné dva kilometre sa bežia po tej istej trase v opačnom smere.

Povrch: spevnené a lesné cesty 50%, asfalt 50%

Štart: 11:00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 10.00 h – Futbalové ihrisko

TN liga 9 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1987
2MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
3TomášBaďuraMníchova Lehota1979
4FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
5PeterČulákStará Turá1968
6PeterBatkaTrenčín1970
7ĽubomírSamekLalnica2003
8ĽubomírSamekKalnica1980
9LukášSamekKalnica2008
10PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
11MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
12MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
13MilanHertlBK Svinna / Svinna1974
14miroslavilavsky stjogging / dubnica n/v1963
15LuciaKňazeováHORNÉ OZOROVCE 1986
16MilanKňazeBánovce nad Bebravou1982
17Marián Adamkovic Gekon / Bánovce nad Bebravou 1964
18PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
19JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
20DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
21AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
22PeterNovodvorskýTrenčín1981
23AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica1964
24František Jackulík JM&F / Drietoma 1978
25JánJenčoSpätný chod / Trenčín - Kubrá1979
26JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
27JozefMasarikKočovce1987
28MarekMadunický Chromé Antilopy / Trenčín 1988
29DanaKubranovabehaj s radostou / Trenčianske Teplice1981
30RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín 2000
31DušanVertfeinKrabicovo.sk / Bobot1981
32KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
33MilanGašparovičTrenčín1964
34janvarmuzask bradlan brezova / brezova pod bradlom1952
35margita varmuzovask bradlan brezova / brezova pod bradlom1953
36JakubJoštiakVyšný Kubín1987
37PeterMarcinátTrenčín1986
38EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
39JurajMihálikModra / Bratislava - Ružinov1978
40KatarínaHučkováRaz to príde / Trenčín1989
41TeréziaGombárováTrenčín1998
42DominikGombárTrenčín1992
43MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
44JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
45JozefKudlaSokol Trenčín / Trenčín1947
46FilipBachinecCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín2000
47MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
48PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
49JaroslavBarbosaPovazska Bystrica1982
50Ján TrochanNová Dubnica 1982
51MartinSedláčekTrenčín1988
52DanielMrázikTrenčianske Stankovce1993
53MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
54MagdalenaMicovaNeporadza1995
55DaliborJakal220 mínus vek / Svinná1975
56Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
57MarekBulkoVelke Bierovce 1978
58Ivan MojtoBehaj s Radosťou / Bohunice1989
59PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
60JitkaHudáková220 mínus vek / Trenčín / Trenčín1971
61MatúšVaračkaRaz to pride / BECKOV1988
62RadovanGašparOstratice1986
63TomášĎurtaŠk Achilles / Cigeľ1980
64PavelTruchlyTrenčín1977
65MarcelaAdamciovaChocholná 1968
66IvanVavrík Venduško / Trenčín 1963
67LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
68SimonaHudokováDynasport Team / Prievidza1994
69Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin1980
70Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
71Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
72Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce 1976
73MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
74MichalAncinBehači a Slimáky / Trenčianske Teplice1978
75ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
76MilanTalianTrencin1989
77MichaelKadaSvinna / Svinna1983
78MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
79PavolBalaščákTrenčín1964
80MilošHumeraTrenčín1970
81MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
82MichalVrbaTrenčín1981
83Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
84JurajHorňáksám bežec v poli / Trenčianska Turná1972
85ZuzanaLancaričováTrenciansky hrad / Trenčín1978
86Peter DubinaCold-klimatizacie/Sportkemp / Trencin1977
87IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
88PavolBoorStará tura1975
89JánHudecTrenčianske Stankovce1948
90AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
91JakubHrmoDubodiel1988
92BlankaBalaščákovàTrenčín1966
93TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
94MartinaRiečickáTrenčín1987
95MiroslavaKohutovaFamily gym Trenčianske Teplice / Omsenie1977
96RomanSedláčekTrenčín1990
97MáriaŠkriečkováTrenčín1983
98DenisaKusovaTrenčín1978
99MatejMartišTTT / Trenčin1986
100JakubMeloTrencianski Triatlonovi Tatkovia / Trenčín1988
101Dušan DanišNová Dubnica 1968
102DanielOndrejičkaLiešťany1974
103IvankaOndrejičkováLiešťany1978
104Maroš KopčanHorné Naštice1991
105AndrejVrškový Trenčín 1999
106Nikola MartinákováJogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
107Peter Martinák Laco Maco drink tím / Ilava1980
108LukášBaginTrenčín1996
109JurajPitekBlack duck racing / Čierne1988
110KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
111IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
112MartinLahkyTrencin1983
113TomášMargorínmladí geriatrici / Trenčín1990
114MatejWeismannTrenčín 1985
115MarianaBednárikováTrenčín1973
116SamuelSedláček Trenčín 2003
117MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
118JakubSáskaRunstafarian / Trenčín1985
119MarekBenkovičtoRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie1983
120Ladislav Farkaš Soblahov 1983
121RadkaKobydováBánovce nad Bebravou1997
 

Aktuality

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu