3. kolo 2023


Miesto: Rybníky u Vicenu (48°52’12.7″N 18°06’27.8″E)

Dátum: 

Trať:  7,17 km, prevýšenie 144m. Od rybníkov dole po ceste smer centrum obce, na začiatku obce zabočíme doľava a stúpame lesnou cestou až betónovú cestu, na ktorej zabočíme znova doľava. Pokračujeme po ceste až k odbočke doľava na štrkovú cestu bývalej lesnej železnice. Za mostom zabočíme znova doľava a napojíme sa na lesnú asfaltovú cestu. Bežíme po asfaltovej ceste až na jej koniec, kde zabočíme opäť prudko doľava. Pokračujeme po lesnej ceste okolo chaty Kubrica. Cesta sa zmení na betónovú a neskôr asfaltovú. Po strmom zbehu po asfaltovou cestou prebehneme cez otoč autobusov až do cieľa pri rybníkoch.

Povrch: asfalt 70% / terén 30%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 09.00 h SELČ

TN liga 3 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
2Jozef MasarikKočovce1987
3Jarmila HastíkováHastíkováNapajedla / Napajedla 1980
4AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
5PeterČulákStará Turá1968
6Jarmila HastíkováHastíkováVeselí nad Moravou1980
7MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
8JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
9PeterNovodvorskýTrenčín1981
10MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
11JánJenčoSpätný chod / Trenčín1979
12JakubHrmoDubodiel1988
13LuciaKňazeováHorné Ozorovce 1986
14MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
15BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
16LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
17Roman JuhásTrenčianska Turná1973
18MichalKotešovecChampion Club / Nová Dubnica1979
19MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
20MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
21DominikDolinajChampion Club / Mikušovce1991
22PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
23MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
24KatarínaKristínováTrenčín1999
25PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
26PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
27Laura ChelsyZaťkováTrencin 2006
28JanaPálešováRaz to pride / Drietoma1977
29MilanTrenčanChampion club / Nemšová1992
30MiroslavKasalaNevyskušaš/nevieš / Trenčín1978
31JozefOprchalBathory team / Čachtice1963
32MariánVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom- Prejta1984
33VeronikaKondrlováTrenčín1992
34Jaroslav Petrík Dubodiel 1980
35 VladimírMalec Dubodiel 1970
36DarinaMarušincováJogging klub / Dubnica nad Váhom1990
37JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
38RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
39AdamPagáčChampion Club / Trenč.Teplá2008
40Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice1962
41MatúšTrenčanChampion club / Nemšová1994
42Peter Stehlík220 mínus vek / Trenčín1979
43Tomáš Margorín Mladí geriatrici / Trenčín 1990
44LenkaMurková Trenčín 1984
45Lily FajtJedna jediná / Trenčín 2010
46MiroslavaSolíkováIlava1987
47ĽubomírPetríkTrencin / Trencin1977
48VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
49MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
50Dušan Jáňa Champion club / Dubnica nad Váhom 1979
51Milan Sedláček TRIEX / Trenčín 1994
52TatianaOlasováTrenčín / Trenčín1989
53LuciaZubováTrenčín1988
54Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín 1989
55MichaelaVlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
56AndrejVlčekRybany1987
57Ján Mikusinec Champion club / Dubnica nad Váhom 1993
58Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
59LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
60LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
61LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
62IvetaKondrlováTrenčín1971
63MartinSimaChampion Club / Nova Dubnica1981
64JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
65MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
66AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
67GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
68PavelTrúchlyTrenčín1977
69Miroslava Drakova Cyklostore Apen team / Trencin 1977
70ĽubomírBeňoTrenčín1988
71PeterKaňovský Raz to pride / Nová Dubnica 1978
72MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
73MarianCyprian MAC DUBNICA nad Vahom / DubnicanadVahom1947
74RafaelJaníčekTrenčín1993
75PeterČerešňákTrenčín1993
76MonikaKondrlováTrenčín1995
77MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
78PeterMasarovičDolná Súča1981
79Daniel MrázikTimm Slovakia / Trenčianske Stankovce1993
80NoraBertaniTimm Slovakia / Trenčín1986
81MichalVrbaTrenčín1981
82Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
83Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
84JurajMÁTELHorňany / Horňany1978
85TomášĎurtaŠk Achilles / Prievidza1980
86RomanJankůZvonek sport / Horní Lideč1986
87MarcelMasarovičTrenčín1986
88PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
89MartinHornýPonáhľaj sa pomaly / Trenčín1977
90DominikJantošChocholná-Velčice1989
91MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
92Erich VladárKubra / Trenčín1964
93TomášBaďuraMníchova Lehota1979
94AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
95TomášOprchalBathory team / Nové Mesto nad Vahom1986
96BarboraKlucikovaRunForRest / Trenicn1987
97JakubKurucPovažská Bystrica1998
98OľgaKrchlikováKrchlíkovci / Trencin1991
99MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
100PeterDubinacoldservis.sk.sk / Trenčín1977
101ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
102DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
103PavolMarčekTrenčín1974
104MichalSuchánJust4fun / Trenčín1973
105IvanaLetko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
106JitkaKrižanováBehaj s radosťou / Nová Dubnica 1983
107Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
108Daniel HorňákRecordéri / Trenčianska Turná 1975
109MartinPollák Bathory team / Podolie 1976
110MartinKopačkaChampion Club / Borčice 1991
111JurajCverenkárTrenčín1972
112MiriamaHološkováChampion Club / Lednické Rovne1988
113JozefVeľkýTrenčin1978
114MartinBohušTrenčín1988
115MarošKopčanHorné Naštice1991
116Mária ŠkriečkováTrenčín1983
117Majka ÁghováTrenčín1991
118MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
119LuciaHatalovaTrencin / Trencin1997
120ŠimonHatalaTrencin / Trencin2000
121EvaHolíčkovaChrome Antilopy / Dolná Súča1984
122ZuzanaZáňováTrenčianske Stankovce1984
123Lucia Loviškova Trenčianske Stankovce 1983
124MartinLahky Trenčín 1983
125JanaLesajováRunForRest / Trenčín1978
126MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
127ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
128JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
129TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
130EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
131RomanČerňanský Trenčín1984
132Vladimír Kuric Dubnica nad Váhom 1994
133AntonBlaškoJogging klub Dca / Dubnica n/V1965
134Erika PodivinskáTrencianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
135AdriánTomášikNová Dubnica1981
136IvanaOndrejičkováLiešťany1978
137DanielOndrejičkaLiešťany1974
138MarianaBednarikovaRunForRest / Trencin1973
139Vladimír Kováč Skačany / Skačany1988
140Marian Vavro Trenčín 1985
141RastislavDudášNová Dubnica1978
142FilipOvádekFest Art / Trenčín1990
143KarinaLexmanováTrenčín1991
144ĽuboslavaSokolováChampion Club / Trenčín1987
145VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
146JakubJoštiakVyšný Kubín1987
147MarcelJuricekChocholna1988
148MarekMakvaTrencianska Tepla1985
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie