5. kolo 2021


Miesto: Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub)

Dátum: 

Trať: certifikovaná 10,0km trať podľa IAAF, jeden malý a tri veľké okruhy v priemyselnom parku v Trenčíne.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
5 EUR – klasické štartovné
+ dobrovoľný príspevok
Štartovné obsahuje občerstvenie, upomienkový predmet pre prvých 150 zaregistrovaných.
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 8.30 h SELČ

 

TN liga 6 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1IvanCapákAdamovské Kochanovce1989
2MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
3MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
4LukášBečárAdamovské Kochanovce 1986
5miroilavsky stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
6JánMišákSelec1972
7ErvinPalenikBud lepsi / Trenčín1962
8JánKucharíkĎurikam Team / Trenčín1965
9MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
10BiankaKaryová Never give up / Trenčín 1969
11MarekTANÁČKultúrny atašé / Trenčianske Stankovce1979
12JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
13MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
14SoňaStruhárováAtletika NMnV/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
15MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
16PeterNovodvorskyTrencin1981
17Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
18TomášmargorínTrenčín1990
19MilošHumeraTrenčín1970
20PavelKukučkaTrenčín1956
21BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
22Monika Slezackova Redorderi / Bratislava 1980
23JánJenčoParné valce / TRENČÍN1979
24KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
25MarcelaAdamčiováChocholná-Velčice1968
26JurajHudákĎurikam Team / Trenčín1973
27TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá 1966
28MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
29JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
30marianadamkovicgekon / Banovce nad Bebravou1964
31MáriaŠkriečkováPROLIGA.EU / Trenčín1983
32JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
33PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
34PeterBatkaTrenčín1970
35MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
36LiborPorubanPro Dubnica o z. / Dubnica nad Váhom1968
37LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
38EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
39MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
40SofianRepaGymnázium / Banovce2005
41MilošMIČEGATrenčín1970
42JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
43SamuelMasarikŠtvorlístok / Trenčín1995
44DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
45MiroslavSoškoKlub bežcov a priateľov športu v Púchove / Púchov1965
46RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
47PavolZavodskyTrencin1995
48JakubVranaGekon sport / Trenčín1984
49Tomáš Valášek AK Veterán Bratislava / Bratislava1972
50JanaPunová MončekováDubnica nad/Váhom1984
51BlankaBalascakovaGekon TN / Trencin1966
52OndrejHoferNovozámocká bežecká komunita / Nové Zámky 1981
53IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
54Martin Slezáček Recorderi / Trenc. Turná - Hámry 1984
55MatúšVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
56Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Olešná / Frýdek-Místek 1999
57DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
58MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
59RadovanRosaBrezolupy1992
60DanielOndrejičkaLiešťany1974
61Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
62MarekBulkoVelke Bierovce 1978
63JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
64MáriaVráblováTrenčianska Tepla1960
65IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
66BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
67SofianRepaGymnázium bn / Bánovce nad Bebravou2005
68IvanaOndrejičkováLiešťany1978
69MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
70PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
71Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
72JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
73MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
74PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
75Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot1968
76PatrikArnoldŠKP BRATISLAVA / Bratislava 1998
77ZoltánPappMBK Veľké Kapušany / Veľké Kapušany1949
78JozefMasarykBežecký klub MMM-Run PB / Považská Bystrica1974
79IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahim1984
80SoňaKlimáčkováTrenčín1975
81MatejĎuržaMnichova lehota 1991
82PavolMichalčíkSpartak Myjava / Myjava 1980
83LuciaBelákováSpartak Myjava / Myjava 1998
84JurajBalajTrenčín1981
85MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
86MartinLahkýTrenčín1983
87VladimírJeškoTrenčín1964
88MichaelaSzturcováTrenčín2001
89PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
90Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1974
91AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
92BarboraBrezovskaBMSC / Trencin1982
93MartinRepaTrenčín1995
94HenrietaHatnančíkováTrenčín1991
95LenkaVaračkovaBuď Lepsi / Beckov1988
96DaliborJakalSvinná2000
97PeterJančovičPiešťany1983
98PavolBalaščákTrenčín1964
99PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín1970
100PeterMikolasBEHAME.sk / Bratislava1982
101MartinChudýTrenčín1980
102LiviaCsibreiova Trencin1980
103TomášKadákVeľké Bierovce2001
104PeterCenigaEtos Slovakia / Púchov1990
105IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
106MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
107AdamBahelkaDrietoma2001
108PeterSumajTrencin1984
109AdriánTomášikNová Dubnica1981
110LukášBučekNová Dubnica1992
111PeterŠimkoAUTOBOXY / Trenčín1972
112JakubTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11996
113AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
114MiroslavaBerkoTrenčianske Stankovce1988
115MartinŠišovskýTrenčín1988
116TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
117PeterGolianTrenčín1976
118DaliborJakal st.Svinná1975
119MarianHerédyVeľký Krtíš1960
120Jozef Hlávka Ilava / Ilav1951
121PatrikZámečníkTrenčín1992
122TomášMarekAntesGM running / Trenčín 1980
123JakubKollárTrenčín1995
124VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
125MartinaMészárosováTrenčín1997
126RadoslavDenkeJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom 1977
127Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
128ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
129ZuzanaRumankováTrenčín1978
130MarcelJuríčekChocholná-Velčice1988
131VladimírJaníkKBPŠ Púchov / Púchov1974
132ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
133PeterLackoKBPŠ Púchov / Púchov1987
134Marián Cypriandubnica nad vahom / Dubnica nad Vahom1947
135VladimírKudlaTrenčín / Trenčín1981
136ĽubomírSamekKálnica2003
137LukášSamekKálnica2008
138MiroslavKasalaTrencin1978
139Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
140MartinStastnyTrencin1989
141HelenaHozdorovaLysa pod Makytou1995
142NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
143MartinPorubčanPrejta1990
144SylviaStehlíková220 minus vek / Trenčín1976
145Dušan Vertfein PRINTHOUSE.A.S / Bobot 1981
146Jitka HudákováĎurikam Team/Trenčín / Trenčín1971
147PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
148EmkaGašpárekováGašpárekovci / Soblahov2015
149AlžbetaTZalčíkováNutzrilite Team / TRENCIN1999
150BranislavBahnaDubnica nad Váhom1974
151MariánHorníkTrenčín1983
152AlenaHrubinovaDubnica nad Váhom1980
153FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie