8. kolo 2021


Miesto:   Trenčín – Lesopark Brezina (Hotel Veverica)

Dátum: 

Trať: 5,3km, prevýšenie 191m ; Štart pri hoteli. Beží sa smerom ku Koziemu vrchu, ktorý najskôr obehneme zľava a vybehneme naň zo zadnej strany. Z kozieho vrchu zbehneme do Duškovej doliny a po panelke a neskôr lesnej ceste bežíme až ku pamätníku na Brezine. Pre pamätníkom sa zatočíme na asfaltu po ktorej dobehneme až do cieľa.

Povrch: asfalt 15% / terén 85%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

 

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1PavolZávodskýTrenčín1995
2MatusVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
3LenkaVaračkováBuď Lepsi / Beckov1988
4MatejĎuržaMnichova lehota 1991
5FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
6NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica n/V / Ilava1993
7MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
8miroslavilavsky stjogging klub / dubnica n/v1963
9MichalDudlaTrenčín1988
10AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
11JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
12PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
13AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
14DaliborJakalSvinná2000
15JanBalušíkPuchov / Púchov 1981
16BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
17PavelKukučkaTrenčín1956
18VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
19AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
20MariánVavroTrenčín1985
21PeterNovodvorskýTrenčín1981
22JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
23PeterBatkaTrenčín1970
24Ján Kucharik Durikam team / Trenčín 1965
25DrahoslavMasarikStvorlistok / Trencin1967
26JanaMasarikovaStvorlistok / Trencin1968
27BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
28Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
29KatarínaHučkováGekonsport / Trenčín1989
30JaroslavOndriškaTrenčianske Teplice1987
31JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
32JakubSáskaBlack Swans Piestany / Trencin- Juh1985
33PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
34BiankaKaryová Never give up / Trenčín 1969
35Timea BiancaKaryová Never give up / Trenčín 2006
36JanaPálešováRaz to pride / Drietoma 1977
37PeterMarcinátTrenčín1986
38PavolBalaščákTrenčín1964
39PeterKaňovskýDrietoma1978
40EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
41MáriaŠkriečkováTrenčín 51983
42MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
43VladimírJeškoTrenčín1964
44MonikaKusendováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1994
45AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
46Róbert GabrielAmbrožTrenčín2001
47MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
48MiroslavKasalaTrencin1978
49EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
50MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
51MatejWeismannTrenčín1985
52MartinLahkýTrenčín1983
53MarianVavrikMV / Dubnica nad Vahom1984
54MarianAdamkovicGekon / Banovce nad bebravou1964
55MatejBibza Nové Mesto nad Váhom1992
56MichalZavadinkaBartoš / Trenčín1982
57DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
58MichalTalabaTeam NUTRILITE / Trenčín1988
59Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
60MáriaVráblová Trenčianska Teplá 1960
61IgorVrabelTrencianska Teplá1959
62IvanaLetko Recordéri / Nová Dubnica 1981
63Martin Slezáček Recordéri / Trenčianska Turná-Hámre 1984
64MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
65SofianRepaGymnázium BN / Bánovce nad Bebravou2005
66PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
67AdriánTomášikNová Dubnica1981
68Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
69GizkaChrenkováJogging klub Dubnica / Dubnia nad Váhom1954
70IvanaOndrejičkovaLiešťany1978
71HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
72Vladimír Staňák Adamovske Kochanovce 1985
73TomášBaďuraMníchova Lehota1979
74PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
75MartinaMészárosová Trenčín 1997
76ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
77TomášJaničekBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2004
78Robert JaničekBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1969
79ĽubomírSamekKálnica2003
80LukášSamekKálnica2008
81RichardBenkoKoškári / Hôrka nad Váhom2002
82JozefStaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 1973
83MichalStaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2002
84Andrej StaníkBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1997
85tomasmargorintrencin1990
86DaliborJakal st.Svinná1975
87MiroslavSoškoKlub bežcov a priateľov športu v Púchove / Púchov1965
88PeterJančovič Piešťany 1983
89JánVeselýNové Mesto nad Váhom 1971
90Zuzana RumankováTrenčín1978
91KatarínaJaničkovaBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2005
92MilanPlavákBežecký klub Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou1972
93BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
94ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
95IvanVavrík27nieje8 / Trenčín1963
96PeterSedláčekTrenčín1988
97MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
98Lívia Csibreiova Trencin 1980
99MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
100JakubMeloTTT / Trenčín1988
101MatejMartišTrenčiansky Triatlonoví Tatkovia / Trenčín1986
102JakubKollárTrenčín1995
103MarekBulkoVelke Bierovce 1978
104MilošHumeraTrenčín1970
105OndrejPruškaTrenčín2000
106PeterBílikPlavecký klub Púchov / Púchov1975
107TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
108TomášDrobenaTrenčín1984
109MartinBartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
110ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
111DanielOndrejičkaLiešťany1974
112ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
113IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
114ZuzanaZàňováTrenčín1984
115LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
116PeterGolianTrenčín1976
117BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
118ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
119MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
120JánHudecTrenčín / Trenčianske Stankovce1948
121JanKyselicaBanovski behuni / Neporadza1989
122MartinŠišovskýTrenčín1988
123Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
124ZuzanaUhliarovaTrencin1983
125AndreaCampigottoBbl / Banovce nad bebraviu1970
126MarekKasalaTrencin1982
127PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
128HelenaHoždorováLysá p.Makytou1995
129MartinŠťastnýTrencin1989
130Olena Yakymenko Trenčín 1972
131Serhii Yakymenko Trenčín 1970
132AdriánJakalSvinná2005
133AdamBahelkaDrietoma2001
134PavelSpačekTrencianske tulene / Trencianska Tepla1971
135MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
136MarianaBednárikováTrenčín1973
137NinaPavlíkováRaz to príde / Soblahov2005
138Patrícia StruhárováRaz to príde / Trenčín1987
139MatejČervenkaCyklostore / Trenčianska Turná1998
140VladimirKrižkobezim kolko vladzem / Trencin1980
141MichalMakišSoblahov / Soblahov1981
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie