6. kolo 2021


Miesto: Svinná (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 7,77km, prevýšenie 104m. Po štarte po miestnej asfaltovej komunikácii k vodnej nádrži. Ďalej po poľných a lesných cestách okolo vodnej nádrže. Nazad od vodnej nádrže na futbalové ihrisko rovnakou cestou ako po štarte. V rámci podujatia budú aj detské behy.

Povrch: asfalt 35%, terén 65%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
2 EUR – klasické štartovné
+ dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h SELČ

 

TN liga mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2PeterNovodvorskyTrencin1981
3miroslav ilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
4MáriaVráblovaTrencianska Tepla1960
5IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
6KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
7BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
8MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
9BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
10MáriaŠkriečkováPROLIGA.EU / Trenčín 1983
11PavolZávodskýTrenčín1995
12PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
13MarianAdamkovicGekon / Banovce nsd bebravou1964
14IvanaLetkoRecorderi / Nová Dubnica 1981
15Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre1984
16DaliborJakal st.Svinná1975
17ervinpalenikbud lepsi / Trenčín1962
18Patrik Zboran Púchov 2003
19PeterKuzmaJames Trenčín / Trencín1983
20LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
21JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
22DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
23JánJenčoIC Kubra mešká 20 min / TRENČÍN1979
24JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
25EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
26MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
27MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
28JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
29BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
30MarekBenkovičtoRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie1983
31TiborNestakLieskovsky bezci / Moravske Lieskove1975
32RadovanRosaBrezolupy1992
33MarcelaFialováČachtice1984
34SoňaStruhárováAtletika NMnV/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
35DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
36NikolaŠvaňováJogging klub / Dubnica nad Váhom1993
37PavolZavodskTrencin1995
38PeterSOBEK220 mínus vek / Trencin1978
39TomasMargorinTrencin1990
40MarekBulkoVelke Bierovce 1978
41Matej Bibza Nové Mesto nad Váhom 1992
42PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
43DenisaHertlováBežecký klub Svinná / Svinná1995
44PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
45Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
46IvanaOndrejičkováLiešťany1978
47Marcela Adamčiova Chocholná 263 1968
48PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
49AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
50JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
51AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovne1992
52Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
53Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
54TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá 1966
55PavolBalaščákTrenčín1964
56AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
57MiroslavKasalaTrencin1978
58JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
59PeterBatkaTrenčín1970
60PavolBeňoTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1966
61PeterMarcinátTrenčín1986
62MilošHumeraTrenčín1970
63Dušan Vertfein Printhouse.s.r.o / Bobot1981
64MilanSedláčekKonrad Tools Triathlon Team / Trenčín1994
65MichalTalabaNutrilite team / Trenčín1988
66ZuzanaZanovaTrencin1984
67ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
68JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
69TomášMarekAntesGM running / Soblahov1980
70AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
71PavelTruchlyTrencin1977
72Michaela VasekovaHedviga / Surany 1976
73DanielVasekHedviga / Surany 1975
74HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
75ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
76Lívia Csibreiova Trencin 1980
77PavolJankechKBPŠ / Púchov1957
78MarekSzaboVeľká Hradná1979
79František JackulíkBrúsne / Drietoma1978
80IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
81MichalBeňoTrenčianske Teplice1997
82RobertZemanINSPORTLINE / Trenčín1974
83AndrejPorubanTurna Street Running Academy / Turna City1984
84JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
85MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
86ZuzanaSámelová- / Trenčín1998
87VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
88JankaIštokováČachtice / Čachtice1983
89MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
90MartinLahkyTrencin1983
91MatejĎuržaMnichova lehota 1991
92PeterNetopilBanovce1984
93Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
94OndrejKyselicaFat boy runner / Castkovce1992
95DanielOndrejičkaLiešťany1974
96MatejWeismannTrenčín1985
97PeterKaňovskýDrietoma1978
98DaliborJakalSvinná2000
99ĽubomírSamekKálnica2003
100ĽubomírSamekKálnica1980
101LukášSamekKálnica2008
102RochardBenkoKoškäri / Hôrka nad Váhom2002
103DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
104MiroslavDočárTrenčín1992
105BranislavJurgaTrojans Púchov / Púchov1977
106MartinŠišovskýTrenčín1988
107VeronikaRichtárechováNeporadza / Neporadza1989
108Katarína Závodská Motešice1978
109AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
110ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Skalka nad Váhom1983
111PavelKukučkaTrenčin1956
112PavelUh8Trenčín1974
113PavelUhreckýTrenčín1974
114LuciaKadaSvinna / Svinna1987
115BarboraUhliarovaBanska Bystrica1983
116ZuzanaRumankováTrenčín1978
117Róbert BuchelVivaice111 / Trenčín 1970
118JakubKollárVivaice111 / Trenčín 1995
119Zuzana Ševčíková Klub nenapraviteľných optimistov / Trenčín 1996
120ĽubomírKucharTrenčín Inline / Trenčín1966
121Matej Letko Recorderi / Nová Dubnica 2005
122MatusVaračkaBuď lepsi / Beckov1988
123LenkaVaračkováBuď lepsi / Beckov1988
124SofianRepaBN / Bánovce nad Bebravou2005
125MartinStastnyTrencin1989
126Helena HozdorovaLysa p.Makytou-Desna1995
127LukášBučekNová Dubnica1992
128AdriánTomášikNová Dubnica1981
129IvanMojtoBohunice1989
130LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
131ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
132DenisaKusovaTrenčín1978
133TomášKyselicaSvinná1982
134VeronikaBakalárová220 mínus vek / Mníchova Lehota1987
135JanaLesajováTrenčín1978
136MartinLesajTrenčín1975
137JanKyselicaNeporadza1989
138Jozef Hlávka Ilava / Ilava1951
139PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Trnava1990
140Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 1973
141RomanJuhásTrenčianska Turná1973
142MarianAdamkovic Bánovce nad Bebravou 2964
143Elizaveta LialenkoNove mesto nad Vahom1994
144DaniilLialenkoNove mesto nad Vahom1993
145HelenaĎurajkováSúĺov / Bytča1966
146Peter Bušo Trenčín2007
147JozefHlavkaIlavs / Ilavs1951
148NataliiaMohishBratislava1986
 

Aktuality

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie