4. kolo 2022


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3MarekMadunickýChromé Antilopy / Trenčín1988
4PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
5Marián Adamkovic Gekon / Banovce1964
6Miroslav Ilavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
7EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
8RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
9MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
10ĽubomírSamekKálnica2008
11ĽubomírSamekKálnica1980
12LukáśSamekKálnica2008
13KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
14ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
15MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova Lehota 1991
16PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
17AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964

3. kolo 2022


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3MarekMadunický Chrome Antilopy / Trenčín 1988
4MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
5miroilavsky stjoggging klub / dubnica n/v1963
6JakubJoštiakVyšný Kubín1987
7PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
8MatejWeismannTrencin1985
9FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
10Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
11Monika Kocáková Rozbehame Partizánske / Partizánske 1982
12LadislavaRehurekováRozbeháme Partizanske / Partizandke1977
13JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
14SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
15LuciaZubováTrenčín1988
16BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
17MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
18MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
19MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova lehota 1991
20MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
21TomášĎurtaŠK Achilles Handlová / Prievidza1980
22Ján JenčoImperia Fitness / Trenčín 1979
23EmaJenčováImperia Fitness / Trenčín 2004
24AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
25RomanKyškaTrenčin 1997
26TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
27Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou1964
28MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
29IvanaOndrejičkováLiešťany1978
30MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
31PeterBušoTrenčín2007
32AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
33AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
34MilanTalianTrenčín1989
35Milan Holička BBL / BÁNOVCE NAD BEBRAVOU 1962
36MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
37IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
38MáriaŠkriečkováTrenčín1983
39Andrej Vrškový TTS Trenčín / Trenčín 1999
40JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
41DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
42Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
43LuciaKňazeováHorné Ozorovce1986
44EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
45NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
46PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
47David Dorička Trenčín1997
48Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa 1985
49MIlanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
50MonikaJančovičováPiešťany1990
51PeterJančovičPiešťany1983
52DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
53Radovan Gašpar Ostratice 1986
54JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
55Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
56KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
57Katarína HučkováRaz to pride / Trenčín 1989
58ĽubomírSamekKálnica1980
59ĽubomírSamekKálnica2003
60LukášSamekKálnica2008
61RomanaDoričková Trenčín2006
62Michal Talaba Nutrilite team / Trenčín 1988
63PaulínaValuškováTrenčín1988
64MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
65MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
66PeterČulákStará Turá1968
67PeterBatkaTrenčín1970
68EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
69PeterDurdíkTrenčín1983
70Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
71Richard DubovskýInvia Dubnica nad Vahom / Trenčín1992
72ZuzanaSámelováInvia Dubnica nad Vàhom / Trenčín1998
73JitkaHudáková220 mínus vek / Trenčín1971
74KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
75LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
76MilošHumeraTrenčín1970
77PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
78RichardMalákBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1975
79JurajHorňáksám bežec v poli / Trenč.Turná1972
80PatrikDrakCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1972
81Miroslava DrakováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1977
82ŠimonDrakCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1998
83MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
84TomášOprchalNové Mesto nad Váhom1986
85MonikaMatejíkováSamaZaSeba / Budmerice1974
86RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Horní Lideč1986
87MiroslavĎutíkKlub nenapraviteľných optimistov / Trenčianske Teplice1996
88MiroslavĎuríkKlub nenapraviteľných optimistov / Trenčianske Teplice1996
89TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
90MartinKranecĽadové kačičky / Nová Dubnica1996
91VeronikaBelásováChrome Antilopy / Trenčianske Teplice 1997
92AlexanderBezovýAXB sport s. Trenčín / Trenčín1959
93Jitka KrižanováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1983
94JanaPecnováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1978
95MartinBohušTrenčín1988
96PeterStehlík220 mínus vek / Ttenčín1979
97SylviaStehlíková220 mínus vek / Trenčín1976
98TomášBaďuraMníchova Lehota1979
99PeterMarcinátTrenčín1986
100IvanMajtanNové Mesto nad vahom1111957
101MilanHertlBK Svinná / Svinná1974
102Juraj Pitek Black duck racing / Čierne 1988
103MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
104JakubHrmoDubodiel1988
105MichalSadloňNová Dubnica1978
106MilanŠarayBBL / Bánovce nad Bebravou1989
107BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
108DenisaKůsováTrenčín1978
109LiviaCsibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
110MariánVavroTrenčín1985
111PavolJankechKBPŠ / Púchov1957
112PavolBalaščákTrenčín1964
113PeterGolianTrenčín1976
114KatarinaJurgovaŠportová akadémia / Trenčianske Teplice1983
115JakubBajzíkOmšenie1994
116PeterDubinaRZP / Trencin1977
117Zuzana LancaricovaTrenciansky hrad / Trenčín1978
118JakubSaskaRunstafarian / Trencin1985
119LuciaŽákechová Trenčín 1993
120Robert GabrielAmbrožTrenčín2001
121MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
122Bibiana Kubištová KubištováŠportová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice2006
123MartinLahkýTrenčín1983
124Ondrej LesajTrenčín / Trenčín2006
125MartinLesajTrenčín1975
126MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
127DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
128JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
129TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
130ErikŠevčík12mpr / Trenčín1995
131PetetTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11970
132JaroslavPavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
133StanislavĎurigaTrenčín / Trenčín1961
134MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
135Martina RiečickáTrenčín1987
136ĽudovítSulorunstafarian / Trenčín1985
137JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
138NikolaKocianováAK Spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
139LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
140ZuzanaZanovaBuď lepsi / Trenčianske Stankovce 1984
141IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
142MichaelKadaSvinna / Svinna1983
143Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
144MarcelJuricekChocholná 1988
145SamuelSedláčekTrenčín2003
146AdamGavendaTrenčín1995
147MilanNemoNemám tím / Trenčín1987
148IvanMojtoBohunice1989
149MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
150TomasDrobenaTrencin1984

2. kolo 2022


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa 1985
3MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
4MarekMadunický Chrome Antilopy / Trenčín1988
5PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
6ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
7MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
8PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
9PeterNovodvorskýTrenčín1981
10MatejWeismannTrenčín1985
11JakubJoštiakVyšný Kubín1987
12MartinBohušTrenčín 1988
13PaulinaValuškováTrenčín1988
14VladimírKovalčíkKostolná-Záriečie / Kostolná-Záriečie1951
15JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
16DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
17JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
18SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
19MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova lehota 1991
20MatúšVaračkaBeckov1988
21MartinDobiášDobroš / Trenčín1990
22JakubMeloTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1988
23MarianVavrikMV / Dubnica nad Váhom1984
24miro ilavsky stjogging klub / dubnica n/v1963
25FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
26MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
27MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
28MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
29JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
30EmaJenčováImperia Fitness / Trenčín2004
31TomášĎurtaŠK Achilles Handlová / Prievidza1980
32LuciaZubováTrenčín1988
33PeterČulákStará Turá1968
34miroslavmikusinectrencin1983
35MariánMoncoľZnojne dupy / Trenčín1982
36MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
37MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
38BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
39MarianAdamkovicGekon / Bánovce nad bebravou1964
40RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
41ViktóriaČudaiováTrenčín2007
42IgorUherTrencianske Mitice1979
43DaliborJakalSvinná2000
44Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
45AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
46PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
47MiroslavaDrakováCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1977
48PatrikDrakCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1972
49Jitka Hudáková 220 mínus vek /Trenčín / Trenčín1971
50Monika Kocáková Rozbehame Partizánske / Partizánske 1982
51LadislavaRehurekováRozbeháme Partizanske / Partizanske1977
52NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica / Ilava1993
53TiborNešťákLieskovskí Bežci / Moravské Lieskové1975
54MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
55AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
56Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
57Maroš Kopčan Horné Naštice / Horné Naštice 1991
58MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
59IvanaOndrejičkováLiešťany1978
60PeterBatkaTrenčín1970
61LuciaKňazeováHorné Ozorovce1986
62JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
63KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
64EvaMalkovaSlawex runnerd / Slavicin1982
65MilošHumeraTrenčín1970
66Ivana Letko Recorderi / Nová Dubnica 1981
67KatarinaPlevákováPúchov1976
68JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
69PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
70Radovan Gašpar Ostratice 1986
71Andrej Vrškový TTS Trenčín / Trenčín 1999
72TomášBaďuraMníchova Lehota1979
73Pavel TrúchlyTrenčín 1977
74IvanVavrikvendusko.sk / Trenčín1963
75LukášSamekKálnica2008
76ĽubomírSamekKálnica2003
77ĽubomírSamekKálnica1980
78PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
79PeterMarcinátTrenčín1986
80DaliborJakal st.Svinná1975
81MáriaŠkriečkováTrenčín1983
82TomasMargorinMladí geriatrici / Trenčín1990
83AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčin1959
84GizkaChrenováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1954
85RomanSedláčekTrenčín1990
86EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
87DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
88MariánVavroTrenčín1985
89MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
90IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
91PavolBoorStará Turá1975
92KatarínaJurgováŠportová Akadémia / Trenčianske Teplice1983
93Juraj Pitek Black duck racing / Čierne 1988
94Ilona Karlikova Slawex runners / Slavičín 1971
95BarboraCiingálkováRaz to pride / Drietoma1991
96MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
97JakubHrmoDubodiel1988
98František Jackulík Brúsne / Drietoma1978
99DenisaHuláková Ostratice ľadové medvede / Bánovce 1979
100Martin SedláčekTrenčín / Trenčín1988
101MartinChudýTrenčín1980
102IvanaChovancováTrenčín1977
103JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
104MartinZahradníkSTG Prievudza / Dubnica nad Vahom1988
105KatarinaHuckovaTrencin1989
106MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
107PeterGolianTrenčín1976
108MiroslavĎurík Klub nenapravitelných optimistov / Trenčianske Teplice1996
109PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
110MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
111BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
112JurajVodičkaRun for fun / Trenčín1965
113MartinLaukoTrenčianske Stankovce / Trenčianske Stankovce1975
114VladimírJeškoTrenčín1964
115PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
116AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
117DavidDoričkaTrenčín1997
118RomanKyška Trencin 1997
119Miloš Figúr Dulov / Dulov 1969
120DenisaGindlováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom1981
121Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
122PavolBalaščákTrenčín1964
123HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
124DamiánMeloTrenčianski triatlonoví tatkovia / Nemšová1988
125JanaPecnováCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1978
126ZuzanaSámelováTRIEX / Trenčín1998
127RichardDubovskýTRIEX / Trenčín1992
128Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin1980
129PeterĽubuškýŠKP BRATISLAVA / TRNAVA1990
130MartinLahkýTrenčín1983
131Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
132LubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
133ZuzanaDenesovaKBPS Puchov / Nemsova1987
134PeterDenesKBPS Puchov / Nemšová1982
135DenisLaukoBlack swans / Trencianske Stankovce1974
136BorisVladoTrenčín1989
137JakubBajzíkOmšenie1994
138IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
139Martin GužikPama1977
140JakubSáskaBlack Swans / Trenčín1985
141RafaelJaníčekTrenčín1993
142RastislavGugaTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Nemsova1991
143OndrejLesajTrenčín2006
144MartinLesajTrenčín1975
145AdriánJakal220 mínus vek / Svinná2005
146JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
147ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
148TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
149Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
150MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
151IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
152MartinBartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
153ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
154Bibiana Kubištová Športová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 2006
155Martina Riečická Trenčín 1987
156MarekHederaZamarovce1985
157NikolaKocianováAK spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
158Zuzana ZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce1984
159OndrejJaníčekTrencin1965
160LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
161KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
162MarekMakvaMakvovci Elite / Trencianska Tepla1985
163MarekHomolaNová Dubnica / Nová Dubnica1997
164MartinDobiašNová Dubnica / Nová Dubnica 1995
165PavolKňazek Nová Dubnica / Nová Dubnica 1997
166LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
167MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
168TomášFraňoZamarovce1991
169BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
170MiroslavCingelTrenčín1983
171PeterKrchlíkPrusy1989
172BarboraUhliarovaBanská Bystrica1983
173ZuzanaUhliarovaTrencin1983
174Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenč. Teplice1962
175MatejMartišTrencianski tristlonovi tatkovia / Trencin1986
176DenisaKůsováTrenčín1978
177MIlanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
178Peter Talčík Nutrilite Team / TRENČÍN 1970
179TomášDrobenaTrenčín1984
180VeronikaHricková Zamarovce1987
181MonikaSlezackovaBratislava1980
182MartinSlezacekRecorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
183PeterDubinaRZP / Trencin1977
184PeterMartinák Laco Maco drink tím / Ilava 1980
185RóbertČudaiTrenčín1975

1. kolo 2022


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MatúšVaračkaBeckov1988
3JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
4DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
5MarianAdamkovicGekon / Bánovce nad bebravou1964
6Michal ZavadinkaBartoš / Trenčín1982
7PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
8IvanaOndrejičkováLiešťany1978
9Michaela ŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom 1972
10MichalMartonIvanovce1983
11LukášMacekChrome Antilopy / Trenčín1987
12ĽubomírSamekKálnica1980
13LukášSamekKálnica2008
14ĽubomírSamekKálnica2003
15MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
16MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
17Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
18MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
19Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1984
20Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1981
21MarekMadunický Chromé Antilopy / Trenčín / Trenčín 1988
22AntonBlaškoJoggig klub Dca / Dubnica n/V1965
23MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
24BranislavUlbrichNemám Team :-) / Adamovské Kochanovce1978
25MartinChudý Trenčín 1980
26MichaelaKhandlovaHorná Súča1982
27PeterBatkaTrenčín1970
28PeterNovodvorskýTrenčín1981
29MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
30BiankaKaryová Never give up / Modra1969
31DanielOndrejičkaLiešťany1974
32MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
33MilošHumeraTrenčín1970
34TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
35MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom2004
36JurajVodičkarun for fun / Trenčín1965
37MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
38JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
39EmaJenčová Imperia Fitness / Trenčín2004
40PatrikDrakCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1972
41MiroslavaDrakováCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1977
42ElenaStrazakovaTrencin 1981
43JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
44SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
45ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
46ŠimonDrakCYKLOSTORE -APEN team / Trenčín / Trenčín1998
47Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica nad Váhom / Tuchyňa1985
48MichalHodulíkCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1982
49TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
50MartinŠtefkeTrenčín1992
51BarbaraHenekováTrenčín1990
52MarianVavrikMV / Dubnica nad Vahom1984
53Timea BiancaKaryová Never give up / Modra2006
54PavelTrúchlyTrenčín 1977
55MáriaŠkriečkováTrenčín1983
56MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
57Laura Chelsy ZaťkováTrenčín 2006
58TomášBaďuraMníchova Lehota1979
59AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
60VladimírKovalčíkKostolná-Záriečie / Kostolná-Záriečie1951
61RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
62Jaroslav StruhárRaz to príde / Trenčín1983
63PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
64Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
65EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
66JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
67MartinBohušTrenčín1988
68PaulinaValuškováTrenčín1988
69Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
70MonikaMatejíkováSamazaseba / Budmerice1974
71Nikola Švaňová Jogging klub Dubnica n/V / Ilava1993
72PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
73PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
74EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
75JakubJoštiakVyšný Kubín1987
76KatarínaJurgováŠportová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1983
77MiroslavaSolíkováIlava1987
78PeterMarcinátTrenčín1986
79LuciaZubováTrenčín1988
80Ilona Karlikova Slawex runners / Slavičín 1971
81RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
82Bibiana KubištováŠportové Akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske 2006
83PeterČulákStará Turá1968
84DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
85FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
86MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
87Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
88MilanŠarayBánovce nad Bebravou 1989
89DanielLukačkaFS Nadšenci / Trenčín1996
90PeterGolianTrenčín1976
91Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
92JakubHrmoBuď lepší / Dubodiel1988
93HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
94Katarína HučkováTrenčín 1989
95TomasMargorinMladí geriatrici / Trencin1990
96Livia Csibreiova Trencin 1980
97MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
98BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
99MarianaBednárikováTrencín1973
100RomanSedláčekTrenčín1990
101Martin SedláčekTrenčin / Trenčín1988
102JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
103PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
104ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
105Maroš Kopčan Horné Naštice 1991
106MarianCyprianDubnicanadVahom1947
107VictoriaBuchelováTrenčín 1997
108JakubKollárTrenčín 1995
109MarcelaAdamčiovaChocholná-Velčice1968
110JánHudecTrenčín1948
111MatejMartišTrenčiansky Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1986
112MartinHolakHF NaJUS a.s. / Považská Bystrica1985
113GizkaChrenková Jogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1954
114Dalibor Jakal st.Svinná1975
115AlexanderBezovýAXB sport s.Trenčín / Trenčin1959
116OndrejHoferNovozámocká bežecká komunita / Nové Zámky1981
117JakubSáskaBlack Swans / Trencin1985
118MartinaTišerováŽilina1990
119IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
120PavolBoorStará tura1975
121KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
122MartinLahkýTrenčín1983
123MatejWeismannTrenčín1985
124JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
125PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
126Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
127JakubMeloTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1988
128TomášDrobenaTrenčín1984
129MartinKOPČANImperial tobacco slovakia / Banovce nad Bebravou1992
130Zuzana LančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
131PeterDubinaRZP / Trencin1977
132OndřejTlukaGekon / Trenčín1976
133MariánVavroTrenčín1985
134MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
135Miloš Figúr Dulov 1969
136PeterMartinák Laco maco drink tím / Ilava1980
137KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
138PavolBalaščákTrenčín1964
139RichardMalákDubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1975
140JurajMaláňSoblahov1977
141OndrejLesajTrenčín2006
142MartinLesajTrenčín1975
143Milan Holička Bánovská bežecká liga / Bánovce nad Bebravou 1962
144MariaTrúchlaTrenčín1976
145ErikŠevčíkNo team / Trenčín1995
146RafaelJaníčekTrenčín1993
147LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
148MichalVrbaTrenčín1981
149DenisaKůsováTrenčín1978
150IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
151IvanaChovancováTrenčín1977
152MartinaRiečickáTrenčín 1987
153ĽubošGondárKPAT / Trenčín1990
154JanaPecnova CYKLOSTORE - APEN team / Trenčín 1978
155SamuelSedláčekTrenčín2003
156RobertČahojImperial tobacco slovakia / Banovce nad bebravou1992
157DamiánMeloTrenčianski triatlonoví tatkovia / Nemšová1988
158MartinKlucarEscargot / Bolesov1987
159BarboraUhliarovaBanska Bystrica1983
160PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Trnava1990
161RadovanHargašStará Turá1999
162ZuzanaZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1984
163LuciaLoviskovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
164DavidSlatkovskýTrenčín1997
165MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
166ĽudovítSulo#runstafarian / Trenčín1985
167LadislavNémethBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1980
168EvaNémethováBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1978
169ĽubomírVavrušTrenčín1974
170MiroslavaKohutovaOmsenie1977
171MichaelKadaSvinna / Svinna1983
172Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 1973
173JurajSirotnýTrencianske Teplice1983
174MajkaÁghováKočíkové komando / Trenčín1991
175JanaVojcíkováKočíkové komando / Trencin1986
176MartinBartošBartoš / Trenčín / Trenčín1982
177IgorVrabelTrencianska Teplá1959
178MiroslavCingelTrenčín1983
179ZuzanaČelkováTrenčín1983
180AdriánTomášikNová Dubnica1981
181PeterStehlíkTrenčín1979
182MilanKňaze Bánovce nad Bebravou 1982
183Lucia KňazeováBánovce nad Bebravou 1986
184IgorUherTrenčianske Mitice1979
185Tibor NešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
186ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Trenčín1983
187MartinPorubčanDubnica nad Váhom1990
188VladimírJeškoTrenčín1964
189BranislavZacharTrencianska Tepla1986
190PavolJankechKBPŠ / Púchov 1957
191IvanMojto Bohunice1989
192MartinaMészárosováTrenčín 1997
193RastislavGugaTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Nemsová1991
194LiborPorubanPro Dubnica o. z. / Dubnica nad Váhom 1968
195ViktóriaČudaiováTrenčín / Trenčín2007
196MarekBalazTrencin1993
197Kristián KanderkaLednické Rovne 1996
198PavelSpačekBlack swans / Trenčin1971
199MariánFaturíkLaco maco drink tím / Dulov1981
200PavolVanekChocholná - Velčice1977
201Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenč. Teplice1962
202StanoĎurigaTRENČÍN / Trenčín1961
203Zuzana SámelováTRIEX / Trenčín1998
204MartinFaturíkLaco Maco Drink Tím / Ilava1976
205KatarínaMajerováLaco Maco Drink Tím / Ilava1976

8. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1PavolZávodskýTrenčín1995
2MatusVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
3LenkaVaračkováBuď Lepsi / Beckov1988
4MatejĎuržaMnichova lehota 1991
5FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
6NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica n/V / Ilava1993
7MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
8miroslavilavsky stjogging klub / dubnica n/v1963
9MichalDudlaTrenčín1988
10AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
11JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
12PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
13AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
14DaliborJakalSvinná2000
15JanBalušíkPuchov / Púchov 1981
16BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
17PavelKukučkaTrenčín1956
18VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
19AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
20MariánVavroTrenčín1985
21PeterNovodvorskýTrenčín1981
22JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
23PeterBatkaTrenčín1970
24Ján Kucharik Durikam team / Trenčín 1965
25DrahoslavMasarikStvorlistok / Trencin1967
26JanaMasarikovaStvorlistok / Trencin1968
27BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
28Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
29KatarínaHučkováGekonsport / Trenčín1989
30JaroslavOndriškaTrenčianske Teplice1987
31JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
32JakubSáskaBlack Swans Piestany / Trencin- Juh1985
33PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
34BiankaKaryová Never give up / Trenčín 1969
35Timea BiancaKaryová Never give up / Trenčín 2006
36JanaPálešováRaz to pride / Drietoma 1977
37PeterMarcinátTrenčín1986
38PavolBalaščákTrenčín1964
39PeterKaňovskýDrietoma1978
40EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
41MáriaŠkriečkováTrenčín 51983
42MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
43VladimírJeškoTrenčín1964
44MonikaKusendováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1994
45AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
46Róbert GabrielAmbrožTrenčín2001
47MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
48MiroslavKasalaTrencin1978
49EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
50MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
51MatejWeismannTrenčín1985
52MartinLahkýTrenčín1983
53MarianVavrikMV / Dubnica nad Vahom1984
54MarianAdamkovicGekon / Banovce nad bebravou1964
55MatejBibza Nové Mesto nad Váhom1992
56MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
57DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
58MichalTalabaTeam NUTRILITE / Trenčín1988
59Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
60MáriaVráblová Trenčianska Teplá 1960
61IgorVrabelTrencianska Teplá1959
62IvanaLetko Recordéri / Nová Dubnica 1981
63Martin Slezáček Recordéri / Trenčianska Turná-Hámre 1984
64MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
65SofianRepaGymnázium BN / Bánovce nad Bebravou2005
66PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
67AdriánTomášikNová Dubnica1981
68Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
69GizkaChrenkováJogging klub Dubnica / Dubnia nad Váhom1954
70IvanaOndrejičkovaLiešťany1978
71HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
72Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
73TomášBaďuraMníchova Lehota1979
74PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
75MartinaMészárosová Trenčín 1997
76ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
77TomášJaničekBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2004
78Robert JaničekBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1969
79ĽubomírSamekKálnica2003
80LukášSamekKálnica2008
81RichardBenkoKoškári / Hôrka nad Váhom2002
82JozefStaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 1973
83MichalStaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2002
84Andrej StaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1997
85tomasmargorintrencin1990
86DaliborJakal st.Svinná1975
87MiroslavSoškoKlub bežcov a priateľov športu v Púchove / Púchov1965
88PeterJančovič Piešťany 1983
89JánVeselýNové Mesto nad Váhom 1971
90Zuzana RumankováTrenčín1978
91KatarínaJaničkovaBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2005
92MilanPlavákBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1972
93BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
94ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
95IvanVavrík27nieje8 / Trenčín1963
96PeterSedláčekTrenčín1988
97MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
98Lívia Csibreiova Trencin 1980
99MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
100JakubMeloTTT / Trenčín1988
101MatejMartišTrenčiansky Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1986
102JakubKollárTrenčín1995
103MarekBulkoVelke Bierovce 1978
104MilošHumeraTrenčín1970
105OndrejPruškaTrenčín2000
106PeterBílikPlavecký klub Púchov / Púchov1975
107TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
108TomášDrobenaTrenčín1984
109MartinBartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
110ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
111DanielOndrejičkaLiešťany1974
112ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
113IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
114ZuzanaZàňováTrenčín1984
115LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
116PeterGolianTrenčín1976
117BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
118ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
119MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
120JánHudecTrenčín / Trenčianske Stankovce1948
121JanKyselicaBanovski behuni / Neporadza1989
122MartinŠišovskýTrenčín1988
123Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
124ZuzanaUhliarovaTrencin1983
125AndreaCampigottoBbl / Banovce nad bebraviu1970
126MarekKasalaTrencin1982
127PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
128HelenaHoždorováLysá p.Makytou1995
129MartinŠťastnýTrencin1989
130Olena Yakymenko Trenčín 1972
131Serhii Yakymenko Trenčín 1970
132AdriánJakalSvinná2005
133AdamBahelkaDrietoma2001
134PavelSpačekTrencianske tulene / Trencianska Tepla1971
135MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
136MarianaBednárikováTrenčín1973
137NinaPavlíkováRaz to príde / Soblahov2005
138Patrícia StruhárováRaz to príde / Trenčín1987
139MatejČervenkaCyklostore / Trenčianska Turná1998
140VladimirKrižkobezim kolko vladzem / Trencin1980
141MichalMakišSoblahov / Soblahov1981

7. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 - vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica nad Váhom1987
3NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
4FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
5 PeterNovodvorskyTrencin1981
6FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
7AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
8DaliborJakal st.Svinná1975
9JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
10LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
11MichalDudlaTrenčín1988
12JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
13KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15VladimírStaňákAdamovske Kochanovce1985
16peterdeneškbpš púchov / púchov1961
17PETERGREGUSKAAO PRUSKE / PRUSKE1960
18BRANISLAVJAKUSAO PRUSKE / PRUSKE1990
19JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
20SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
21PavolZávodskýTrenčín1995
22BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
23DavidSlatkovskýCOE Trenčín / Trenčín1997
24MatejĎuržaMnichova lehota 1991
25JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
26MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
27MáriaŠkriečkováProliga.eu / Trenčín1983
28JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30Patrik ArnoldŠKP BRATISLAVA / Bratislava - Ružinov1998
31PavolVanekRýchle šípy / Mala Chocholná1977
32JanaMončekováDubnica nad Váhom1984
33MiroslavIlavský stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
34TiborNešťákLieskovsky bezci / Moravské Lieskove1975
35RadovanRosaBrezolupy1992
36MarianVavrikM&V / Dubnica nad Vahom1984
37MarianAdamkovicGekon / Banovce1964
38DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
39Dušan Vertfein Krabicovo.sk / BOBOT1981
40MatúšVaračkaBuď lepsi / Beckov1988
41LenkaVaračkovaBuď lepsi / Beckov1988
42Helena ChromekováSlabé runners / Slavičín1986
43MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
44MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
45AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
46IvanaOndrejičkováLiešťany1978
47ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
48EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
49JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
50JanBalusikPuchov1981
51AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnia nad Váhom1964
52MáriaVráblováTrencianska Teplá1960
53IgorVrabelTrencianska Teplá1959
54Martin Slezáček Recordéri / Trenčianska Turná - Hámre1984
55IvanaLetko Recordéri / Nová Dubnica 1981
56PeterBatkaTrenčín1970
57BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
58PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
59MonikaKusendováLieskovskí bežci / Atletika Nové Mesto nad Vá / Moravské Lieskové1994
60Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot 1968
61JaroslavOndriškaTrenčianske Teplice1987
62PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
63PavolBalaščákTrenčín1964
64Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
65JánKutišŠK Prusy / Prusy1976
66MilošMIČEGATrenčín1970
67MarianVavroTRENČÍN1985
68RóbertMackoNitr.Sučany / Nitrianske Sučany1979
69VladimírJeškoTrenčín1964
70TomášDrobenaTrenčin1984
71ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
72JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
73MilanSedláčekKonrád Triathlon Team / Trenčín1994
74TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
75TomášBaďuraMníchova Lehota1979
76JankoDanielŠaštin-Straze1986
77ĽubomírSamekSlávia TN / Kálnica2003
78LukášSamekKálnica2008
79RichardBenkoKoškári / Hôrka nad Váhom2002
80MilošHumeraTrenčín1970
81AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
82MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
83MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
84EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
85JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
86TomášMarekAntesGM running / Soblahov1980
87IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
88DaliborJakalSvinná2000
89PeterKaňovskýDrietoma1978
90JanDanielŠaštin-Straze1986
91MiroslavKasalaTtrencin1978
92TomášStiksaBehaj s RADOsťou / Trenčianske Teplice1983
93Kristína Trsťanová Trenčianske Teplice 1989
94TomasMargorinTrencin1990
95MatejWeismannTrenčín1985
96MartinLahkyTrenčín 1983
97MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
98Ivan Vavrík Trenčín 1963
99PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
100SylviaStehlíková220-vek / Trenčín1976
101MarianHornikTrencin1983
102VladimirBalajDHZ Modrovka / Modrovka1984
103Livia Csibreiova Trencin1980
104Michal MičegaTrenčín 1998
105MonikaSlezackovaRecorderi / Bratislava1980
106MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
107MartinChudýTrenčín1980
108JurajMaláňSoblahov1977
109BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
110VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
111JakubSáskaBlack Swans Tri / Trencin- Juh1985
112Róbert Buchel Vivaice / Trenčín 1970
113ĽudovítSulo#runstafun / Trenčín1985
114PavolMarčekTrenčín1974
115ZuzanaRumankováTrenčín1978
116JurajSirotnýTrenčianske Teplice1983
117Pavel KukučkaTrenčín1956
118BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
119KristínaFarkašTrenčín1990
120ZuzanaUhliarováTrenčín1983
121BorisMamatejŠKP Martin / Martin1978
122PavelTrúchlyISEMI / Trenčín1977
123JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
124EvaZahradníkováChampion club / Dubnica Nad Váhom1983
125MartinZahradníkChampion club / Dubnica Nad Váhom1988
126PeterGolianTrenčín1976
127VeronikaBakalárová220 - vek / Mníchova Lehota1987
128DanielOndrejičkaLiešťany1974
129Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
130JaroskavPavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
131AndrejPrekopBuď lepší / Trenčin1985
132VladimírRybárTrenčianske Teplice1984
133LukášBučekNová Dubnica1992
134AdriánTomášikNová Dubnica1981
135MartinaMészárosováTrenčín1997
136PeterMarcinátTrenčín1986
137Jakub KollárVivaice / Trenčín 1995
138MilanKňazeHorné Ozorovce1982
139MiroslavUhlárVrbany1974
140IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
141MarianMaňkoBehaj s radosťou / Dubnica / Dubnica nad Vahom1986
142MatejMartišBradáči / Trenčin1986
143PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Hliník nad Hronom1990
144NatáliaĽubuškáTrnava1993
145RastislavGugaNemsova1991
146OndrejPruškaSámZaSeba / Soblahov2000
147BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
148LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
149HelenaHoždorováLysa p.Makytou 1995
150MartinStastnyTrencin1989
151MiroslavĎuríkKlub nenapravitelných optimistiv / Trenčianske Teplice1996
152Branislav HODONÍKNo name / Ladce1973
153MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
154MartinaRiečickáTrenčín Juh / Trenčín1987
155ZuzanaZanovaTrenčín1984
156MarekBulkoVeľké Bierovce1978
157LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
158TomášJamborTrenčín1988

6. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2PeterNovodvorskyTrencin1981
3miroslav ilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
4MáriaVráblovaTrencianska Tepla1960
5IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
6KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
7BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
8MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
9BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
10MáriaŠkriečkováPROLIGA.EU / Trenčín 1983
11PavolZávodskýTrenčín1995
12PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
13MarianAdamkovicGekon / Banovce nsd bebravou1964
14IvanaLetkoRecorderi / Nová Dubnica 1981
15Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre1984
16DaliborJakal st.Svinná1975
17ervinpalenikbud lepsi / Trenčín1962
18Patrik Zboran Púchov 2003
19PeterKuzmaJames Trenčín / Trencín1983
20LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
21JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
22DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
23JánJenčoIC Kubra mešká 20 min / TRENČÍN1979
24JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
25EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
26MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
27MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
28JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
29BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
30MarekBenkovičtoRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie1983
31TiborNestakLieskovsky bezci / Moravske Lieskove1975
32RadovanRosaBrezolupy1992
33MarcelaFialováČachtice1984
34SoňaStruhárováAtletika NMnV/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
35DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
36NikolaŠvaňováJogging klub / Dubnica nad Váhom1993
37PavolZavodskTrencin1995
38PeterSOBEK220 mínus vek / Trencin1978
39TomasMargorinTrencin1990
40MarekBulkoVelke Bierovce 1978
41Matej Bibza Nové Mesto nad Váhom 1992
42PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
43DenisaHertlováBežecký klub Svinná / Svinná1995
44PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
45Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
46IvanaOndrejičkováLiešťany1978
47Marcela Adamčiova Chocholná 263 1968
48PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
49AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
50JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
51AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovne1992
52Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
53Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
54TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá 1966
55PavolBalaščákTrenčín1964
56AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
57MiroslavKasalaTrencin1978
58JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
59PeterBatkaTrenčín1970
60PavolBeňoTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1966
61PeterMarcinátTrenčín1986
62MilošHumeraTrenčín1970
63Dušan Vertfein Printhouse.s.r.o / Bobot1981
64MilanSedláčekKonrad Tools Triathlon Team / Trenčín1994
65MichalTalabaNutrilite team / Trenčín1988
66ZuzanaZanovaTrencin1984
67ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
68JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
69TomášMarekAntesGM running / Soblahov1980
70AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
71PavelTruchlyTrencin1977
72Michaela VasekovaHedviga / Surany 1976
73DanielVasekHedviga / Surany 1975
74HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
75ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
76Lívia Csibreiova Trencin 1980
77PavolJankechKBPŠ / Púchov1957
78MarekSzaboVeľká Hradná1979
79František JackulíkBrúsne / Drietoma1978
80IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
81MichalBeňoTrenčianske Teplice1997
82RobertZemanINSPORTLINE / Trenčín1974
83AndrejPorubanTurna Street Running Academy / Turna City1984
84JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
85MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
86ZuzanaSámelová- / Trenčín1998
87VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
88JankaIštokováČachtice / Čachtice1983
89MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
90MartinLahkyTrencin1983
91MatejĎuržaMnichova lehota 1991
92PeterNetopilBanovce1984
93Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
94OndrejKyselicaFat boy runner / Castkovce1992
95DanielOndrejičkaLiešťany1974
96MatejWeismannTrenčín1985
97PeterKaňovskýDrietoma1978
98DaliborJakalSvinná2000
99ĽubomírSamekKálnica2003
100ĽubomírSamekKálnica1980
101LukášSamekKálnica2008
102RochardBenkoKoškäri / Hôrka nad Váhom2002
103DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
104MiroslavDočárTrenčín1992
105BranislavJurgaTrojans Púchov / Púchov1977
106MartinŠišovskýTrenčín1988
107VeronikaRichtárechováNeporadza / Neporadza1989
108Katarína Závodská Motešice1978
109AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
110ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Skalka nad Váhom1983
111PavelKukučkaTrenčin1956
112PavelUh8Trenčín1974
113PavelUhreckýTrenčín1974
114LuciaKadaSvinna / Svinna1987
115BarboraUhliarovaBanska Bystrica1983
116ZuzanaRumankováTrenčín1978
117Róbert BuchelVivaice111 / Trenčín 1970
118JakubKollárVivaice111 / Trenčín 1995
119Zuzana Ševčíková Klub nenapraviteľných optimistov / Trenčín 1996
120ĽubomírKucharTrenčín Inline / Trenčín1966
121Matej Letko Recorderi / Nová Dubnica 2005
122MatusVaračkaBuď lepsi / Beckov1988
123LenkaVaračkováBuď lepsi / Beckov1988
124SofianRepaBN / Bánovce nad Bebravou2005
125MartinStastnyTrencin1989
126Helena HozdorovaLysa p.Makytou-Desna1995
127LukášBučekNová Dubnica1992
128AdriánTomášikNová Dubnica1981
129IvanMojtoBohunice1989
130LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
131ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
132DenisaKusovaTrenčín1978
133TomášKyselicaSvinná1982
134VeronikaBakalárová220 mínus vek / Mníchova Lehota1987
135JanaLesajováTrenčín1978
136MartinLesajTrenčín1975
137JanKyselicaNeporadza1989
138Jozef Hlávka Ilava / Ilava1951
139PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Trnava1990
140Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 1973

5. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
2MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
3MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
4LukášBečárAdamovské Kochanovce 1986
5miroilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
6JánMišákSelec1972
7ErvinPalenikBud lepsi / Trenčín1962
8JánKucharíkĎurikam Team / Trenčín1965
9MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
10BiankaKaryová Never give up / Trenčín 1969
11MarekTANÁČKultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
12JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
13MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
14SoňaStruhárováAtletika NMnV/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
15MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
16PeterNovodvorskyTrencin1981
17Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
18TomášmargorínTrenčín1990
19MilošHumeraTrenčín1970
20PavelKukučkaTrenčín1956
21BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
22Monika Slezackova Redorderi / Bratislava 1980
23JánJenčoParné valce / TRENČÍN1979
24KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
25MarcelaAdamčiováChocholná-Velčice1968
26JurajHudákĎurikam Team / Trenčín1973
27TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá 1966
28MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
29JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
30marianadamkovicgekon / Banovce nad Bebravou1964
31MáriaŠkriečkováPROLIGA.EU / Trenčín1983
32JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
33PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
34PeterBatkaTrenčín1970
35MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
36LiborPorubanPro Dubnica o z. / Dubnica nad Váhom1968
37LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
38EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
39MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
40SofianRepaGymnázium / Banovce2005
41MilošMIČEGATrenčín1970
42JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
43SamuelMasarikŠtvorlístok / Trenčín1995
44DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
45MiroslavSoškoKlub bežcov a priateľov športu v Púchove / Púchov1965
46RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
47PavolZavodskyTrencin1995
48JakubVranaGekon sport / Trenčín1984
49Tomáš Valášek AK Veterán Bratislava / Bratislava1972
50JanaPunová MončekováDubnica nad/Váhom1984
51BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
52OndrejHoferNovozámocká bežecká komunita / Nové Zámky 1981
53IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
54Martin Slezáček Recorderi / Trenc. Turná - Hámry 1984
55MatúšVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
56Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Olešná / Frýdek-Místek 1999
57DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
58MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
59RadovanRosaBrezolupy1992
60DanielOndrejičkaLiešťany1974
61Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
62MarekBulkoVelke Bierovce 1978
63JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
64MáriaVráblováTrenčianska Tepla1960
65IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
66BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
67SofianRepaGymnázium bn / Bánovce nad Bebravou2005
68IvanaOndrejičkováLiešťany1978
69MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
70PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
71Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
72JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
73MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
74PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
75Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
76PatrikArnoldŠKP BRATISLAVA / Bratislava 1998
77ZoltánPappMBK Veľké Kapušany / Veľké Kapušany1949
78JozefMasarykBežecký klub MMM-Run PB / Považská Bystrica1974
79IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahim1984
80SoňaKlimáčkováTrenčín1975
81MatejĎuržaMnichova lehota 1991
82PavolMichalčíkSpartak Myjava / Myjava 1980
83LuciaBelákováSpartak Myjava / Myjava 1998
84JurajBalajTrenčín1981
85MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
86MartinLahkýTrenčín1983
87VladimírJeškoTrenčín1964
88MichaelaSzturcováTrenčín2001
89PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
90Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1974
91AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
92BarboraBrezovskaBMSC / Trencin1982
93MartinRepaTrenčín1995
94HenrietaHatnančíkováTrenčín1991
95LenkaVaračkovaBuď Lepsi / Beckov1988
96DaliborJakalSvinná2000
97PeterJančovičPiešťany1983
98PavolBalaščákTrenčín1964
99PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín1970
100PeterMikolasBEHAME.sk / Bratislava1982
101MartinChudýTrenčín1980
102LiviaCsibreiova Trencin1980
103TomášKadákVeľké Bierovce2001
104PeterCenigaEtos Slovakia / Púchov1990
105IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
106MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
107AdamBahelkaDrietoma2001
108PeterSumajTrencin1984
109AdriánTomášikNová Dubnica1981
110LukášBučekNová Dubnica1992
111PeterŠimkoAUTOBOXY / Trenčín1972
112JakubTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11996
113AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
114MiroslavaBerkoTrenčianske Stankovce1988
115MartinŠišovskýTrenčín1988
116TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
117PeterGolianTrenčín1976
118DaliborJakal st.Svinná1975
119MarianHerédyVeľký Krtíš1960
120Jozef Hlávka Ilava / Ilav1951
121PatrikZámečníkTrenčín1992
122TomášMarekAntesGM running / Trenčín 1980
123JakubKollárTrenčín1995
124VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
125MartinaMészárosováTrenčín1997
126RadoslavDenkeJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom 1977
127Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
128ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
129ZuzanaRumankováTrenčín1978
130MarcelJuríčekChocholná-Velčice1988
131VladimírJaníkKBPŠ Púchov / Púchov1974
132ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
133PeterLackoKBPŠ Púchov / Púchov1987
134Marián Cypriandubnica nad vahom / Dubnica nad Vahom1947
135VladimírKudlaTrenčín / Trenčín1981
136ĽubomírSamekKálnica2003
137LukášSamekKálnica2008
138MiroslavKasalaTrencin1978
139Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
140MartinStastnyTrencin1989
141HelenaHozdorovaLysa pod Makytou1995
142NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
143MartinPorubčanPrejta1990
144SylviaStehlíková220 minus vek / Trenčín1976
145Dušan Vertfein PRINTHOUSE.A.S / Bobot 1981
146Jitka HudákováĎurikam Team/Trenčín / Trenčín1971
147PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
148EmkaGašpárekováGašpárekovci / Soblahov2015
149AlžbetaTZalčíkováNutzrilite Team / TRENCIN1999
150BranislavBahnaDubnica nad Váhom1974
151MariánHorníkTrenčín1983
152AlenaHrubinovaDubnica nad Váhom1980
153FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978

4. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
2LukášBečárAdamovské Kochanovce 1986
3MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
4MiroslavilavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
5JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
6miroilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
7JánMišákSelec1972
8MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
9ErvinPalenikBud lepší / Trenčín1962
10Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
11KatarinaHuckovaTrencin1989
12JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
13JánKucharíkďurikam Team Trenčín / Trenčín1965
14MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
15SoňaSttuhárováAtletika Nové Mesto nad Váhom/ Lieskovskí bež / Moravské Lieskové1993
16BiaKaryová Never give up / Trenčín 1969
17MarekTANÁČKultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
18PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
19MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
20VladimírJeškoTrenčín1964
21Lívia Csibreiova Trencin1980
22DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
23JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
24Libor PorubanPro Dubnica o.z. / Dubnica nad Váhom1968
25HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
26EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
27PeterNovodvorskyTrencin1981
28IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
29MariaVrablovaTrenčianska Teplá1960
30RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
31EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
32MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
33IvanaOndrejičkováLiešťany1978
34PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
35IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
36FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
37Ján Jenčo Parné valce / Trenčín 1979
38MichalMartonFatboy runners / Ivanovce1983
39TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
40MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
41PeterStoklasaChampion race / Trenčín1985
42MarianAdamkovicGekon / Banovce1964
43LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
44Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
45JanVeselyNové Mesto nad Vahom1971
46JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
47MáriaŠkriečkováProliga.eu / Trenčín1983
48MatejLacovičTrenčín1985
49KatarínaGarajová220 minus vek / Trenčin1979
50RadovanRosaBrezolupy1992
51MarekBulkoVelke Bierovce 1978
52RastislavGugaNemšová1991
53AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
54PeterBatkaTrenčín1970
55ErikŠevčíkTrenčín1995
56MatúšVaračkaBuď lepší / Beckov1988
57LenkaVaračkováBuď Lepší / Beckov1988
58AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovnd1992
59Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
60SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
61TomášMargorínTrenčín1990
62MartinŠišovskýTrenčín1988
63VeseláLenkaNové Mesto nad Váhom1974
64DusanVertfein Printhouse.a.s / Bobot1981
65MilošHumeraTrenčín1970
66Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
67Marcela Adamčiová Chocholná / Chocholná 263 1968
68TiborNestakLieskovsky bezci / Moravske Lieskove1975
69PavelTrúchlyISEMI / Trenčín1977
70Barbora UhliarováBanská Bystrica1983
71PavelKukučkaTrenčín1956
72DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
73AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
74PavolBalaščákTrenčín1964
75BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
76MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
77PeterGolianTrenčín1976
78BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
79TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
80MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
81MartinSlezáčekRekordéri / Trenčianska Turná1984
82PavolMartišGekon / Trenčín1994
83MartinaMészárosováTrenčín1997
84MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
85JakubVranaGekon sport / Trenčín1984
86MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
87MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
88VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
89DamiánMeloBuď lepší / Trenčianska Závada1988
90TomášStiksaBehaj s RADOsťou / Trenčianske Teplice1983
91PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
92MarekDuckyTrencianske Stankovce1984
93BarboraSvoradováTrenčín1996
94ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
95VladimirBalajMagna Energia a.s. / Modrovka1984
96Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
97AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
98Tomáš Valasek Atletický klub veterán Bratislava / Bratislava 1972
99JozefKukichChampion club Trenčín / Trenčín1973
100RobertGavendaTrencin1988
101RomanJuhásTrenčianska Turná1973
102IvanMOJTOChampion race / Bohunice1989
103HelenaHoždorováLysá pod Makytou1995
104ZdenkoBrišDohňany1994
105MarcelJuricekChocholna1988
106SofianRepaGymnázium / Bánovce nad Bebravou2005
107ĽubomírSamekSlávia TN / Kálnica2003
108GabrielaKotrhováChocholná-Velčice1980
109LukášSamekKálnica2003
110JurajBalajTrencin1981
111MarekKubíkETOS Slovakia / Nové Mesto nad Váhom1999
112TomášKubíkOCR Panex Tím / Nové Mesto nad Váhom1975
113BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
114VeronikaBakalárová220 - vek / Mníchova Lehota1987
115MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
116MárioChudýChocholná Velčice1979
117EmmaChudáChocholná Velčice2009
118SamuelJantošChocholná Velcice1993
119Adrián Ambrož Trenčín 1999
120LuciaLoviškováGIN / Trenčianske Stankovce1983
121ZuzanaZanovaGIN / Trenčianske Stankovce1984
122Monika Slezackova Recorderi / Bratislava 1980
123DušanJELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
124MartinChudýTrenčín1980
125ZuzanaRumankováTrenčín1978
126MiroslavKasalaTrencin1978
127NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
128MatejĎuržaMnichova lehota 1991
129AdriánTomášikNová Dubnica1981
130MarekKasalaTrenčín1982
131LukášPappTrenčín Chocholná-Velčice1992
132AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
133PeterMarcinátTrenčín1986
134SimonaZacharovaTrencianska Tepla1990
135BarboraGavendovaKubrica1999
136BranislavZacharTrencianska Tepla1986
137VeronikaĎanovskáTrenčín1991
138MartinKocajTrenčín1987
139TerezaĎuráčiová Elite gym TN / Soblahov 1993
140MatejWeismannTrenčín1985
141MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
142SofianReapaBánovce2005

3. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3SoňaStruhárováAtletika Nové Mesto nad/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
4MiroslavKasalaTrencin1978
5MarekKasalaTrencin1982
6miroslavilavsky stjogging klub dubnica / dubnica n/v1963
7JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
8MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
9SilvesterPavlíkJogging klub Dubnica / Beluša1975
10RadovanRosaBrezolupy1992
11IvanaOndrejičkováLiešťany1978
12MartinLahkyTrencin1983
13Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1981
16MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad bebravou1964
17SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
18PeterNovodvorskyTrencin1981
19KatarínaHučkováGekonsport / Trencin1989
20PeterŠimkoTrenčín1972
21MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
22MarekMadunický- / Trenčín1988
23MarianVavrikDubnica / Dubnica nad Vahom1984
24Ján Veselý Running snails / Nové Mesto nad Váhom1971
25LenkaVeseláRunning snails / Nové Mesto nad Váhom 1974
26PavelTruchlyTrenčín1977
27JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
28RomanJuhásTrenčianska Turná1973
29TomášMargorínTrenčín1990
30Peter Kaňovský Drietoma1978
31JánJenčoKubranske patkaňe / Trenčín1979
32JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
33MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
34VlastimilTeplanLieskovskí bežci / Petrova lehota1979
35TiborNeštákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1973
36JánMišákSelec1972
37VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
38JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
39DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
40MichalBeňoTrenčianske Teplice1997
41PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
42MáriaVráblováTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1960
43Igor VrábelTr Teplá / TrenčianskaTeplá1959
44PeterStehlík220 mínus vek / Trenčín1979
45SylviaStehlíková220 mínus vek / Trenčín1976
46PavolBeňoTeplice / Trenčianske Teplice1966
47KatarínaGarajová220-vek / Trencin1979
48PeterBatkaTrenčín1970
49EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
50MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
51MartinaMészárosováTrenčín 1997
52MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
53FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
54MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
55JakubMeloTrencin1988
56VladimírJeškoTrenčín1964
57ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
58LukášBučekNová Dubnica1992
59AdriánTomášikNová Dubnica1981
60JozefKulichChampion club Trenčín / Trenčín1973
61MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
62Jozef Hlávka O / Ilava bu cť HD jaj 371951
63Jozef Hlávka Ilka / Ilava11951
64PeterDenesKBPŠ Púchov / Púchov1961
65Peter Jančovič Piešťany 1983
66Libor Poruban Pro o.z. / Dubnica nad Váhom1968
67JanaPecnováNová Dubnica1978
68VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
69Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
70VeronikaĎanovskáTrenčín 1991
71PavolZávodskýTrenčín1995
72Bianka Karyová Never give up / Trenčín 1969
73JurajBalajTrencin1981
74NoraLadecká Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1992
75MatejĎuržaMnichova Lehota1991
76JakubŠkriečkaproliga.eu / Trenčín1983
77MáriaŠkriečkováproliga.eu / Trenčín1983
78EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
79HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
80PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
81IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
82MilošHumeraTrenčín1970
83PavolBalaščákTrenčín1964
84Lucia Lovišková GIN / Trenčianske Stankovce 1983
85ZuzanaZanovaGIN / Trenčianske Stankovce1984
86SoňaKlimáčkováTrenčín1975
87Ilona Karlikova Slawex ranners / Slavičín1971
88PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
89PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
90LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
91Martin ŠťastnýTrenčín1989
92HelenaHoždorováLysá pod Makytou - Dešná1995
93IvanMOJTOChampion club / Bohunice1989
94AndrejPrekopBuď Lepší / Trenčín1985
95MichaelKadaSvinna1983
96JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
97AlicaNemcekovaJogging klub / Dubnica1964
98IgorKarasDubnica / Dubnica nV1960
99Nikola ŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
100MartinFaturíkLaco maco drink tím / Ilava1976
101MariánFaturíkLaco maco drink tím / Dulov1981
102RóbertŠubertRaz to pride / Trenčianske Stankovce1994
103VladimirBalajMagna Energia a.s. / Piestany1984
104LiviaCsibreiovaTrencin1980
105MichalPetroSTG Trencin / Trenčín 1982
106MariánJelenákŠKP Trenčín / Tr. Teplá 1969
107MatúšVaračkaBud Lepsi / Beckov1988
108LenkaVaračkováBud Lepsi / Beckov1988
109AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
110MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
111PeterMarcinátTrenčín1986
112MiriamPetrovaSTG Trenčín / Trenčín 1981
113BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
114MichalJamborSTG Trenčín / Trenčín1978
115MarcelMasarovičTrenčín1986
116Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
117MartinChudýTrenčín1980
118PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
119ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
120TomášPodperarudyprojectCZE / Horňany1986
121Nikola Kocianová Spartak Dubnica / Nová Dubnica2009
122JOZEFNEVEĎALKRÁSNO NAD KYSUCOU1970
123MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
124Martin Slezacek Recorderi / Trencianska Turna, Hamre1984
125Daniel HornakRecorderi / Trencianska Turna 1975
126MartinŠišovskýTrenčín1988
127TiborŠírTrencianska Tepla / Trencianska Tepla1966
128Patrik DrakCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1972
129MiroslavaDrakováCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1977
130Adrián Ambrož Trenčín 1999
131Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
132AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovne 1992
133KatarínaMatejkováTBL / Trenčín1986
134DanielOndrejičkaLiešťany1974
135DaliborJakal st.Svinná1975
136Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
137MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
138Natália Brezovská Elite gym TN / Trenčín1987
139PavelUhrecký220 mínus vek / Trenčín1974
140OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín1976
141TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
142MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
143PeterJuhásTrenčín1971
144PeterObcovičŠK Jablonica / Senica 2001
145MartinBohušTrencin1988
146PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
147MilanSedláčekKONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
148ZuzanaSámelováTrenčín1998
149ErikaPodivinskáTeplice / Trenčianske Teplice1973
150SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
151BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
152BarboraGavendováTrenčín 1999
153EvaGavendováTrenčín1963
154Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1974
155MatejWeismannTrenčín1985
156RadejMilickaSlawex runners / Slavicin2000
157DenisaKůsováTrenčín1978
158RasťoŠipkaTrenčín1977
159PavolMartišGekon / Trenčín1994
160PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
161MatejLacovičTrenčín1985
162AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
163LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
164PavelSpačekTrenčianske Tulene / Trenčianska Tepla1971
165TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
166NorbertBrázdaTrenčín1971
167Tereza Ďuráčiová Elite gym TN / Soblahov 1993
168ZuzanaDobiašováTrenčín / Trenčín1982
169PeterTalčík Nutrilite Team / Trenčín 1970
170VeronikaBakalárová 220 mínus vek / Mníchova Lehota1987
171MiroslavKováčTrenčín1952
172IvanaChovancováTrenčín1977
173ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
174AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
175Miroslav Uhlár Vrbany / Vrbany 1974
176Zdenko Uhlár Vrbany / Vrbany 1976
177Martin Bartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
178ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Nová Dubnica1983
179Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
180MartinKocajTrenčín 1987
181MarianHornikTrenčín1983
182MilanHoličekKST Bohunice / Bohnice1992
 

Aktuality

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu