4. kolo 2023


Miesto: Soblahov (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 8,44 km. Z futbalového ihriska na koniec obce, zabočíme doprava a stúpame až ku značke zákaz vjazdu. Tu na cca 2,1 kilometri odbočíme doprava a preskočíme potok. Stúpame po poľnej ceste až po asfaltovú, kde odbočíme doľava. Po trase bývalej lesnej železnice až ku rozhľadni. Tu zabočíme doprava a cez pasienky, okolo družstva, nazad do obce a cieľa na ihrisku.

Povrch: asfalt 50% / terén 50%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

TN liga 4 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MichalMakišSoblahov / Soblahov1981
2MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
3Jarmila HastíkováNapajedla 1980
4JozefMasarikKočovce1987
5MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
6RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
7AdamPagáčChampion Club / Trenč.Teplá2008
8AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
9MarianAdamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
10MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
11MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
12PeterČulákStará Turá1968
13LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
14PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
15PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
16LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
17DominikDolinajChampion Club / Mikušovce1991
18LenkaMelišBehaj s Radosťou / Ilava-Klobušice1991
19DarinaMarušincováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1990
20PeterMasarovičDolná Súča1981
21MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
22JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
23JanJenčo Spätný chod / Trenčín 1979
24Laura ChelsyZaťkováTrenčín2006
25PeterKaňovskýRaz to pride / Nová Dubnica1978
26RomanJuhásTrenčianska Turná1973
27MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
28KarolGalekSASKA / Svit1979
29JánHudecTrenčianske Stankovce1948
30JakubSáskaTrenchtown Runstafarians / Trencin - Juh1985
31Lenka Murková Trenčín 1984
32JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
33JanaPálešováRaz to pride / Drietoma1977
34MarianCyprian MAC DUBNICA nad Vahom / DubnicanadVahom1947
35NikolaKocianováAK Spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
36JozefKováčBK Team / Oľdza1977
37TiborČulaPwC Slovakia / Bratislava1988
38VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
39MarekChrástTrenčín / Trenčín1988
40JánMikušinecChampion club / Dubnica nad Váhom1993
41PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
42Veronika KondrlováTrenčín1992
43PeterBočíkTrenčín1987
44JaroslavPetrík Dubobiel1980
45Vladimír MalecDubobiel1970
46IvetaKondrlováTrenčín1971
47MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
48JozefOprchalBathory team / Čachtice1963
49PetrPospíšilTJ Jakl Karviná / Otice1979
50LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
51LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
52Lukáš SamekChrome Antilopy / Kalnica2008
53MichalValachTrenčianske Jastrabie2004
54FilipMalecDubobiel2004
55BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
56Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín1989
57MilanTrencanChampion club / Nemsova1992
58MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
59Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce 1976
60PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
61Radovan Gašpar Ostratice 1986
62MichalVrbaTrenčín1981
63PeterGolianTrenčín1976
64Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
65MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
66DavidDoričkaTrenčín1997
67OlinkaKrchlíkováKrchlíkovci / Trenčín1991
68MonikaKondrlováTrenčín1995
69MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
70Peter BacilPolacikCrazy WoMen ActivePlanet / Trencin1979
71Ivana Letko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
72Jitka KrížanováBehaj s radosťou / Nová Dubnica 1983
73Jana Lesajová RunForRest / Trenčín 1978
74Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
75Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
76MiroslavKasalaHK James Trenčín / Trencin1978
77PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Trnava1990
78DanielMrázikWSS Timm / Trenčianske Stankovce1993
79TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
80NoraBertaniWSS Timm / Trenčín1986
81MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
82ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
83DagmarVargová AK Bojničky / AK Bojničky 1981
84ZuzanaZáňováTrenčianske Stankovce1984
85Lucia LoviškováTrenčianske Stankovce1983
86MichalSuchánJust4Fun / Trenčín1973
87TomasOprchalBathory team / Nové Mesto nad Vahom1986
88DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
89AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
90Zuzana LaukovaRiot Racing Club / Trencin 1980
91DaliborJakalBK Svinná / Svinná1975
92JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom1983
93DušanJáňa Champion club / Krivoklát 1979
94MiriamaHološkováChampion Club / Trenčianska Teplá1988
95štefanGrošS K ZaFaR Frenštát p.R / Frenštát p.R1961
96MatúšTrenčanChampion club / Nemšová1994
97PavolMarčekTrenčín1974
98BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
99FrantišekKočišNevyskúšaš/Nevieš / Trenčín1977
100IvanaOndrejičkováLiešťany1978
101DanielOndrejičkaLiešťany1974
102MartinaRiečickáTrenčín1987
103KarinLexmanováTrenčín1991
104FilipOvádekFestart / Trenčín1990
105PeterKuzmaTrenčín1983
106OndrejPruškaSoblahov2000
107MilanHoliček Bohunice1992
108ŠimonHatala Berry team / Trenčín2000
109KristínaJuricováBerry team / Trenčín2000
110LuciaHatalová Berry team / Trenčín1998
111Martin KopačkaChampion club / Borčice 1991
112Erika PodivinskáTrenčianske Teplice1973
113PeterDubinacoldservis.sk / Trenčín1977
114ZuzanaLančaričováTrenciansky hrad / Trencin1978
115MonikaKusendováMoravské Lieskové1994
116TomášValášek AKV Bratislava / Bratislava1972
117ErichVladárKubra / Trenčín1964
118MiroslavaSolíkováIlava1987
119MonikaJančovičováTeam Jančovič / Piešťany1990
120Peter Jančovič Team Jančovič / Piešťany 1983
121Lily FajtJedna jediná / Trenčín 2010
122MiroslavĎuríkKlub nenapravitelných optimistov / Trenčin1996
123JozefVelkyTrenčín1978
124MatúšVaračkaRaz to pride / Beckov1988
125TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
126SimonaVarhaníkováRuskovce1997
127JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
128ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
129TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
130MartinHôrkaTrenčianske Jastrabie1991
131Sofian RepaBanovskí behuni / Bánovce nad 2005
132MartinLahkyTrencin1983
133MiroslavMikusinecTrencin / Trencin1983
134MartinPrekop Trenčín 1983
135MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
136MichalAndohopalina.sk / Trencin1986
137EvaHolíčková Chrome Antilopy / Dolná Súča 1984
138MichaelaMalinováProliga Academy / Trenčîn1989
139MichalKozárecProliga Academy / Chocholná - Velčice1987
140PeterOrihelOBS Drahovce / Drahovce1967
141AndreaOrihelováOBS Drahovce / Drahovce1972
142PavolMartišGekon / Trenčín1994
143AdriánJelínekTrenčín 2006
144TomášDrobenaTrenčín1984
145Milan KňazeHorné Ozorovce 1982
146IvanSchwandtnerFKĽLuborča / Nemšová1983
147Miroslav KavickýŽivot v horách / Zabudišová1968
148DominikJantoš Chocholná 1989
149VeronikaHrickováRun for rest / Zamarovce1987
150MartinHornýPonáhľaj sa pomaly / Trenčín1977
151ĽubomírVavrušTrenčín1974
152JanaKasalováHK James Trenčín / Trenčín1979
153OliverKasalaTrenčin2004
 

Aktuality

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie