2. kolo 2024


21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

Miesto:   Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce 525

Dátum: 

Trať: 8,95 km, prevýšenie 130m – Od futbalového ihriska smerom ku Váhu. Od Váhu cez hrádzu okolo rybníka Bodovka. Ďalej po poľných cestách, okolo kríža a prekrížime hlavnú cestu pri poľnohospodárskom družstve. Za družstvom do kopca na poľnú cestu nad Stankovce, ktorá nás privedie naspäť do obce. Po obecných cestách do cieľa pri futbalovom ihrisku.

Povrch: asfalt 20%, terén 80%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
4 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišRunForRest / Trenčín1983
2MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
3PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
4BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
5LubomirPetrikTrencin1977
6Dušan Jáňa Champion club / Krivoklát 1979
7PeterNovodvorskyTrencin1981
8Dalibor Vydrnák Champion club / Dubnica 1991
9Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
10MichalKotesovecChampion Club / Nová Dubnica1979
11MilanGašparovičTN / Trenčín1964
12JanPauerVeSŠO Trenčín / Trenčín/Orechové1982
13MartinŠišovskýTrenčín1986
14MarekHomolaTrenčín 1989
15RóbertŠubertRaz to príde / Senec1994
16RomanJuhásTrenčianska Turná1973
17PavelKukučkaTrenćn1956
18EvaKaminská Champion Club / Trenčín 1992
19PavelKukučkaTrenčīn1956
20JurajGregorovičTrenčín1996
21NikolaMarušincová Ilava 1994
22Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
23PeterČulákStará Turá1968
24AnnaHudecováChampion club / Ilava1985
25MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
26MartinaSuranováBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1976
27TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
28Lukáš GalloTrenčianske Teplice 1984
29IvanMojtoBehaj s Radosťou / Bohunice1989
30ĽubošBaranovičChrome Antilopy / Trenčín1984
31Zuzana LaukovaRiotRacing / Dubai1980
32Richard GaugelerRiotRacing / Dubai1983
33MartinLaukoDon´t Stop Me Now / Trenčianske Stankovce1975
34JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
35LukášSabadkaVeľké Bierovce 1993
36NaďaHodekováChampion Club Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1975
37RomanJankuSlavičín1986
38Jozef Rožník bikeacademy.sk / Trenčín1984
39MarcelHorňáčekStankovsky Penthouse / Trenciansle Stankovce1989
40BarboraZifčákováStankovsky Penthouse / Trencianske Stankovce1997
41Tomáš Líška Opatová / Trenčín 1984
42PavelUhrecký Trenčín 1974
43LukášMacekChrome Antilopy / Trenčín1987
44PeterKaňovský Raz to pride / Nová Dubnica1978
45MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
46MilanSedláčekBRNO TRIATHLON TEAM / Nemšová1994
47JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
48LauraChelsyZaťkováTrenčín2006
49SamuelHrnčiarPovažská Bystrica1997
50DarinaMarušincováJogging klub / Dubnica nad váhom1990
51Ivana MičudováChampion Club / Ilava1990
52PeterKuzmaPRK Profi / Trenčín1983
53MartinŠišovskýMladí geriatrici / Trenčín1988
54MartinŠimaChampion Club - Nová Dubnica / Nová Dubnica1981
55RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
56AdamPagáčChampion Club / Trenčianska Teplá2008
57MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
58JánJenčoSpätný chod / Trenčín - Kubrá1979
59JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
60Peter Bušo Trenčín / Trenčín2007
61JaroslavProkopDubnica nad Váhom1983
62MartinKopačkaChampion Club / Borčice 1991
63JozefMasarikPodjavorinski bežci / Kočovce1987
64JozefMasarikPodjavorinski bežci / Kočovce1956
65PeterDubinaPodjavorinski bezci / Trenčín 1977
66ZuzanaLačaričováRaz to pride / Trenčín 1978
67JánMikušinecChampion club / Dubnica nad Váhom1993
68Petronela Hudoková Champion Club / Dubnica nad Váhom 1982
69ErichVladárEndorfin Kubra / Trenčín1964
70MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
71Klára ŠtefánkováĽuborča2000
72AlicaKorkosováTrenčín1994
73IvanaOndrejičkováLiešťany1978
74DanaKubranovaTrenčianske teplice1981
75SilviaHrotko KyselicovaTrencin1980
76AdrianaOndrejičkováNová Dubnica1999
77TomášBošanskýMníchova Lehota1983
78MiroslavaSolíkováIlava1987
79MarekMatejkaRumburak / Trenčín1993
80IvetaKondrlováTrenčín 1971
81MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
82VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
83IvanaLetkoBehaj s radosťou / Nová Dubnica1981
84MartinSlezáčekTrenčianska Turná- Hámry1984
85BranislavHromnikKemping Rybníky Opatovce / Trencianske Stankovce1979
86Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
87PavolVronkaDubnica nad Váhom1968
88BlankaBalascakovaTrenčín1966
89PeterStehlíkTrenčín1979
90ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
91Dušan Vertfein Bobot / Bobot 1981
92TomášBaďuraMníchova Lehota1979
93KatarínaPipíškováTrenčín1999
94Kristián KanderkaLednické Rovne 1996
95Radoslav Denke Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom 1977
96DanielOndrejičkaLiešťany1974
97DenisaJaniskováŽilina1994
98MatúšTrenčanNemšová1994
99NinaPopovičováTrenčín1999
100ZuzanaVitekovaTrenčianske Stankovce1972
101JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
102DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
103PavolBalaščákTrenčín1964
104ĽubomírSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
105ĽubomírSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
106LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
107MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
108EvaHolíčkovaChrome Antilopy / Trenčin 1984
109JakubHertlBK Svinná / Svinná2001
110Eva NavrátilováTrenčianske Stankovce 1992
111Tomáš NavrátilTrenčianske Stankovce 1983
112JanKyselicaTrencin1989
113PeterRindzákTrenčín 1983
114PetraOborčokováTrenčín1982
115MarekTANÁČEšte vládzem / Trenčianske Stankovce1979
116JurajMÁTEL AK Lazar Horňany / Horňany1978
117TatianaOlasováTrenčín / Trenčín1989
118IvanŠtefánekNemšová1991
119MiroslavKolekTrenčín1993
120DanielMrázikTimm Slovakia / Trenčianske Stankovce1993
121Martin NisekTSG / Trenčianske Stankovce1987
122IvanSchwandtnerTimm /WSS / Nemšova1983
123DavideBaravelliTrencin1968
124MichalVrbaTrenčín1981
125MichalAndoodrážadlo hopalina / Trenčín1986
126KatarínaČerveňanováZamarovce1991
127ĽubomírBeňoTrenčín1988
128JanaSmidakovaZamarovce1983
129PetraCelecovaChampion Club / Dubnica nad Vahom1981
130Michael Kada BK Svinna / Svinna1983
131MartinZahradníkChampion club / Dubnica nad Váhom 1988
132Jiří Horníček Trenčín 1987
133MilanKováčTrenčín1988
134ĽuboslavaSokolováChampion club / Trenčín1987
135VladimírTrenčanChampion club / Trenčín1964
136PeterDurdíkTrenčín1983
137MartinKocajTrenčín1987
138LukášDaňoSedmerovec1994
139FerdinandDaňoSedmerovec1963
140PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
141BarboraCingálekRaz to príde / Drietoma1991
142PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou 1986
143EmmaKorieneková Nemšová 2010
144AndrejPrekopTrenčín1985
145Andrej MartinkaFC Nám sa nechce / Trenčianske Stankovce2010
146Juraj MartinkaFC Nám sa nechce / Trenčianske Stankovce1973
147IvanaLieskovskáPovažská Bystrica1987
148Juraj LieskovskýPovažská Bystrica1984
149MilanTrenčanChampion club / Ilava / Ilava1992
150MartinBohušTrenčín1988
151Erika PodivinskáTrenčianske Teplice 1973
152Lubomír Adame BBL / Kšinná 1980
153Jana Lesajová RunForRest / Trenčín 1978
154Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
155Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
156DenisaKůsováTrenčín1978
157AndrijDichťarukPrusy1995
158JaeoslavPavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
159MartinaJakubskáTrenčín1982
160Kristína Kadlecová Trenčín 1989
161PeterBurianDubnica nad Váhom2003
162PeterBurianDubnica nad Váhom1979
163IvanBabačaDubnica nad Váhom1982
164Dominika Pagáčová Nová Dubnica 1988
165MartinaRiečickáTrenčín1987
166ZuzanaZáňováTrenčianske Stankovce1984
167Tereza Bernovskábernosport.sk / Nové Mesto nad Váhom2006
168MartinBernovskýbernosport.sk / Nové Mesto nad Váhom1973
169PeterBenčoLove Them running club / Bratislava1991
170PeterPecušBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1974
171Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
172Miroslav ĎuríkKlub nenapraviteľných optimistov / Trenčín1996
173BarboraKlucikovaRunForRest / Trencin1987
174DominikBobalikTerminovka.sk / Trenčín1993
175Zdenka Bumbálová Champion Club / Dubnica nad Váhom 1989
176JozefBeňoAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2008
177Tomáš JežíkAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2006
178Tomáš GalloAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2010
179LauraPetríkováAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2012
180SoňaKuricováChampion Club / Dubnica nad Váhom1998
181Terézia ApolenováAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná2011
182MartinBarcakTrenčín1960
183FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
184VeronikaRožníkováTrenčianske Stankovce1977
185JurajMaláňSoblahov1977
186KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
187MatejWeismannTrencin1985
188Diana Sláviková Champion club / Dubnica nad Váhom 1996
189MichalSuchánJust4Fun / Trenčín1973
190EliškaJežíkováAK Dukla Trenčín / Veľká Hradná1979
191Sebastian Didier BelajWFŠAM - WellFunVia triathlon&ski / Trenčianske Stankovce2008
192PotočnýVojtoZabudisova / Bosaca1979
193IvanaŠatkováChampion Club / Dubnica nad Váhom1980
194MartinLahkýTrenčín1983
195NikolaKocianováAK Spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
196StefanUhrakČerešnak / Nove mesto nad vahom1978
197PeterČižmárikDubnica nad Váhom1975
198JarmilaBaluchováTrenčianske Bohuslavice1988
199RomanČerňanskýBehaj s radosťou / Trenčín1984
200LuciaZubová Behaj s radosťou / Trenčín1988
201MarianMikulaChampion club / Dubnica nad Vahom1991
202DenisBálešZSE RUN / Dolné Lefantovce1999
203MarcelJuricekChocholna1988
204Ján TrgoKočovce1985
205MarekVojvodíkNová Dubnica1997
206AlexanderBezovýAXB sport Trenčín / Trenčin1959
207Martina Kuricová Champion club / Ilava1983
208MatejRemšíkChampion club / Ilava1998
209MiroslavCingelTrencin1983
210PavelTruchlyTrenčín1977
211ŠimonDrakCYKLOSTORE team / Trenčín1998
212Dominik Jantoš Chocholná-Velčice 1989
213AdamDrgaFinančné centrum Team / Ilava1994
214AndreaČervenkováNedeľná lyžovačka / Trenčín1996
215Adrián Jelínek Trenčín 2006
216MilanKebisekKrivosúd Bodovka1980
217Michaela Vlčeková Atletický oddiel Partizánske / Rybany1991
218JakubMeloTrenčín1988
219MariánVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom- Prejta1984
220ĽubomíraManíkováAk Spartak Dubnica / Dubnica nad Váhom1986
221MartinKurucDubnnica nad Vahom1973
222Matúš Beňovič Trenčianske Stankovce 1978
223Alica NemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
224EvaBezecnáChampion club / Dubnica nad Váhom1980
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie