5. kolo 2023


Miesto: Drietoma (základná škola)

Dátum: 

Trať: 6,60 km s prevýšením 243m. Od základnej školy ulicami obce a neskôr poľnými cestami na okraj lesa. Lesom po zvažnici okolo turistického smerovníka až na lúky po ktorých zbehneme nazad do obce.

Povrch: asfalt 15% / terén 85%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišTrenčín1983
2LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
3JozefMasarikKočovce1987
4AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
5Jarmila HastíkováNapajedla 1980
6PeterČulákStará Turá1968
7LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
8PavolMartišGekon / Trenčín1994
9Marián Adamkovic Gekon / Bánovce nad Bebravou 1964
10DarinaMarušincováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1990
11JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
12PeterNovodvorskýTrenčín1981
13Laura ChelsyZaťkováTrenčín2006
14Lenka Murková Trenčín 1984
15JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
16PeterMasarovičDolná Súča1981
17PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
18AlicaNemčekováJogging klub Dca / Dubnica nad Váhom1964
19GizkaChrenkováJogging klub Dca / Dubnica nad Váhom1954
20MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
21DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
22MarošKopčanHorné Naštice1991
23MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
24Pavol ZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
25MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
26PeterKaňovskýRaz to príde / Nová Dubnica1978
27Peter Bušo Trenčín 2007
28Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
29OlinkaKrchlikovaKrchlikovci / Trencin1991
30EvaHolíčková Chrome antilopy  / Dolná Súča 1984
31IvanaOndrejičkováLiešťany1978
32JozefOprchalBathory / Čachtice1963
33Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
34JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
35VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
36Peter Ťapajna TiráciBN / Bánovce nad Bebravou 1986
37MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
38RomanJuhásTrenčianska Turná / Trenčianska Turná1973
39JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
40DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
41TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
42MarekChrástTrenčín1988
43MarianVavroTrenčín1985
44PeterDubinacoldservis.sk / Trenčín1977
45ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trenčín1978
46Adam Gavenda100+kg / Trenčín1995
47TomasOprchalBathory Team / Nové Mesto nad Vahom1986
48MatusVarackaRaz to pride / Beckov1988
49Ján Mikusinec Champion club / Dubnica nad Váhom 1993
50Michaela Vlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
51AndrejVlčekRybany1987
52ĽubomírBeňoTrenčín1988
53Lily Fajt Jedna jediná / Trenčín 2010
54MiroslavaSolíkováIlava1987
55Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
56MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
57MilanSedláčekTRIEX / Trenčín1994
58MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
59ErichVladárKubra / Trenčín1964
60ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
61JakubMatejkaTBL / Trenčín2013
62DavidDoričkaTrenčín1997
63MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
64SofianRepaBanovskí behuni / Bánovce 2005
65MiriamaHoloskovaChampion Club / Trencianska Tepla1988
66JozefMasarikViešťanskí tuláci / Kočovce1956
67MiroslavMikusinecTrencin / Trencin1983
68MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
69MartinaJakubskáTrencin1982
70MartinKopačkaChampion Club / Borčice1991
71Filip Strieženec Adamovské Kochanovce 1998
72Paulína PorošinováAdamovské Kochanovce 1976
73MarcelMasarovičTrenčín1986
74MarekMatejkaRmuburak Trenčín / Trenčín1993
75jánHudecTrenčianske Stankovce1948
76MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
77JanaMaradíkovaTrenčín1986
78Marianna FečkaninováTrenčín1983
79RastislavHabánekTrenčín1973
80RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
81Peter ĽubuškýŠKP Bratislava / Vrbové1990
82NatáliaĽubuškáTrnava1993
83Adrián JakalSvinná2005
84Vladimír KovalcikKostolná -Zariečie 1951
85RadkaKobydová Pečeňany 1997
86TomášTrojčákTrenčín1991
87JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
88ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
89AdriánJelínekTrenčín 2006
90MartinFečkaninTrenčín1980
91DaliborJakalSvinná1975
92MichalAndoHopalina.sk / Trencin1986
93IvanMOJTOBehaj s radosťou / Bohunice1989
94RóbertŠubertRaz to príde / Senec1994
95KarinaLexmanováTrenčín1991
96Kristína Kadlecová Trenčín 1989
97KatarínaMokráňováRunForRest / Trenčín1982
98AdamKocsiTIRáciBN / Horky nad Jizerou2009
99JurajČelkoTrstie1997
100Jana Lesajová RunForRest / Trenčín 1978
101Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
102Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
103LadislavMiščíkRodinka Miščíkovie / Trenčín1965
104DašaMiščíkováRodinka Miščíkovie / Trenčín1965
105ZuznaZáňováTrenčianske Stankovce1984
106Lucia LoviškováTrenčianske Stankovce1983
107MartinLaukoTrenčianske Stankovce 1975
108MilanGašparovičTrenčín1964
109Martin Pollák Bathory team / Podolie 1976
110BlankaBalascakovaTrencin1966
111MarekBenkovičtoRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie1983
112PavolBalaščákTrenčín1964
113KristianMasarykKeep Hammering / Trencin2003
114VeronikaHrickováRunForRest / Zamarovce1987
115AlexanderRačekTrenčín2001
116IvanSchwandtnerFK Ľuborča / Nemšová1983
117VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
118ĽuboslavaSokolováChampion Club / Trenčín1987
119KatarínaHučkováRaz to príde / Trenčín 1989
120FilipOvádekFest Art / Trenčín1990
121AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
122BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
123DominikaBabišováNová Dubnica 1988
124StefanStefinaVITALO SLOVAKIA / Zilina1986
125MatejWeismannTrencin1985
126AndreaČervenkováDubnica nad Váhom1996
127Martin KocajTrenčín 1987
128MiroslavKavickýŽivot v horách / Zabudišová1968
129MáriaŠkriečkováTrenčín1983
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie