2. kolo 2022


Miesto:   Trenčín – Lesopark Brezina (Hotel Veverica)

Dátum: 

Trať: 6,4km, prevýšenie 174m ; Štart pri hoteli. Beží sa smerom ku Koziemu vrchu, ktorý najskôr obehneme zľava a vybehneme naň zo zadnej strany. Z kozieho vrchu zbehneme do Duškovej doliny a po panelke a neskôr lesnej ceste bežíme až ku pamätníku na Brezine. Z ľavej strany ho obehneme po lesnom chodníku a vrátime sa späť na asfaltovú cestu po ktorej dobehneme až do cieľa.

Povrch: asfalt 15% / terén 85%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa 1985
3MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
4MarekMadunický Chrome Antilopy / Trenčín1988
5PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
6ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
7MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
8PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
9PeterNovodvorskýTrenčín1981
10MatejWeismannTrenčín1985
11JakubJoštiakVyšný Kubín1987
12MartinBohušTrenčín 1988
13PaulinaValuškováTrenčín1988
14VladimírKovalčíkKostolná-Záriečie / Kostolná-Záriečie1951
15JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
16DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
17JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
18SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
19MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova lehota 1991
20MatúšVaračkaBeckov1988
21MartinDobiášDobroš / Trenčín1990
22JakubMeloTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1988
23MarianVavrikMV / Dubnica nad Váhom1984
24miro ilavsky stjogging klub / dubnica n/v1963
25FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
26MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
27MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
28MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
29JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
30EmaJenčováImperia Fitness / Trenčín2004
31TomášĎurtaŠK Achilles Handlová / Prievidza1980
32LuciaZubováTrenčín1988
33PeterČulákStará Turá1968
34miroslavmikusinectrencin1983
35MariánMoncoľZnojne dupy / Trenčín1982
36MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
37MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
38BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
39MarianAdamkovicGekon / Bánovce nad bebravou1964
40RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
41ViktóriaČudaiováTrenčín2007
42IgorUherTrencianske Mitice1979
43DaliborJakalSvinná2000
44Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
45AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
46PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
47MiroslavaDrakováCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1977
48PatrikDrakCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1972
49Jitka Hudáková 220 mínus vek /Trenčín / Trenčín1971
50Monika Kocáková Rozbehame Partizánske / Partizánske 1982
51LadislavaRehurekováRozbeháme Partizanske / Partizanske1977
52NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica / Ilava1993
53TiborNešťákLieskovskí Bežci / Moravské Lieskové1975
54MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
55AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
56Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
57Maroš Kopčan Horné Naštice / Horné Naštice 1991
58MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
59IvanaOndrejičkováLiešťany1978
60PeterBatkaTrenčín1970
61LuciaKňazeováHorné Ozorovce1986
62JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
63KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
64EvaMalkovaSlawex runnerd / Slavicin1982
65MilošHumeraTrenčín1970
66Ivana Letko Recorderi / Nová Dubnica 1981
67KatarinaPlevákováPúchov1976
68JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
69PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
70Radovan Gašpar Ostratice 1986
71Andrej Vrškový TTS Trenčín / Trenčín 1999
72TomášBaďuraMníchova Lehota1979
73Pavel TrúchlyTrenčín 1977
74IvanVavrikvendusko.sk / Trenčín1963
75LukášSamekKálnica2008
76ĽubomírSamekKálnica2003
77ĽubomírSamekKálnica1980
78PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
79PeterMarcinátTrenčín1986
80DaliborJakal st.Svinná1975
81MáriaŠkriečkováTrenčín1983
82TomasMargorinMladí geriatrici / Trenčín1990
83AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčin1959
84GizkaChrenováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1954
85RomanSedláčekTrenčín1990
86EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
87DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
88MariánVavroTrenčín1985
89MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
90IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
91PavolBoorStará Turá1975
92KatarínaJurgováŠportová Akadémia / Trenčianske Teplice1983
93Juraj Pitek Black duck racing / Čierne 1988
94Ilona Karlikova Slawex runners / Slavičín 1971
95BarboraCiingálkováRaz to pride / Drietoma1991
96MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
97JakubHrmoDubodiel1988
98František Jackulík Brúsne / Drietoma1978
99DenisaHuláková Ostratice ľadové medvede / Bánovce 1979
100Martin SedláčekTrenčín / Trenčín1988
101MartinChudýTrenčín1980
102IvanaChovancováTrenčín1977
103JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
104MartinZahradníkSTG Prievudza / Dubnica nad Vahom1988
105KatarinaHuckovaTrencin1989
106MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
107PeterGolianTrenčín1976
108MiroslavĎurík Klub nenapravitelných optimistov / Trenčianske Teplice1996
109PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
110MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
111BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
112JurajVodičkaRun for fun / Trenčín1965
113MartinLaukoTrenčianske Stankovce / Trenčianske Stankovce1975
114VladimírJeškoTrenčín1964
115PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
116AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
117DavidDoričkaTrenčín1997
118RomanKyška Trencin 1997
119Miloš Figúr Dulov / Dulov 1969
120DenisaGindlováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom1981
121Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
122PavolBalaščákTrenčín1964
123HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
124DamiánMeloTrenčianski triatlonoví tatkovia / Nemšová1988
125JanaPecnováCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1978
126ZuzanaSámelováTRIEX / Trenčín1998
127RichardDubovskýTRIEX / Trenčín1992
128Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin1980
129PeterĽubuškýŠKP BRATISLAVA / TRNAVA1990
130MartinLahkýTrenčín1983
131Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
132LubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
133ZuzanaDenesovaKBPS Puchov / Nemsova1987
134PeterDenesKBPS Puchov / Nemšová1982
135DenisLaukoBlack swans / Trencianske Stankovce1974
136BorisVladoTrenčín1989
137JakubBajzíkOmšenie1994
138IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
139Martin GužikPama1977
140JakubSáskaBlack Swans / Trenčín1985
141RafaelJaníčekTrenčín1993
142RastislavGugaTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Nemsova1991
143OndrejLesajTrenčín2006
144MartinLesajTrenčín1975
145AdriánJakal220 mínus vek / Svinná2005
146JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
147ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
148TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
149Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
150MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
151IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice 1989
152MartinBartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
153ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
154Bibiana Kubištová Športová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 2006
155Martina Riečická Trenčín 1987
156MarekHederaZamarovce1985
157NikolaKocianováAK spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
158Zuzana ZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce1984
159OndrejJaníčekTrencin1965
160LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
161KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
162MarekMakvaMakvovci Elite / Trencianska Tepla1985
163MarekHomolaNová Dubnica / Nová Dubnica1997
164MartinDobiašNová Dubnica / Nová Dubnica 1995
165PavolKňazek Nová Dubnica / Nová Dubnica 1997
166LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
167MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
168TomášFraňoZamarovce1991
169BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
170MiroslavCingelTrenčín1983
171PeterKrchlíkPrusy1989
172BarboraUhliarovaBanská Bystrica1983
173ZuzanaUhliarovaTrencin1983
174Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenč. Teplice1962
175MatejMartišTrencianski tristlonovi tatkovia / Trencin1986
176DenisaKůsováTrenčín1978
177MIlanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
178Peter Talčík Nutrilite Team / TRENČÍN 1970
179TomášDrobenaTrenčín1984
180VeronikaHricková Zamarovce1987
181MonikaSlezackovaBratislava1980
182MartinSlezacekRecorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
183PeterDubinaRZP / Trencin1977
184PeterMartinák Laco Maco drink tím / Ilava 1980
185RóbertČudaiTrenčín1975
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie