3. kolo 2020


Miesto: Chocholná – Velčice: obecný park – altánok
(parkovanie pri obecnom úrade, alebo na ceste smer družstvo)

Dátum: 

Trať: cca 8,7 km, prevýšenie 98m. Z parku medzi domy na asfaltovú cestu smer Chocholanská dolina. Z asfaltovej cesty odbočíme do ľava a za potokom prebehneme cez Ródeo areál. Ďalej po turistickom chodníku a lesnej ceste naspäť do obecného parku.

Povrch: asfalt 50% / terén 50%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

 

TN liga 3 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2PeterNovodvorskyTrencin1981
3JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
4VolodymyrMorgunovTrencin1968
5Miroslav Ilavský stJogging klub / Dubnica n/v1963
6TiborNestakBehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
7DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
8JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
9MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
10RastislavBrunovskyDrietoma1969
11Dalibor RožníkTrenčín1988
12Natália Rožník FislováBuď lepší / Trenčín1988
13ERVINPALENIKBud lepší / TRENCIN1962
14JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
15JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
16Peter ŠimkoAutoboxy Trenčín / Trenčín1972
17TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
18FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
19ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
20DaliborJakalBez me na / Svinná2000
21DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
22RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
23ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
24BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
25ZuzanaStanakovaTrencin1986
26Barbora Bečárová Drietoma1991
27MarianAdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
28Petra AdamkovicovaGekonsport / Komna1978
29MilanHertlBežci Svinná / Svinná1975
30MatusVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
31LenkaVaračkovaBuď lepsi / Beckov1988
32PeterStoklasaTrenčín1985
33MariancyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
34EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
35MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
36PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
37PeterMichálik Trenčianska Turna1982
38RomanJankuZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
39Pavel TrúchlyTrenčín1977
40PavolStrakaIvanovce1982
41PeterBatkaTrenčín1970
42MilošHumeraTrenčín1970
43JaroslavStruhárRaz to príde / Trenčín1983
44PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
45MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
46JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
47RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
48PatrikDrakCyklostore / Trenčín1972
49IvanaOndrejičkováLiešťany1978
50SmolánMarekTrenčín1977
51BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
52LukášBečárAdamovské Kochanovce1986
53IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
54LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
55ZuzanaZáňováTrenčin1984
56JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
57JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
58MiriamMarušincováGEKONsport / Trenčin1973
59PavolMartišGekonsport / Trenčín1994
60AntonKrpelanLednicke Rovne1992
61JozefStaníkLysá pod Makytou 1973
62ZuzanaDobiasovaTrencin1982
63TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
64PeterKaňovskýDrietoma1978
65MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
66TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
67PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
68Denisa Huláková Ľadové medvede Ostratice / Bánovce nad Bebravou 1979
69Miroslav RosaNadlice 1969
70PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
71DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
72HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
73LubomírAdameKšinná1980
74BranislavHromnikTrenčianske Stankovce1979
75Olena Yakymenko Trenčín 1972
76AndrejLuprichbez me na / Skalka nad Váhom1979
77Ivana Žiačiková Nová Dubnica 1981
78PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
79MichalMišiakčiga-biga team marathon / Dubnica nad Váhom1983
80Jozef KovalíčekTJ Štart Svinná / Svinná 1991
81FilipStriezenecAdamovské Kochanovce1998
82PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
83PeterSOBEKBez Me Na / Trencin1978
84MartinKnotekSlawex runners / Slavičín1988
85TomášChromekSlawex runners / Slavičín1992
86DanicaBožováBežecký klub Poprad / Svit1963
87AntonBlaškoJogging klub / Dubnica n/V1965
88NinaPavlíkováSoblahov2005
89MarekTanáčkultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
90Natáliia Sydorenko Žilina 1969
91ĽubošDetkoBehám pre radosť / Trenčín1990
92TomášFraňoBehám pre radsosť / Trenčín1991
93IlonaKarlikovaSlawex ranners / Slavičín1971
94PetrPospíšilOtice1979
95IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
96MarekDuckyPomaly dalej zajdes / Trencianske Stankovce1984
97BarboraSvoradováPomaly dalej zajdes / Trenčín1996
98MonikaSlezackovaSHEruns / Bratislava 1980
99MartinSlezacekTrencianska Turna - Hamry1984
100MarcelJuríčekChocholná - Velčice1988
101MartinChudýTrenčín1908
102JanPolakNová Dubnica1964
103AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
104JozefMinarechTrencin1975
105LuboDobiasTrencin1970
106OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
107Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica n/V1985
108PavolBalaščákTrenčín1964
109Samuel JantošChocholná Velčice1993
110MichalMurárikChocholani / Chocholná-Velčice1992
111Peter Jančovič Piešťany 1983
112MartinBohušTrenčín1988
113Monika JančovičováPiešťany 1990
114MatejMartišBradáči / Trenčín1986
115EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
116MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
117VeronikaĎanovskáTrenčín1991
118DanielOndrejičkaLiešťany1974
119PeterMasarovičDolná Súča1981
120MartinPollákPodolie1976
121Miroslav KasalaTrencin1978
122JozefOprchalČachtice1963
123ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
124JakubMeloTrenčín1988
125Ivan Urcikán AK Bojničky / Bojničky 1980
126GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1954
127PetraCabalováGEKONsport / Trencin1983
128RastislavCabalaGEKONsport / Trencin1978
129Martin PanákDrietoma1979
130MarcelMasarovičTrenčín1986
131TomášValášekBratislava1972
132AdamBahelkaDrietoma2001
133MichaelaMokošováZamarovce2002
134MarianHornikHodo dresm team / Trencin1983
135PeterBotkaDežerice1990
136MatejLetko Nová Dubnica2005
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie