1. kolo 2022


Miesto:   Spojená škola internátna, Ľudovíta Stárka 12, Trenčín

Dátum: 

Trať: 7,17 km – Z areálu školy vybehneme na hrádzu, po hrádzi pod starý cestný a železničný most. Prebehneme cez starý železničný most. Na druhej strane most podbehneme z ľavej strany. Ďalej okolo lodeníc, golfového ihriska po nový cestný most. Prebehneme cez most po cyklotrase, za mostom sa zatočíme doľava a popod most okolo stavidiel na hrádzu. Po hrádzi až do cieľa pri spojenej škole.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MatúšVaračkaBeckov1988
3JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
4DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
5MarianAdamkovicGekon / Bánovce nad bebravou1964
6Michal ZavadinkaBartoš / Trenčín1982
7PavolZavodskyChrome Antilopy / Trencin1995
8IvanaOndrejičkováLiešťany1978
9Michaela ŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom 1972
10MichalMartonIvanovce1983
11LukášMacekChrome Antilopy / Trenčín1987
12ĽubomírSamekKálnica1980
13LukášSamekKálnica2008
14ĽubomírSamekKálnica2003
15MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
16MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
17Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
18MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
19Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1984
20Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1981
21MarekMadunický Chromé Antilopy / Trenčín / Trenčín 1988
22AntonBlaškoJoggig klub Dca / Dubnica n/V1965
23MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
24BranislavUlbrichNemám Team :-) / Adamovské Kochanovce1978
25MartinChudý Trenčín 1980
26MichaelaKhandlovaHorná Súča1982
27PeterBatkaTrenčín1970
28PeterNovodvorskýTrenčín1981
29MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
30BiankaKaryová Never give up / Modra1969
31DanielOndrejičkaLiešťany1974
32MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
33MilošHumeraTrenčín1970
34TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
35MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom2004
36JurajVodičkarun for fun / Trenčín1965
37MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
38JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
39EmaJenčová Imperia Fitness / Trenčín2004
40PatrikDrakCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1972
41MiroslavaDrakováCYKLOSTORE - APEN Team / Trenčín1977
42ElenaStrazakovaTrencin 1981
43JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
44SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
45ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
46ŠimonDrakCYKLOSTORE -APEN team / Trenčín / Trenčín1998
47Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica nad Váhom / Tuchyňa1985
48MichalHodulíkCYKLOSTORE - APEN team / Trenčín1982
49TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
50MartinŠtefkeTrenčín1992
51BarbaraHenekováTrenčín1990
52MarianVavrikMV / Dubnica nad Vahom1984
53Timea BiancaKaryová Never give up / Modra2006
54PavelTrúchlyTrenčín 1977
55MáriaŠkriečkováTrenčín1983
56MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
57Laura Chelsy ZaťkováTrenčín 2006
58TomášBaďuraMníchova Lehota1979
59AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
60VladimírKovalčíkKostolná-Záriečie / Kostolná-Záriečie1951
61RadekMiličkaSlawex runners / Slavičín2000
62Jaroslav StruhárRaz to príde / Trenčín1983
63PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
64Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
65EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
66JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
67MartinBohušTrenčín1988
68PaulinaValuškováTrenčín1988
69Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
70MonikaMatejíkováSamazaseba / Budmerice1974
71Nikola Švaňová Jogging klub Dubnica n/V / Ilava1993
72PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
73PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
74EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
75JakubJoštiakVyšný Kubín1987
76KatarínaJurgováŠportová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1983
77MiroslavaSolíkováIlava1987
78PeterMarcinátTrenčín1986
79LuciaZubováTrenčín1988
80Ilona Karlikova Slawex runners / Slavičín 1971
81RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Lačnov1986
82Bibiana KubištováŠportové Akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske 2006
83PeterČulákStará Turá1968
84DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
85FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
86MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
87Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
88MilanŠarayBánovce nad Bebravou 1989
89DanielLukačkaFS Nadšenci / Trenčín1996
90PeterGolianTrenčín1976
91Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
92JakubHrmoBuď lepší / Dubodiel1988
93HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
94Katarína HučkováTrenčín 1989
95TomasMargorinMladí geriatrici / Trencin1990
96Livia Csibreiova Trencin 1980
97MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
98BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
99MarianaBednárikováTrencín1973
100RomanSedláčekTrenčín1990
101Martin SedláčekTrenčin / Trenčín1988
102JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
103PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
104ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
105Maroš Kopčan Horné Naštice 1991
106MarianCyprianDubnicanadVahom1947
107VictoriaBuchelováTrenčín 1997
108JakubKollárTrenčín 1995
109MarcelaAdamčiovaChocholná-Velčice1968
110JánHudecTrenčín1948
111MatejMartišTrenčiansky Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1986
112MartinHolakHF NaJUS a.s. / Považská Bystrica1985
113GizkaChrenková Jogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1954
114Dalibor Jakal st.Svinná1975
115AlexanderBezovýAXB sport s.Trenčín / Trenčin1959
116OndrejHoferNovozámocká bežecká komunita / Nové Zámky1981
117JakubSáskaBlack Swans / Trencin1985
118MartinaTišerováŽilina1990
119IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
120PavolBoorStará tura1975
121KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
122MartinLahkýTrenčín1983
123MatejWeismannTrenčín1985
124JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
125PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
126Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
127JakubMeloTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1988
128TomášDrobenaTrenčín1984
129MartinKOPČANImperial tobacco slovakia / Banovce nad Bebravou1992
130Zuzana LančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
131PeterDubinaRZP / Trencin1977
132OndřejTlukaGekon / Trenčín1976
133MariánVavroTrenčín1985
134MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
135Miloš Figúr Dulov 1969
136PeterMartinák Laco maco drink tím / Ilava1980
137KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
138PavolBalaščákTrenčín1964
139RichardMalákDubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1975
140JurajMaláňSoblahov1977
141OndrejLesajTrenčín2006
142MartinLesajTrenčín1975
143Milan Holička Bánovská bežecká liga / Bánovce nad Bebravou 1962
144MariaTrúchlaTrenčín1976
145ErikŠevčíkNo team / Trenčín1995
146RafaelJaníčekTrenčín1993
147LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
148MichalVrbaTrenčín1981
149DenisaKůsováTrenčín1978
150IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
151IvanaChovancováTrenčín1977
152MartinaRiečickáTrenčín 1987
153ĽubošGondárKPAT / Trenčín1990
154JanaPecnova CYKLOSTORE - APEN team / Trenčín 1978
155SamuelSedláčekTrenčín2003
156RobertČahojImperial tobacco slovakia / Banovce nad bebravou1992
157DamiánMeloTrenčianski triatlonoví tatkovia / Nemšová1988
158MartinKlucarEscargot / Bolesov1987
159BarboraUhliarovaBanska Bystrica1983
160PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Trnava1990
161RadovanHargašStará Turá1999
162ZuzanaZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1984
163LuciaLoviskovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
164DavidSlatkovskýTrenčín1997
165MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
166ĽudovítSulo#runstafarian / Trenčín1985
167LadislavNémethBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1980
168EvaNémethováBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1978
169ĽubomírVavrušTrenčín1974
170MiroslavaKohutovaOmsenie1977
171MichaelKadaSvinna / Svinna1983
172Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice 1973
173JurajSirotnýTrencianske Teplice1983
174MajkaÁghováKočíkové komando / Trenčín1991
175JanaVojcíkováKočíkové komando / Trencin1986
176MartinBartošBartoš / Trenčín / Trenčín1982
177IgorVrabelTrencianska Teplá1959
178MiroslavCingelTrenčín1983
179ZuzanaČelkováTrenčín1983
180AdriánTomášikNová Dubnica1981
181PeterStehlíkTrenčín1979
182MilanKňaze Bánovce nad Bebravou 1982
183Lucia KňazeováBánovce nad Bebravou 1986
184IgorUherTrenčianske Mitice1979
185Tibor NešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
186ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Trenčín1983
187MartinPorubčanDubnica nad Váhom1990
188VladimírJeškoTrenčín1964
189BranislavZacharTrencianska Tepla1986
190PavolJankechKBPŠ / Púchov 1957
191IvanMojto Bohunice1989
192MartinaMészárosováTrenčín 1997
193RastislavGugaTrenčianski Triatlonoví Tatkovia / Nemsová1991
194LiborPorubanPro Dubnica o. z. / Dubnica nad Váhom 1968
195ViktóriaČudaiováTrenčín / Trenčín2007
196MarekBalazTrencin1993
197Kristián KanderkaLednické Rovne 1996
198PavelSpačekBlack swans / Trenčin1971
199MariánFaturíkLaco maco drink tím / Dulov1981
200PavolVanekChocholná - Velčice1977
201Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice / Trenč. Teplice1962
202StanoĎurigaTRENČÍN / Trenčín1961
203Zuzana SámelováTRIEX / Trenčín1998
204MartinFaturíkLaco Maco Drink Tím / Ilava1976
205KatarínaMajerováLaco Maco Drink Tím / Ilava1976
 

Aktuality

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu