8. kolo 2022


Miesto:  Trenčianske Teplice (pódium na námestí T.G. Masaryka)
Parkovanie na centrálnom parkovisku 1Eur/2h, alebo zadarmo na sídlisku SNP

Dátum: 

Trať: 9,72km ; Štart pri pódiu na námestí. Beží sa smerom ku Kúpeľnej dvorane, okolo jazierka, do prava cez parkovisko, okolo záhradkárskej osady, po schodoch na priehradný múr Baračky, ďalej okolo Baračky až na začiatok Omšenia. Odtiaľ lesnou cestou tiahlym stúpaním až po modrý náučný chodník. Serpentínami dole do parku a nazad na námestie, kde je cieľ.

Povrch: asfalt 30% / terén 70%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
2Miroslav Ilavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
3MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1987
4Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
5PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
6PeterČulákStará Turá1968
7Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
8MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
9PeterBatkaTrenčín1970
10PatrikGalkoBánovce nad Bebravou1988
11JozefMasarikKočovce1987
12JánJenčoSpätný chod / Trenčín - Kubrá1979
13DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
14JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
15JakubJoštiakVyšný Kubín1987
16DanielPuchoňPúchov 2001
17MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova Lehota 1991
18LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
19KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
20MarkoČernotaPúchov2007
21PeterBušoTrenčín2007
22ĽubomírSamekKálnica1980
23ĽubomírSamekKálnica2008
24LukášSamekKálnica2008
25TomášĎurtaŠk Achilles / Prievidza1980
26DagmarČulenováKK TTS Trenčín / Trenčín2002
27Andrej Vrškový KK TTS / Trenčín 1999
28ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
29JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
30KatarínaHučkováRaz to príde / Trenčín1989
31FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
32AndrejMatákCykloklub Kysuce / Čadca1985
33RadekMilička Slawex runners / Slavičín 2000
34Lucia Kňazeová Horné Ozorovce 1986
35JanaPálešováRaz to pride / Drietoma1977
36Radovan Gašpar Ostratice 1986
37Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
38MartinPapayPartizanske2002
39PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
40NikolaMartináková Jogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
41PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
42AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
43Michal TalabaTeam Nutrilite / Trenčín 1988
44DanaKubranovabehaj s radostou / Trencianske Teplice1981
45KristínaTrsťanováTrenčianske Teplice1989
46TomášBaďuraMníchova Lehota1979
47JanDanielŠaštín-Stráže1986
48MichalAncinBehači / Trenčianske Teplice1978
49IvanaOndrejičkováLiešťany1978
50Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce 1976
51MichalVrbaTrenčín1981
52LiviaCsibreiova Chrome antylopy / Trencin1980
53MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
54JánTrochanNová Dubnica1982
55MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
56MichaelKadaSvinna / Svinna1983
57MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
58MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
59MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
60KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
61LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
62LuciaZubováTrenčín1988
63TomášDrobenaTrenčín1984
64MartinLesajRunForRest / Trenčín 1975
65OndrejLesajRunForRest / Trenčín 2006
66MatúšStruhárPartizánske2003
67Róbert Tucsok Šprint / Moča1966
68RadoslavDenkeJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica1977
69JakubHrmoDubodiel1988
70PeterJančovičPiešťany1983
71PeterLubuskyŠKP Bratislava / Trnava1990
72AndrejFaboNová Dubnica1982
73PeterDubinaRZP/Sportkemp / Trencin1977
74ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
75MilanHertlBK Svinna / Svinna1974
76PeterNovodvorskýTrenčín1981
77MariánVavroTrenčín1985
78JozefKimákKlub bežcov Stropkov / Stropkov1969
79JurajMÁTELHorňany1978
80MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
81MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
82AlexanderBezovýAXB sport s. Trenčín / Trenčín1959
83Martina Riečická Trenčín 1987
84BorisMamatejŠKP Martin / Martin1978
85JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
86MilošHumeraTrenčín1970
87DanielOndrejičkaLiešťany1974
88Tomáš Margorín mladí geriatrici / Trenčín 1990
89MartinMrvaTrenčín2003
90DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
91IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
92JurajHorňákSám bežec v poli / Trenčianska Turná1972
93PeterTepličanecĽudovka / Konská1981
94HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
95FilipBachinecCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín2000
96PavolBalaščákTrenčín1964
97RichardMalákBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1975
98MáriaŠkriečkováTrenčín1983
99MartinZahradníkDubnica nad Váhom1988
100Martin Lahký Trenčín 1983
101MarianVavrikWoodhard / Subnica nad Vahom1984
102Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
103JánKvasnicaTrenčianske Teplice1978
104PatrikArnoldŠKP BRATISLAVA / Bratislava1998
105ŠtefanReiterTrenčianska Teplá1995
106František Jackulík Brúsne JM&F / Drietoma 1978
107MarcelMasarovicTrencin1986
108JurajPitekBack duck racing / Čierne1988
109Igor UherTrenčianske Mitice1979
110MarianaBednárikováTrenčín1973
111MirkaZichováSLAWEX RUNNERS / Slavičín1981
 

Aktuality

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu