8. kolo 2023


Miesto:  Trenčianske Teplice (pódium na námestí T.G. Masaryka)
Parkovanie na centrálnom parkovisku 1Eur/1h, alebo zadarmo na sídlisku SNP

Dátum: 

Trať: 9,72km ; Štart pri pódiu na námestí. Beží sa smerom ku Kúpeľnej dvorane, okolo jazierka, do prava cez parkovisko, okolo záhradkárskej osady, po schodoch na priehradný múr Baračky, ďalej okolo Baračky až na začiatok Omšenia. Odtiaľ lesnou cestou tiahlym stúpaním až po modrý náučný chodník. Serpentínami dole do parku a nazad na námestie, kde je cieľ.

Povrch: asfalt 30% / terén 70%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišRunForRest / Trenčín1983
2JozefMasarikKočovce1987
3Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
4Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
5Marián Adamkovic Banovski behuni / Banovce nad bebravou 1964
6PeterNovodvorskýTrencin1981
7MiriamaHološkováChampion Club / Trenčianska Teplá1988
8SamuelMasarikŠtvorlístok / Trenčín1995
9JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
10DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
11DarinaMarušincováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1990
12DominikDolinajChampion club / Mikušovce1991
13ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
14DagmarČulenováTrenčín2002
15TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
16JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
17PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
18RomanJuhásTrenčianska Turná1973
19LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
20JanJencoSpätný chod / Trenčín - Kubrá1979
21PeterKaňovský Raz to príde / Nová Dubnica1978
22JozefMasarikViešťanskí tuláci / Kočovce1956
23VladyslavKrivtsovTrenčianske Teplice1984
24PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
25MarošKopčanHorné Naštice1991
26ĽubomírBeňoTrenčín1988
27MiroslavMikusinecTrencin / Trencin1983
28PeterMasarovičDolná Súča1981
29MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
30MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
31RomanJankuZvonek sport / Slavičín1986
32MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
33JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
34MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
35AndrejMatákCyklistický Klub Kysuce / čadca1985
36DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
37Zuzana LančaričováTrenčiansky hrad / Trenčín1978
38PeterDubinaTrenčín1977
39OlinkaKrchlíkováKrchlíkovci / Trenčín1991
40Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenč. Teplice1962
41MarcelMasarovičTrenčín1986
42MilanDörner Trenčín 1998
43Lily Fajt Trenčín 2010
44IvanaOndrejičkováLiešťany1978
45MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
46Radovan Gašpar Ostratice 1986
47PeterOrihelOBS Drahovce / Drahovce1967
48AndreaOrihelováOBS Drahovce / Drahovce1972
49LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
50Jakub Kuruc Repeat Crossfit PB / Považská Bystrica 1998
51EvaHolíčkovaChrome antilopy / Dolná Súča 1984
52LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
53ZuzanaZanovaTrencin1984
54PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou 1986
55Filip Strieženec Adamovské Kochanovce 1998
56MariánVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom- Prejta1984
57AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
58Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
59MichalAndohopalina.sk / Trenčín1986
60Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
61MichaelaVlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
62JanDanielŠaštín-Stráže1986
63MiroslavaSolíkováIlava1987
64DanielOndrejičkaLiešťany1974
65PavolBalaščákTrenčín1964
66Lívia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
67MartinKopačkaChampion club / Borčice 1991
68JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
69KatarínaMokráňováRunForRest / Trenčín1982
70TomášBaďuraMníchova Lehota1979
71MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
72BarboraKopčanováTrenčianske Teplice 1999
73ErichVladárKubra / Trenčín1964
74Jana Lesajová RunForRest / Trenčín 1978
75Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
76Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
77TomášStiksaBehaj s Radosťou / Trenčianske Teplice1983
78DaliborJakalSvinná1975
79MarianFATURIKLaco Maco Drink Tím / Dulov1981
80DušanDanišNová Dubnica1968
81Lucia Zubová Trenčín 1988
82MichalPetro STG Trenčín / Trenčín 1982
83MartinHorný Ponáhľaj sa pomaly / Trenčín 1977
84Ľubomír Magdolen Chynorany 1964
85Milan Kňaze Horné Ozorovce 1982
86MiroslavKasalaHK James Trenčín / Trenčín1978
87PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
88MartinaRiečickáTrenčín1987
89Kristína Kadlecová Trenčín 1989
90Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot 1968
91MariánMoncoľTrenčín1982
92MatejWeismannTrenčín 1985
93MonikaKusendováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1994
94MartinaJakubskáTrenčín1982
95KarinLexmanováTrenčín1991
96FilipOvádekFestArt / Trenčín1990
97Dominika BabišováNová Dubnica 1988
98PeterRandaELEVEN RUN TEAM SLOVAKIA / Horný Hričov1978
99František Poštek KVK-Kysucký vysoko-horský klub / Krásno Nad Kysucou1963
100JankoKvasko Trenčianske Teplice1978
101Janka MiriamovičováTrenčianske Teplice1999
102BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
103Katarína Hrevušová Dubnica nad Váhom 1985
104MiroslavDolinajCHAmPIoN CLUB / Ilava1988
105LukášSabadkaBIEROVCE / Trenčín1993
106LukášMutalaKošecké Podhradie2001
107AlenaFalaštováSkalka nad Váhom1986
108MartinBohušTrenčín1988
109PaulínaValuškováTrenčín1988
110AdamGavenda100+kg / Trenčín1995
111Erika PodivinskáTrenčianske Teplice1973
112AdriánJelínekTrenčín2006
113AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
114MarianaBednárikováRunForRest / Trencin1973
115Vladimír KuricChampion club / Dubnica nad Váhom 1994
116VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
117MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
118Peter Bušo Trenčín2007
119PavolVronkaDubnica nad Váhom1968
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie