2. kolo 2023


29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

Miesto:   Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce 525

Dátum: 

Trať: 8,95 km, prevýšenie 130m – Od futbalového ihriska smerom ku Váhu. Od Váhu cez hrádzu okolo rybníka Bodovka. Ďalej po poľných cestách, okolo kríža a prekrížime hlavnú cestu pri poľnohospodárskom družstve. Za družstvom do kopca na poľnú cestu nad Stankovce, ktorá nás privedie naspäť do obce. Po obecných cestách do cieľa pri futbalovom ihrisku.

Povrch: asfalt 20%, terén 80%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2Martin LaukoTrenčianske Stankovce1975
3MilanSedláčekTRIEX / Trenčín1994
4Jozef Masarik Kočovce1987
5Dominik FilinTrencin1988
6AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
7JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
8Marián Adamkovic Banovski behuni / Bánovce nad Bebravou 1964
9Michaela Vlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
10AndrejVlček Rybany1987
11PeterNovodvorskýTrenčín1981
12LubomirPetrinTrencin / Trencin1977
13PeterČulákStará Turá1968
14Zuzana Vakošová Trenčín 1972
15PeterStehlik220 minus vek / Trenčín 1979
16jarmilahastíkováNapajedla1980
17MartinOlašDubnica nad Váhom1986
18JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
19PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
20MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
21ŠtefanČervenkaJogging kluib / Dubnica nad Váhom1966
22DenisŠmatlákNevyskúšaš/Nevieš / Trenčín1993
23MiroslavKasalaNevyskúšaš/Nevieš / Trenčín1978
24LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
25PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
26MichalKotešovecChampion Club / Nová Dubnica1979
27DušanVertfeinKtabicovo.sk / Bobot 1981
28RomanJuhásTrenčianska Turná / Trenčianska Turná1973
29MarkoČernota KBPŠ Púchov / Púchov2007
30DominikDolinajChampion club / Mikušovce1991
31MilanTrenčanChampion club / Nemšová1992
32TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
33RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
34AdamPagáčChampion Club / Trenč.Teplá2008
35MartinŠimaChampion Club / Nova Dubnica 1981
36ĽubošBaranovičChrome Antilopy / Brezová pod Bradlom1984
37DanaKubranovaTrencianske Teplice1981
38PavoZávodskýChrome Antilopy / Trenčin1995
39Paulína PorošinováAdamovské Kochanovce 1976
40Filip Strieženec Adamovské Kochanovce 1998
41IvanaOndrejičkováLiešťany1978
42JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
43MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
44PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
45Dušan Jáňa Champion club / Dubnica 1979
46FrantišekKočišNevyskúšaš/Nevieš / Trenčín1977
47FrantisekKocisNevyskúšaš/Nevieš / Nitra1977
48Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
49LivuaCsibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
50BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
51MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
52MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
53PeterKaňovskýNová Dubnica 1978
54Radek Milička Slawex runners / Slavičín 2000
55LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
56LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
57LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
58MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
59BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
60JozefOprchalBathory tem Čachtice / Čachtice1963
61MatúšTrenčanChampion club / Nemšová / Nemšová1994
62VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
63Ivan Mojto Behaj s Radosťou / Bohunice 1989
64SilviaKyselicovaTrenčín 1980
65ĽubomírBeňoTrenčín1988
66PavelTrúchlyTrenčín1977
67Daniel MrázikTrenčianske Stankovce1993
68PeterMarcinátProject One / Trenčín1986
69JanKyselicaTrencin1989
70SimonaVarhaníková Ruskovce1997
71DavidDoričkaTrenčín1997
72TomášĎurtaŠk Achilles / Prievidza1980
73MartinPrekopTrenčín 1983
74FilipOvádekFest Art / Trenčín1990
75Darina MarušincováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom 1990
76MichalVrbaTrenčín1981
77Juraj LieskovskyPovazska Bystrica1984
78Ivana LieskovskaPovazska Bystrica1987
79PeterGolianTrenčín1976
80Mária KyselicováTrenčín 1984
81TomášDrobenaTrenčín1984
82MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
83ElizavetaLialenkoNove Mesto bad Vahom1994
84DaniilLialenkoNove Mesto nad Vahom 1993
85Silvia HorniakováTANAC RULEZ / Tr. Stankovce1985
86MarekTanáčTANAC RULEZ / Trenčianske Stankovce1979
87MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
88MartinPollákBáthory team / Podolie 1976
89TomášBaďuraMníchova Lehota1979
90JakubHrmoDubodiel1988
91ĽubomírVavruš- / Trenčín1974
92NoraBertaniTimm / Trencin1986
93MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
94Martin Lesaj RunForRest / Trenčín 1975
95JanaLesajováRunForRest / Trenčín 1978
96Ondrej Lesaj RunForRest / Trenčín 2006
97MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
98MáriaŠkriečkováTrenčín1983
99JurajCverenkárTrenčín1972
100MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
101IvanSchwandtnerFK LIBORČA / Nemšová1983
102DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
103DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
104JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
105MatúšVaračkaRaz to pride / Beckov1988
106TomášOprchalBathory team / Nové Mesto nad Váhom1986
107Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
108Martina RiečickáTrenčín 1987
109Lubomír Adame Kšinná / Kšinná 1980
110Martin Porubčan Dubnica nad Váhom 1990
111JurajHorňákTrenčianska Turná1972
112MiroslavaSolíkováIlava1987
113ZuzanaLančaričováTrenciansky hrad / Trencin1978
114PeterDubinaColdservis.sk / Trencin1977
115HelenaChromekováSlawex runnera / Slavičín1986
116JakubJoštiakVyšný Kubín1987
117MartinSedláčekNeporadza1988
118Lily FajtJedna jediná / Trenčín 2010
119MarcelMasarovičTrenčín1986
120MartinLahkýTrenčín1983
121MartinBielikWinfol Slovakia / Trenčín 1981
122Ladislav Farkaš Winfol Slovakia / Trenčín 1983
123JurajHaninecAK Spartak Dca / Trenčianska Teplá1957
124MartinBohušTrenčín1988
125PaulínaValuškováKordiky1988
126MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
127MichalSuchánJust4fun / Trenčín1973
128JanaOtavová Slawex runners / Slavičín 1985
129Peter BacilPolacikCrazy WoMan Active planet / Trencin1979
130MarianaBednárikováRunForRest / Trenčín1973
131PavelBardosTrencin1972
132BarboraKľúčikováRun For Rest / Trenčín1987
133BezovýAlexanderAXB sport servis / Trenčín1959
134Jitka Križanová Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1983
135MichalKozárecProliga Academy / Chocholna-Velcice1987
136MichaelaMalinováProliga Academy / Trenčín1989
137Marian Vavro Trenčín 1985
138Erika PodivinskáTrencianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
139KamilHastíkForce / Napajedla1977
140Olena Yakymenko Trenčín1972
141Serhii Yakymenko Trenčín1970
142Mariana Yakymenko Bratislava 1997
143EvaHolíčková # / Dolná Súča 1984
144TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
145KarinaLexmanováTrenčín1991
146BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
147Roman ČerňanskyTrencin1984
148MartinaJakubskáTrenčín1982
149VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
150Lucia Kňazeová Horné Ozorovce 1986
151Milan KňazeHorné Ozorovce 1982
152PavolMarčekTrenčín1974
153Adrián JelínekTrenčín 2006
154RomanJežíkTrenčianske Stankovce1985
155MarcelJuricekChocholna1988
156LuciaZubováTrenčín1988
157KristianMasarykStay hard! / Trencin2003
158Ivana LetkoBehaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
159RomanKyškaTrenčin1996
160PavolMartišGekon / Trencin1994
161Ján VlkSTG Trenčín / Trencianske Stankovce 1976
162Denisa KůsováTrenčín1978
163MirkaĎurisováSTG Trenčín / Trenčín1974
164TeodorŠipkaTrenčín2008
165MarianCyprian MAC DUBNICA nad Vahom / DubnicanadVahom1947
166VladimírKuricDubnica nad Váhom 1994
 

Aktuality

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie