7. kolo 2022


Miesto: Svinná (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 7,77km, prevýšenie 104m. Po štarte po miestnej asfaltovej komunikácii k vodnej nádrži. Ďalej po poľných a lesných cestách okolo vodnej nádrže. Nazad od vodnej nádrže na futbalové ihrisko rovnakou cestou ako po štarte. V rámci podujatia budú aj detské behy.

Povrch: asfalt 35%, terén 65%

Štart: 11.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
+ Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h SELČ

TN liga mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
2MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
3MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
4LuciaKňazeováBánovce nad Bebravou1986
5Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
6Štefan ReiterTrenčianska Teplá1995
7JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
8SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
9PeterČulákStará Turá1968
10LukasTrepaJogging klub Dubnica / Tuchyna1985
11Marián Adamkovic Gekon / Bánovce nad Bebravou 1964
12Pavol ZávokdsýChrome Antilopy / Trenčín1995
13Maroš KopčanHorné Naštice1991
14ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
15MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
16DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
17JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
18JánJenčoImperia Fitness / Trenčín - Kubrá1979
19TomášĎurtaŠK Achilles / Prievidza1980
20ĽubomírSamekKálnica1980
21ĽubomírSamekKalnica2003
22LukášSamekKalnica2008
23MarekBednárYamaha team / Neporadza1996
24RadekMilička Slawex runners / Slavičín 2000
25MilanHertlBK Svinna / Svinna1974
26Paulína Porošinová Adamovské Kochanovce 1976
27Monika Matejikova Samazaseba / Budmerice 1974
28PeterJančovičPiešťany1983
29MichaelKadaSvinná / Svinná1983
30Milan Holička Bbl / Bánovce nad Bebravou 1962
31JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
32Ivan Vavrík Venduško Trenčín / Trenčín 1963
33TomášDrobenaTrenčín1984
34MariánVavroTrenčín1985
35JozefMasarikKočovce1987
36JakubJoštiakVyšný Kubín1987
37PeterMarcinátTrenčín1986
38PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
39EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
40MartinSedláčekTrenčín / Trenčín1988
41Magdaléna Mičová Trenčín 1995
42TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
43Monika JančovičováPiešťany1990
44PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
45MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
46MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
47MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
48TomášBaďuraMníchova Lehota1979
49JesikaFurdanováSvinná2000
50MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
51JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
52DanaKubranovabehaj s radostou / Trenčianske Teplice1981
53IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice1989
54LuciaKňazeováBánovce nad Bebravou1882
55MilanKňazeBánovce nad Bebravou1982
56MartinŠišovskýMladí geriatrici / Trenčín1988
57Ivana OndrejičkováLiešťany1978
58DanielOndrejičkaLiešťany1974
59JakubHrmoDubodiel1988
60MáriaŠkriečkováTrenčín1983
61PavolBalaščákTrenčín1964
62MartinLesajRunForRest / Trenčín 1975
63Ondrej LesajRunForRest / Trenčín 2006
64MichalMagyarBánovce nad Bebravou1994
65Eliška JežíkováVeľká Hradná1979
66MilanTalianTrencin1989
67Ivana Letko Recorderi / Nová Dubnica 1981
68Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná Hámre 1984
69DaliborJakal220 mínus vek / Svinná1975
70MilošHumeraTrenčín1970
71JurajMÁTELHorňany 1978
72AdriánJakal220 mínus vek / Svinná2005
73FilipBachinecCyklostore - APEN Team / Trenčín2000
74PeterDubinaRZP/Sportkemp / Trencin1977
75ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
76PeterBatkaTrenčín1970
77MatúšVaračkaRaz to pride / Beckov1988
78PavolJankechKBPŠ / Púchov1957
79Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
80Adrián JELÍNEK Trenčín / Trenčín 2006
81PavelTruchlyTrencin1977
82Peter ŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
83JanaLeskovianska Nová Dubnica 1987
84MartinaRiečickáTrenčín1987
85MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
86KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
87LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
88BlankaBalaščákováTrenčín1966
89MarianaBednárikováTrenčín1973
90MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
91JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
92TomasMarekRaz to príde / Soblahov1980
93ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
94PeterBušoTrenčín2007
95MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
96PeterNovodvorskyTrencin1981
97MilanGašparovičTrenčín1964
98DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
99JakubMeloTrencianski Triatlonovi Tatkovia / Trenčín1988
100MichalZbýňovecSvinná1978
101Erika PodivinskáTrencianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
102LiviaCsibreiova Chrome antilopy / Trencin1980
103Peter KrajčovičSvinná / Svinná1993
104PatrikGalkoBánovce nad Bebravou1988
105MichaelaBírešováPečeňany1998
106SofianRepaGymnazium / Bánovce nad Bebravou2005
107MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
108Veronika Richtárechová Nepotadza1989
109GizkaChrenkováDubnica n/V.2954
110GizkaChrenkováDubnica n/V.1954
 

Aktuality

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie