9. kolo 2023


Miesto: Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)
Dátum: 

Trať: 7,8km a 123m prevýšenie; Z futbalového ihriska ulicami obce až na jej okraj. Popod cestu prvej triedy smer Turnianska kyselka. Pred kyselkou do kopca smer Slovenský dvojkríž. Okolo kríža na poľnú cestu a popri poľnohospodárskom družstve nazad na futbalové ihrisko.

Povrch: asfalt 80% / terén 20%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišRunForRest / Trencin1983
2RomanJuhásTrenčianska Turná1973
3MiroslavMikusinecTrencin / Trencin1983
4LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
5LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
6Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
7MichaelaVlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
8MariánAdamkovičBánovskí behúni / Bánovce nad Bebravou 1964
9EvaHolíčková Chrome Antilopy / Dolná Súča 1984
10Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín1989
11Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
12MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
13PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
14ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
15DomlnikDolinajChampion club / Mikušovce1991
16JánHudecTrenčianske Stankovce1948
17TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
18JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
19JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
20AndrejMatákCyklistický Klub Kusuce / Čadca1985
21MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
22EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
23MiroslavKasalaHK James Trencin / Trencin1978
24MartinaJakubskáTrenčín1982
25VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
26RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
27PETERNOVODVORSKÝTrenčín1981
28Miriama HološkováChampion Club / Trenčianska Teplá1988
29MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
30MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
31MartinKopačkaChampion club / Borčice1991
32RadovanPagacChampion Club / Pruske1979
33AdamPagáčChampion Club / Tr.Teplá2008
34MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
35JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
36DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
37DarinaMarušincováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1990
38PeterJančovičPiešťany1983
39PeterMasarovičDolná Súča1981
40PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
41Zdenka RybarskaDubnica Nad Váhom1987
42JANvarmuzask bradlan brezova / BREZOVA POD BRADLOM1952
43MARGITAVARMUZOVAsk bradlan brezova / BREZOVA POD BRADOM1953
44EvaBezecnáChampion club / Dubnica nad Váhom1980
45RomanJankůZvonek sport / Lačnov1986
46RadovanPetkovDolné Srnie1991
47MartinŠimaChampion Club - Nová Dubnica / Nova Dubnica1981
48ZuzanaŤazimova Champion club / Dubnica nad Váhom 1982
49ErichVladarKubra / Trencin1964
50Peter ŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou 1986
51AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
52JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
53ĽubomírBeňoTrenčín1988
54IvanaOndrejičkováLiešťany1978
55BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
56PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
57MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
58KatarínaMokráňováRunForRest / Trenčín1982
59MonikaKusendováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1994
60RadovanGašparOstratice1986
61Ján Jenčo Spätný chod / Trenčín 1979
62LuciaZubovaTrenčín 1988
63JakubHrmoDubodiel1988
64Adrián Jelínek Trenčín 2006
65Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
66Filip Strieženec Adamovské Kochanovce 1998
67Paulína PorošinováAdamovské Kochanovce 1976
68MichalVrbaTrenčín1981
69MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
70LukášSabadkaVeľké Bierovce1993
71OlinôčkaKrchlíkováKrchlíkovci / Trenčín1991
72MatúšVaračkaRaz to pride / Beckov1988
73TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
74JozefMasarikBeckovská Vieska1987
75JurajMATELHorňany / Hornany1978
76MarekMatejkaRumburak / Trenčín1993
77PavolMarčekLone runer / Trenčín1974
78Lily Fajt Trenčín 2010
79Mária Škriečková Trenčín 1983
80Ivana Letko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
81Martin Slezáček Trenčianska Turá-Hamry 1984
82MichalVlkPatem / Trenčianska Turná - Hámry1978
83BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
84PeterGolianTrenčín1976
85TomášBaďuraMníchova Lehota1979
86MichalKorecBratislava1983
87LauraKráľováTrenčín 1997
88MiroslavaSolíkováIlava1987
89DanielOndrejičkaLiešťany1974
90JurajHorňákTr.Turná / Trenčianska Turná1972
91FrantišekKočišTeam Paľa Haberu / Trenčín1977
92MilanDörner Trenčín / Trenčín 1998
93Jarmila HastíkováVeselí nad Moravou1980
94JozefMasarikViešťanskí tuláci / Kočovce1956
95JánMikušinecChampion club / Dubnica nad Váhom1993
96Linda LuisaRadeckáSKP ZLÍN / Zlín1978
97MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
98AdamGavenda100+ kg / Trenčín1995
99MartinaJurisová100+kg / Trenčín1993
100ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
101MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
102Peter Bušo Trenčín2007
103MatejWeismannTrencin1985
104Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
105JanaLesajováRunForRest / Trenčín1978
106MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
107OndrejLesajRunForRest / Trenčín2006
108BlankaBalascakovaTrencin1966
109MariánMoncoľTrenčín1982
110PeterKáčerTatran Bobot / Dolné Motešice1968
111PavolBalaščákTrenčín1964
112VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
113DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
114Martin LahkyTrenčín 1983
115TomášBošanskýTrenčín1983
116KarinLexmanováTrenčín1991
117FilipOvádekFestArt / Trenčín1990
118AdanBurdejNemšová1992
119ZuzanaValekovaZuberec 2004
120ZuzanaZanovaTrencin1984
121LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
122MárioTupýNové Mesto nad Váhom 1971
123MichalAndohopalina.sk / Trenčín 1986
124Michal Talaba Rozbeháme Trenčín / Trenčín 1988
125MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
126AlexanderBezovýAXB sport seris / Trenčín1959
127MartinBohušTrencin 1988
128Zuzana Lančaričová Trenčiansky hrad / Trenčín 1978
129Paulina ValuškováTrencin 1988
130PeterDubinaTrenčín 1977
131LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
132LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
133LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
134IvanVavríkVendusko.sk / Trenčín1963
135MarcelMasarovičTrenčín1986
136Vladimír KuricChampion club / Dubnica nad Váhom 1994
137IdaRapaičováSoblahov2005
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie