3. kolo 2024


Miesto: Rybníky u Vicenu (48°52’12.7″N 18°06’27.8″E)

Dátum: 

Trať:  7,17 km, prevýšenie 144m. Od rybníkov dole po ceste smer centrum obce, na začiatku obce zabočíme doľava a stúpame lesnou cestou až betónovú cestu, na ktorej zabočíme znova doľava. Pokračujeme po ceste až k odbočke doľava na štrkovú cestu bývalej lesnej železnice. Za mostom zabočíme znova doľava a napojíme sa na lesnú asfaltovú cestu. Bežíme po asfaltovej ceste až na jej koniec, kde zabočíme opäť prudko doľava. Pokračujeme po lesnej ceste okolo chaty Kubrica. Cesta sa zmení na betónovú a neskôr asfaltovú. Po strmom zbehu po asfaltovou cestou prebehneme cez otoč autobusov až do cieľa pri rybníkoch.

Povrch: asfalt 70% / terén 30%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
4 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

TN liga 3 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišRunForRest / Trenčín1983
2ZuzanaLančaričováRaz to príde / Trenčín1978
3MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
4Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
5RóbertŠubertRaz to príde / Senec1994
6RadekMilička Slawex runners / Slavičín 2000
7Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
8ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
9Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
10MartinŠišovskýTrenčín 1986
11AnnaHudecováChampion Club / Ilava1985
12PeterKuzmaPRK PROFI / Trenčín1983
13SamuelHrnčiarPovažská Bystrica 1997
14NikolaMarušincová Ilava1994
15MartinaKuricová Champion club / Ilava1983
16MariánVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom- Prejta1984
17LukášMacekChrome Antilopy / Trenčín1987
18PavelKukučkaTrenčin1956
19JanPauerVeSŠO TN / Trenčín/Orechové1982
20DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
21Tomáš Líška Opatová / Trenčín 1984
22PeterKaňovskýRaz to pride / Nova Dubnica1978
23Dalibor Vydrnák Champion club/ Dubnica / Dubnica nad Váhom 1991
24JaroslavProkopDubnica nad Váhom1983
25AdamPagáčChampion Club / Trenčianska Teplá2008
26PeterNovodvorskýTrencin1981
27Laura ChelsyZaťkováTrencin 2006
28JánMikušinecChampion club / Dubnica nad Váhom1993
29BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
30PatrikKurnocíkNová Dubnica Runners / Nová Dubnica1993
31MatejRemšíkChampion club / Ilava1998
32EvaKaminská Champion Club / Trenčín 1992
33Alica NemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
34GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
35GizkaChrenkováDubnica n/V.1954
36Ľubomír Beňo Trenčín1988
37Lukáš Gallo Trenčianske Teplice 1984
38MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
39MartinaSuranováBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1976
40Lenka Murková Trenčín 1984
41NinaMurková Trenčín 2012
42MartinŠIMAChampion Club / Nova Dubnica1981
43Zuzana MarekováRaz to príde / Soblahov2006
44VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
45BlankaBalascakovaTrenčín1966
46MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
47MartinMuzikářŽilina1990
48MilanKováčTrenčín1988
49Martina JakubskáTrenčín1982
50Peter Bušo Trenčín 2007
51EvaBezecnáChampion club / Dubnica nad Váhom1980
52MiriamaHološkováChampion Club / Trenčianská Teplá1988
53Petronela Hudoková Champion Club / Dubnica nad Váhom 1982
54Zuzana ŤazimováChampion club / Dubnica nad Váhom1982
55MichalKotesovecChampion Club / Nová Dubnica1979
56MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
57JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
58PetraCelecovaChampion Club / Dubnica nad Vahom1981
59IvanaOndrejičkováLiešťany1978
60ĽubomírSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
61PavelUhrecký Trenčín 1974
62PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou 1986
63ĽubomírKuchárTrenčín / Trenčín1966
64JanJenčoTrenčín 1979
65Ivan MojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
66MiroslavaSolíkováIlava1987
67JakubHertlBK Svinná / Svinná2001
68MartinBohušTrenčín1988
69TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
70LuciaHedvigyováTrenčín1999
71EvaHolíčková Chrome Antilopy / Trenčin 1984
72MichalVrbaTrenčín1981
73PeterCibiriTIRACI BN Bánovce nad Bbravou / Veľké Chlievany1983
74Martin Barčak Trenčín 1960
75Roman Juhás Trenčianska Turná 1973
76ĽubošBaranovičChrome Antilopy / Trenčín1984
77ErichVladárEndorfin Kubra / Trenčín1964
78PeterDubinaPodjavorinski bezci / Trenčín1977
79TomášBaďuraMníchova Lehota1979
80JanKyselicaTrencin1989
81IvanaMičudová Champion Club / Ilava1990
82MartinZahradník Champion club / Dubnica nad Vahom1988
83DanielMrázikTrenčianske Stankovce1993
84MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
85JozefMasarikPodjavorinski bežci/ Kocovce / Kočovce1956
86AndrejMatákCyklistický Klub Kysuce / čadca1985
87MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
88MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
89RichardMalákBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1975
90AdrianaOndrejičkováNová Dubnica1990
91PavolBalaščákTrenčín1964
92JurajMÁTELAK Lazar Horňany / Horňany1978
93MartinLahkýTrenčín1983
94PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
95Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
96JurajHorňákTRENČIANSKA TURNÁ1972
97Ferdinand DaňoSedmerovec1963
98LukášDaňoSedmerovec1994
99MarekBulkoKemping rybníky Opatovce / Veľké Bierovce 1978
100HanaProchackova Dubodiel 2007
101DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
102MiroslavKolekTrenčín1993
103DominikJantošChocholná-Velčice1989
104TomášKopčíkTrenčín1993
105MichalSuchánJust4Fun / Trenčín1973
106TomášBošanskýMníchova Lehota1983
107MartinPorubčanDubnica Nad Váhom1990
108MilanTrenčanChampion club / Ilava1992
109AndreaČervenkováNedeľná lyžovačka / Trenčín1996
110LukasSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
111JakubPetrikTrencin2004
112LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
113AndrejPrekopTrenčín1985
114Martin Slezáček Trenčianska Turá-Hamry 1984
115Ivana Letko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
116PeterBatka ml.RunForRest / Trenčín2012
117MichalAndoodrážadlo hopalina / Trenčín1986
118Dušan Vertfein Bobot / Bobot 1981
119DenisLaukoBlack Swans triathlon club / Trencianske Stankovce1974
120Jana Lesajová RunForRest / Trenčín 1978
121Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
122Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
123Erika Podivinská Trenčianske Teplice 1973
124Andrej MartinkaFC Nám sa nechce / Trenčianske Stankovce2010
125JurajMartinkaFC Nám sa nechce / Trenčianske Stankovce1973
126TeréziaRoštekováŠvošov1966
127ĽuboslavaSokolováChampion Club / Trenčín1987
128VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
129MichalMakišSoblahov / Soblahov1981
130Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
131DenisaMartinkovaFC Nám sa nechce / Trenčianske Stankovce2000
132ZuzanaZanovaTrencianske Stankovce / Trencin1984
133OlinkaKrchlíkováKrchlíkovci / Trenčín1991
134MartinaKorenovaSoblahov1973
135PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Hliník Nad Hronom1990
136OndrejPruškaG / Soblahov2000
137MilanSedláčekTRIEX / Trenčín1994
138IdaRapaičováSoblahov2005
139KatarínaČerveňanováZamarovce1991
140AndreaKrchnaváKálnica1977
141MárioTupýNové Mesto nad Váhom 1971
142Dominika Pagáčová Nová Dubnica 1988
143Nikola Kocianová AK Spartaka Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica 2009
144Samuel ŠimočkoAK Dukla Trenčín / Trenčín 2009
145DianaSláviková Champion club / Dubnica nad Váhom 1996
146EmmaKorienekováNemšová 2010
147PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
148IvanŠtefánekNemšová1991
149NatáliaBrezovská Elite gym / Trenčín1987
150Adrián Tadlánek Elite gym / Trenčín1998
151JarmilaBaluchováTrenčianske Bohuslavice1988
152MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
153LuciaZubová Behaj s radosťou / Trencin 1988
154RomanČerňanský Behaj s radosťou / Trencin 1984
155KatarinaGarajováTRENCIN1979
156Pavol vronkaDUBNICA NAD VÁHOM1968
157Jiří Horníček Trenčín 1987
158JanRadochaTrencin1976
159MatúšTrenčanNemšová1994
160PavelTruchlyTrencin1977
161DenisaJaniskováŽilina1994
162JozefMasarikPodjavorinksi bezci / Kočovce1987
163AdriánTomášikNová Dubnica1981
164AdamKosákPovažska bystrica1998
165PaulinaValuškováTrenčín1988
166SilviaKyselicovaTrencin1980
167PeterPecušBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1974
168TomášGalloAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2010
169Tomáš JežíkAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2006
170Martina Riečická Trenčín 1987
171Sebastian Didier BelajWFŠAM - WellFunVia triathlon&ski / Trenčianske Stankovce2008
172EliškaJežíkováAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná1979
173LiborPorubanDubnica nad Váhom / Dubnica1968
174DanielOndrejičkaLiešťany1974
175MartinŠišovskýMladí geriatrici / Trenčín1988
176Kristína Kadlecová Trenčín 1989
177MarianaBednarikovaRunForRest / Trencin1973
178LuciaKňazeováBánovce nad Bebravou1986
179MilanKňazeBánovce nad Bebravou1982
180FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
181JakubJoštiakVyšný Kubín1987
182RadkaKobydováPečeňany1997
183MarcelJuríčekChocholna1988
184Vladimír KuricChampion club / Dubnica nad Váhom 1994
185MilanHoličekTuchyňa1992
186MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
187VojtoPotočnýZabudišová / Bošáca1979
188HankaPotočnáZabudišová / Bošáca2008
189Josef GGenderGchat / Gchat1980
190FilipDurasTrenčín1996
191MarekMatejkaRumburak / Trenčín1993
192David ŤazimChampion Club / Dubnica nad Vahom2011
193LenkaVárošová Champion club / Dubnica nad Váhom 1982
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie