7. kolo 2023


Miesto: Svinná (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 7,77km, prevýšenie 104m. Po štarte po miestnej asfaltovej komunikácii k vodnej nádrži. Ďalej po poľných a lesných cestách okolo vodnej nádrže. Nazad od vodnej nádrže na futbalové ihrisko rovnakou cestou ako po štarte. V rámci podujatia budú aj detské behy.

Povrch: asfalt 35%, terén 65%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h SELČ

TN liga mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišTrenčín1983
2Dalibor JakalSvinná1975
3LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
4JozefMasarikKočovce1987
5AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
6Jarmila HastíkováNapajedla 1980
7Marián Adamkovic Gekon / Bánovce nad Bebravou 1964
8Marek Madunický Chrome Antilopy / Trenčín 1988
9PeterNovodvorskýTrenčín1981
10Maroš Kopčan Horné Naštice1991
11ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
12AdamHruškaROG / Timoradza1990
13Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín1989
14LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
15RomanJuhásTrenčianska Turná1973
16PeterMasarovičDolná Súča1981
17MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
18DominikDolinajChampion club / Mikušovce1991
19JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
20PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
21DarinaMarušincováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1990
22JozefMasarikViešťanskí tuláci / Kočovce / Kočovce1956
23jankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
24MichaelaVlčeková Banovski behuni / Rybany1991
25JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
26TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
27MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
28AndreaMasarykováTeplice / TRENČIANSKE TEPLICE2000
29OlinkaKrchlíkováKrchlíkovci / Trenčín1991
30ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
31PeterDubinacoldservis.sk / Trenčín 1977
32JánHudecTrenčianske Stankovce1948
33Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
34DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
35VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
36MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
37PeterKaňovský Raz to príde / Nová Dubnica1978
38MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
39MarekChrástTrenčín1988
40MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
41Ľubomír BeňoTrenčín1988
42MichaelKadaSvinná / Svinna1983
43MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
44BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
45IvanaOndrejičkováLiešťany1978
46MiriamaHoloskovaChampion Club / Lednicke Rovne1988
47MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
48MilanHertlSvinna / Svinna1974
49ĽubomírSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
50LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
51ĽubomírSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
52RadkaKobydováPečeňany1997
53Dominik Jantoš Chocholná-Velčice 1989
54PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
55TomasOprchalBathory team / Nové Mesto nad Vahom1986
56AdamGavenda100+kg / Trenčín1995
57PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
58AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
59GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
60JakubJoštiakVyšný Kubín1987
61EvaHolíčková Chrome Antilopy / Dolná Súča 1984
62MichalKorecBratislava1983
63Radovan Gašpar Ostratice 1986
64MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
65JurajMÁTELHorňany / Horňany1978
66TomášMÁTELHorňany / Horňany2011
67MárioTupýNové Mesto nad Váhom 1971
68MiroslavaSolíkováIlava1987
69JakubHrmoDubodiel1988
70Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
71MichalVrbaTrenčín1981
72PeterVrbaTrenčín2013
73DanielOndrejičkaLiešťany1974
74MartinaJakubskáTrenčín1982
75PeterMarcinátProject One / Trenčín1986
76ErichVladárKubra / Trenčín1964
77MagdalénaMičováNeporadza1995
78MartinSedláčekNeporadza1988
79MarekMatejkaRumburak / Trenčín1993
80RadkaPodprockáBK Spartak Medzev / Poproč1991
81MatusVarackaRaz to pride / Beckov1988
82MartinHorný Ponáhľaj sa pomaly / Trenčín1977
83Iveta HulvátováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1970
84Jakub Kuruc Repeat Crossfit PB / Považská Bystrica 1998
85DušanVertfeinKrabicovo.sk / Bobot1981
86FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
87PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
88JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
89DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
90Lily FajtTrenčín 2010
91JanaLesajová RunForRest / Trenčín 1978
92Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
93Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
94JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
95MiroslavKavickýŽivot v horách / Zabudišová1968
96ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
97MartinaRiečickáTrenčín1987
98MartinHudecSkačany 1987
99MarekSzaboVeľká Hradná1979
100JozefKovalíčekNová Dubnica1991
101Martin Slezáček Trenčianska Turná - Hámry 1984
102Ivana Letko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
103KarinLexmanováTrenčín1991
104FilipOvádekFestart / Trenčín1990
105FrantišekKočišTeam Paľa Haberu / Trenčín1977
106Peter Bušo Trenčín 2007
107PavolBalaščákTrenčín1964
108AlenaFalaštováSkalka nad Váhom1986
109OlenaYakymenkoTrencin / Trenčín 1972
110SerhiiYakymenkoTrenčín / Trenčín 1970
111Mariana YakymenkoRohožnik 1997
112DaliborJakal ml.Svinná2000
113Eliška JežíkováVeľká Hradná 1979
114Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
115MarkoČernota KBPŠ Púchov / Púchov2007
116JakubMatejkaTbl / Trenčín 2013
117AdriánJelínekTrenčín2006
118ZuzanaZanovaTrenčianske Stankovce1984
119Lucia LoviskovaTrenčianske Stankovce1983
120Erika PodivinskáTrenčianske Teplice1973
121MatejWeismannTrencin1985
122MartinBohušTrenčín1988
123PaulínaValuškováTrenčín1988
124BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
125TomášTrojčákTrenčín1991
126ĽuboslavaSokolováChampion club / Trenčín1987
127VladimírTrenčanChampion club / Trenčín1964
128PeterKrajčovičGruppetto Bánovce nad Bebravou / Svinná1993
129LuciaZubovaTrencin1988
130AdamBurdejNemšová1992
131MarekGuňovskýSom trošku unavený / Veľká Hradná2000
132JurajHečkoSom trošku unavený / Veľká Hradná1995
133MarekŠevčíkSom trošku unavený / Veľká Hradná1991
134TatianaOlasováTrenčín / Trencín1989
135PavolVanekChocholná - Velčice1977
136ŠimonOndračkaChocholná-Velčice2006
137PeterKuzmaTrenčín1983
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie