4. kolo 2022


Miesto: Soblahov (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 8,44 km. Z futbalového ihriska na koniec obce, zabočíme doprava a stúpame až ku značke zákaz vjazdu. Tu na cca 2,1 kilometri odbočíme doprava a preskočíme potok. Stúpame po poľnej ceste až po asfaltovú, kde odbočíme doľava. Po trase bývalej lesnej železnice až ku rozhľadni. Tu zabočíme doprava a cez pasienky, okolo družstva, nazad do obce a cieľa na ihrisku.

Povrch: asfalt 50% / terén 50%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

TN liga 4 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3MarekMadunickýChromé Antilopy / Trenčín1988
4PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
5Marián Adamkovic Gekon / Banovce1964
6Miroslav Ilavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
7EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
8RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
9MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
10ĽubomírSamekKálnica2008
11ĽubomírSamekKálnica1980
12LukáśSamekKálnica2008
13KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
14ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
15MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova Lehota 1991
16PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
17AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
18Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
19MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
20Martina Suranová Behaj s radosťou / Dubnica nad Váhom 1976
21JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
22RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
23MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
24JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
25DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
26MarkoČernotaPúchov2007
27TomášĎurtaŠk Achilles / Prievidza1980
28LauraKráľová Trenčín 1997
29Ivana Letko Recorderi / Nová Dubnica 1981
30JakubJoštiakVyšný Kubín1987
31IvanaOndrejičkováLiešťany1978
32BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
33MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
34Katarína HučkováRaz to pride / Trenčín 1989
35DanaKubranovaBehaj s radostou / Trencianske Teplice1981
36EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
37Andrej VrškovýTTS Trenčín / Trenčín 1999
38TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
39FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
40BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
41Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
42DanielOndrejičkaLiešťany1974
43JánJenčoOcec z dzivku / Trencin1979
44EmaJenčováOcec z dzivku / Trenčín2004
45Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
46AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
47PeterBatkaTrenčín1970
48ZuzanaZáňováBud lepsi / Trenčianske Stankovce1984
49MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
50PeterČulákStará Turá1968
51Matej HoštákSverepc1999
52MartinSedláčekTrenčín1988
53VeronikaBelásováChrome Antilopy / Trenčianske Teplice 1997
54MartinKranecĽadové kačičky / Nová Dubnica1996
55TomášBaďuraMníchova Lehota1979
56PavelKukučkaTrenčīn1956
57Veronika Poláková Sedmerovec / Sedmerovec 1989
58SabínaPrekopováBolešov1997
59Ivan MojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
60HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
61AlexandraKyseľová Trenčín 1989
62MilošHumeraTrenčín1970
63JakubHrmoDubodiel1988
64MichalVrbaTrenčín1981
65NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica n/V / Ilava1993
66JakubSáskaRunstafarian / Trencin-Juh1985
67JakubMeloTrenčianski triatlonoví tatkovia / Trenčín1988
68JozefKudlaSokol Trenčín / Trenčín1947
69Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa 1985
70MichaelKadaSvinna / Svinna1983
71RomanSedláčekTrenčín1990
72IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
73JuliusTalian Trenčín 1983
74KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
75LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
76PavolBalaščákTrenčín1964
77OldřichŽákSlavičín / Slavičín1975
78Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
79PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
80PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11970
81AlexanderBezovýAXB sport s.Trenčín / Trenčín1959
82JitkaHudáková220 mínus vek / Trenčín1971
83Miloš FigúrDúlov1969
84MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
85MartinLahkýTrenčín1983
86PeterGolianTrenčín1976
87MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
88Milan ŠarayBBL / Bánovce nad Bebravou 1989
89OndrejLesajRunForRest / Trenčín2006
90MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
91TomášStiksaBehaj s Radosťou / Trenčianske Teplice1983
92Lubomir Beňo Trenčín 1988
93IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
94PavolBoorStará tura1975
95RomanJankuZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
96JanaOtavová Slawex runners / Slavičín 1985
97PeterMarcinátTrenčín1986
98PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
99DenidLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
100RichardMalákBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1975
101MartinaRiečickáTrenčín1987
102JurajHorňáksám bežec v poli / Trenčianska Turná1972
103LuciaZubováTrenčin1988
104PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
105Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
106MarcelJuríčekChocholna1988
107MichalSadloňJogging Klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
108Zuzana LančaričováTrenčiansky hrad / Trenčín1978
109PeterDubinaRZP/Sportkemp / Trenčín1977
110AlicaNemčekovaJogging klub Dubnica / Dubnica n.V1964
111LenkaPolákováBehaj s Radosťou / Dubnica nad Vahom1992
112DominikRoškoCYKLOSTORE - APEN team / Nová Dubnica1997
113PatrikDrakCyklostore - Apen / Trenčín1972
114MiroslavaDrakováCyklostore - Apen / Trenčín1977
115PatrikDtakCyklostore - Apen / Trenčín1972
116Mária ŠkriečkováTrenčín1983
117JanaPecnováCyklostore - Apen / Trenčín1978
118JitkaKrižanováCyklostore - Apen / Trenčín1983
119Erika Podivinská Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
120PaulinaValuškováTrenčín1988
121MarianaBednárikováTrenčín1973
122Lucia Kňazeová Horné Ozorovce 1986
123DenisaKůsováTrenčín1978
124MirkaZichováSlawex runners / Slavičín1981
125AlenaFalaštováTrenčín1986
126SamuelSedláčekTrenčín2003
127TomášDrobenaTrencin1984
128DavidSlatkovskýTrenčín1997
129Bibiana KubištováŠportová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice2006
130BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie