5. kolo 2022


Miesto: Chocholná – Velčice: obecný park – altánok
(parkovanie pri obecnom úrade, alebo na ceste smer družstvo)

Dátum: 

Trať: cca 8,7 km, prevýšenie 98m. Z parku medzi domy na asfaltovú cestu smer Chocholanská dolina. Z asfaltovej cesty odbočíme do ľava a za potokom prebehneme cez Ródeo areál. Ďalej po turistickom chodníku a lesnej ceste naspäť do obecného parku.

Povrch: asfalt 50% / terén 50%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

TN liga 3 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica n/V1987
3MiroslavIlavsky stjogging klub / Dubnica n/v1963
4MarekMadunický Chromé Antilopy / Trenčín 1988
5PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
6JakubJoštiakVyšný Kubín1987
7ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
8PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11970
9PeterČulákStará Turá1968
10Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
11Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
12Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
13PeterNovodvorskýTrenčín1981
14AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 11964
15MilanHertlBK Svinná / Svinná1974
16BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
17PeterBatkaTrenčín1970
18JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
19Tomáš Margorín Mladí geriatrici / Trenčín 1990
20Michal TalabaNutrilite team / Trenčín 1988
21EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
22MichaelKadaSvinna / Svinna1983
23Veronika Belasova Chrome Antilopy / Trenčianske Teplice 1997
24JánHudecTrenčianske Stankovce1948
25MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
26VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
27Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
28TomášĎurtaŠK Achilles / Cigeľ1980
29MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
30JakubHrmoDubodiel1988
31PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
32Ján Jenčo Trenčín 1979
33LiviaCsibreiova Chrome antilopy / Trencin1980
34JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
35KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
36MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
37PeterDurdíkTrenčín / Trenčín1983
38VladimírŠrámekĎurikam running team / Bratislava1978
39DanaKubranovabehaj s radostou / Trenčianske Teplice1981
40MiroslavMikušínecTrenčín1983
41MilanŠarayBBL / Bánovce nad Bebravou1989
42MartinKranecĽadové kačičky / Nová Dubnica1996
43RomanKyškaTrenčin 1997
44David DoričkaTrenčín1997
45JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
46SamuelMasarikŠtvorlístok / Trenčín1995
47DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
48MatejHoštákSverepec 1999
49JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
50SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
51MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
52ŠtefanReiterTrenčianska Teplá1995
53ĽubomírSamekKalnica1980
54ĽubomírSamekKálnica2003
55Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín 1989
56MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
57JurajHorňákSám bežec v poli / Trenčianska Turná1972
58Betka Talčikova Nutrilite Team / Trenčín 1999
59MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
60PeterJančovičPiešťany1983
61Monika JančovičováPiešťany1990
62DanielOndrejičkaLiešťany1974
63Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
64Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce 1976
65MichalMartincekRovinka1986
66MilošHumeraTrenčín1970
67JozefMasarikKočovce1987
68LukášSamekKálnica2008
69Martina Riečická Trenčín 1987
70PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
71MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
72MatúšVaračkaRaz to príde / Beckov1988
73LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
74KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
75PeterDubinaRZP/Sportkemp / Trencin1977
76ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
77MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
78PeterGolianTrenčín1976
79IvanaOndrejičkováLiešťany1974
80PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
81PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
82Olena Yakymenko Trenčín1972
83SergiiYakymenkoTrenčín1970
84MilanKňazeBánovce nad Bebravou1982
85LuciaKňazeováBánovce nad Bebravou1986
86Olena StrilchukPoltava 1974
87MilanSedláčekBrno Triatlon Team / TRIEX / Trenčín1994
88PeterKaňovský Nová Dubnica 1978
89IvanMajtanNové Mesto nad Vahom1957
90PavolBalaščákTrenčín1964
91Mária ŠkriečkovãTrenčín 1983
92Denis LaukoTri Black Swans / Trencianske Stankovce1974
93BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
94PavolMartišGekon / Trenčín1994
95OndrejLesajRunForRest / Trenčín2006
96MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
97RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín 2000
98Martin LaukoTrenčianske Stankovce1975
99TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
100Alexander Bezový AXB sport servis Trenčín / Trenčín 1959
101JánKlimekSokol Čachtice / Čachtice1944
102MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
103BenjaminBenkoBKM SPU Nitra / Nitra 2007
104PeterKmoškoJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
105MartinLahkyTrencin1983
106IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
107PatrikDrakCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1972
108MiroslavaDrakováCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1977
109JanaPecnováCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1978
110JitkaKrižanováCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1983
111MiroslavKasalaTrencin1978
112SamuelSedláčekTrenčín2003
113GizkaChrenkováDubnica n/V.1954
114Rastislav GugaTTT / Nemsova1991
115Igor Uher Trenčianske Mitice1979
116MarcelJuricekChocholna1988
117MariánVavroTrenčín1985
118MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
119MatejWeismannTrenčín1985
120Maroš Kopčan Horné Naštice / Horné Naštice 1991
121AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie