3. kolo 2023


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
2Jozef MasarikKočovce1987
3Jarmila HastíkováHastíkováNapajedla / Napajedla 1980
4AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
5PeterČulákStará Turá1968
6Jarmila HastíkováHastíkováVeselí nad Moravou1980
7MarkoČernotaKBPŠ Púchov / Púchov2007
8JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
9PeterNovodvorskýTrenčín1981
10MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
11JánJenčoSpätný chod / Trenčín1979
12JakubHrmoDubodiel1988
13LuciaKňazeováHorné Ozorovce 1986
14MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
15BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
16LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
17Roman JuhásTrenčianska Turná1973
18MichalKotešovecChampion Club / Nová Dubnica1979
19MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
20MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
21DominikDolinajChampion Club / Mikušovce1991
22PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
23MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
24KatarínaKristínováTrenčín1999
25PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
26PatrikKurnocíkNová Dubnica1993
27Laura ChelsyZaťkováTrencin 2006
28JanaPálešováRaz to pride / Drietoma1977
29MilanTrenčanChampion club / Nemšová1992
30MiroslavKasalaNevyskušaš/nevieš / Trenčín1978
31JozefOprchalBathory team / Čachtice1963
32MariánVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom- Prejta1984
33VeronikaKondrlováTrenčín1992
34Jaroslav Petrík Dubodiel 1980
35 VladimírMalec Dubodiel 1970
36DarinaMarušincováJogging klub / Dubnica nad Váhom1990
37JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
38RadovanPagáčChampion Club / Pruské1978
39AdamPagáčChampion Club / Trenč.Teplá2008
40Jaroslav PavlackýTrenč. Teplice1962
41MatúšTrenčanChampion club / Nemšová1994
42Peter Stehlík220 mínus vek / Trenčín1979
43Tomáš Margorín Mladí geriatrici / Trenčín 1990
44LenkaMurková Trenčín 1984
45Lily FajtJedna jediná / Trenčín 2010
46MiroslavaSolíkováIlava1987
47ĽubomírPetríkTrencin / Trencin1977
48VeronikaStaňováFitfabrik / Horná Poruba1993
49MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
50Dušan Jáňa Champion club / Dubnica nad Váhom 1979
51Milan Sedláček TRIEX / Trenčín 1994
52TatianaOlasováTrenčín / Trenčín1989
53LuciaZubováTrenčín1988
54Katarína HučkováRaz to príde / Trenčín 1989
55MichaelaVlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
56AndrejVlčekRybany1987
57Ján Mikusinec Champion club / Dubnica nad Váhom 1993
58Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
59LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
60LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
61LukášSamekChrome Antilopy / Kalnica2008
62IvetaKondrlováTrenčín1971
63MartinSimaChampion Club / Nova Dubnica1981
64JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
65MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
66AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
67GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
68PavelTrúchlyTrenčín1977
69Miroslava Drakova Cyklostore Apen team / Trencin 1977
70ĽubomírBeňoTrenčín1988
71PeterKaňovský Raz to pride / Nová Dubnica 1978
72MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
73MarianCyprian MAC DUBNICA nad Vahom / DubnicanadVahom1947
74RafaelJaníčekTrenčín1993
75PeterČerešňákTrenčín1993
76MonikaKondrlováTrenčín1995
77MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
78PeterMasarovičDolná Súča1981
79Daniel MrázikTimm Slovakia / Trenčianske Stankovce1993
80NoraBertaniTimm Slovakia / Trenčín1986
81MichalVrbaTrenčín1981
82Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
83Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
84JurajMÁTELHorňany / Horňany1978
85TomášĎurtaŠk Achilles / Prievidza1980
86RomanJankůZvonek sport / Horní Lideč1986
87MarcelMasarovičTrenčín1986
88PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
89MartinHornýPonáhľaj sa pomaly / Trenčín1977
90DominikJantošChocholná-Velčice1989
91MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
92Erich VladárKubra / Trenčín1964
93TomášBaďuraMníchova Lehota1979
94AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
95TomášOprchalBathory team / Nové Mesto nad Vahom1986
96BarboraKlucikovaRunForRest / Trenicn1987
97JakubKurucPovažská Bystrica1998
98OľgaKrchlikováKrchlíkovci / Trencin1991
99MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
100PeterDubinacoldservis.sk.sk / Trenčín1977
101ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trencin1978
102DanaKubranovaChrome antilopy / Trencianske Teplice1981
103PavolMarčekTrenčín1974
104MichalSuchánJust4fun / Trenčín1973
105IvanaLetko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
106JitkaKrižanováBehaj s radosťou / Nová Dubnica 1983
107Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
108Daniel HorňákRecordéri / Trenčianska Turná 1975
109MartinPollák Bathory team / Podolie 1976
110MartinKopačkaChampion Club / Borčice 1991
111JurajCverenkárTrenčín1972
112MiriamaHološkováChampion Club / Lednické Rovne1988
113JozefVeľkýTrenčin1978
114MartinBohušTrenčín1988
115MarošKopčanHorné Naštice1991
116Mária ŠkriečkováTrenčín1983
117Majka ÁghováTrenčín1991
118MichalTalabaRozbeháme Trenčín / Trenčín1988
119LuciaHatalovaTrencin / Trencin1997
120ŠimonHatalaTrencin / Trencin2000
121EvaHolíčkovaChrome Antilopy / Dolná Súča1984
122ZuzanaZáňováTrenčianske Stankovce1984
123Lucia Loviškova Trenčianske Stankovce 1983
124MartinLahky Trenčín 1983
125JanaLesajováRunForRest / Trenčín1978
126MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
127ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
128JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
129TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
130EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
131RomanČerňanský Trenčín1984
132Vladimír Kuric Dubnica nad Váhom 1994
133AntonBlaškoJogging klub Dca / Dubnica n/V1965
134Erika PodivinskáTrencianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
135AdriánTomášikNová Dubnica1981
136IvanaOndrejičkováLiešťany1978
137DanielOndrejičkaLiešťany1974
138MarianaBednarikovaRunForRest / Trencin1973
139Vladimír Kováč Skačany / Skačany1988
140Marian Vavro Trenčín 1985
141RastislavDudášNová Dubnica1978
142FilipOvádekFest Art / Trenčín1990
143KarinaLexmanováTrenčín1991
144ĽuboslavaSokolováChampion Club / Trenčín1987
145VladimírTrenčanChampion Club / Trenčín1964
146JakubJoštiakVyšný Kubín1987
147MarcelJuricekChocholna1988
148MarekMakvaTrencianska Tepla1985

6. kolo 2022


(viac…)

3. kolo 2022


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3MarekMadunický Chrome Antilopy / Trenčín 1988
4MilanSedláčekTRIEX / BRNO TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
5miroilavsky stjoggging klub / dubnica n/v1963
6JakubJoštiakVyšný Kubín1987
7PavolZávodskýChrome Antilopy / Trenčín1995
8MatejWeismannTrencin1985
9FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
10Andrej Spusta Trenčianske tulene / Trenčín 1972
11Monika Kocáková Rozbehame Partizánske / Partizánske 1982
12LadislavaRehurekováRozbeháme Partizanske / Partizandke1977
13JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
14SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
15LuciaZubováTrenčín1988
16BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
17MichaelaŽilkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1972
18MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
19MatejĎuržaChromé Antilopy / Mnichova lehota 1991
20MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
21TomášĎurtaŠK Achilles Handlová / Prievidza1980
22Ján JenčoImperia Fitness / Trenčín 1979
23EmaJenčováImperia Fitness / Trenčín 2004
24AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
25RomanKyškaTrenčin 1997
26TomášMargorínMladí geriatrici / Trenčín1990
27Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou1964
28MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
29IvanaOndrejičkováLiešťany1978
30MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
31PeterBušoTrenčín2007
32AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
33AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
34MilanTalianTrenčín1989
35Milan Holička BBL / BÁNOVCE NAD BEBRAVOU 1962
36MarekBulkoVeľké Bierovce 1978
37IvanaLetko Recorderi / Nová Dubnica 1981
38MáriaŠkriečkováTrenčín1983
39Andrej Vrškový TTS Trenčín / Trenčín 1999
40JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
41DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
42Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
43LuciaKňazeováHorné Ozorovce1986
44EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
45NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
46PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
47David Dorička Trenčín1997
48Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Tuchyňa 1985
49MIlanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
50MonikaJančovičováPiešťany1990
51PeterJančovičPiešťany1983
52DanaKubranovaTrenčianske Teplice1981
53Radovan Gašpar Ostratice 1986
54JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
55Martin Slezáček Recorderi / Trenčianska Turná - Hámre 1984
56KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
57Katarína HučkováRaz to pride / Trenčín 1989
58ĽubomírSamekKálnica1980
59ĽubomírSamekKálnica2003
60LukášSamekKálnica2008
61RomanaDoričková Trenčín2006
62Michal Talaba Nutrilite team / Trenčín 1988
63PaulínaValuškováTrenčín1988
64MartinŠišovskýMladí Geriatrici / Trenčín1988
65MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
66PeterČulákStará Turá1968
67PeterBatkaTrenčín1970
68EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
69PeterDurdíkTrenčín1983
70Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
71Richard DubovskýInvia Dubnica nad Vahom / Trenčín1992
72ZuzanaSámelováInvia Dubnica nad Vàhom / Trenčín1998
73KatarinaBajcikovaEscargot / Nova Dubnica1983
74LadislavBajcikEscargot / Nova Dubnica1982
75MilošHumeraTrenčín1970
76PeterSobek220 minus vek / Trencin1978
77RichardMalákBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1975
78JurajHorňáksám bežec v poli / Trenč.Turná1972
79PatrikDrakCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1972
80Miroslava DrakováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1977
81ŠimonDrakCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1998
82MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
83TomášOprchalNové Mesto nad Váhom1986
84MonikaMatejíkováSamaZaSeba / Budmerice1974
85RomanJankůZvonek Sport Valašské Klobouky / Horní Lideč1986
86MiroslavĎutíkKlub nenapraviteľných optimistov / Trenčianske Teplice1996
87MiroslavĎuríkKlub nenapraviteľných optimistov / Trenčianske Teplice1996
88TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
89MartinKranecĽadové kačičky / Nová Dubnica1996
90VeronikaBelásováChrome Antilopy / Trenčianske Teplice 1997
91AlexanderBezovýAXB sport s. Trenčín / Trenčín1959
92Jitka KrižanováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1983
93JanaPecnováCYKLOSTORE-APEN Team / Trenčín1978
94MartinBohušTrenčín1988
95PeterStehlík220 mínus vek / Ttenčín1979
96SylviaStehlíková220 mínus vek / Trenčín1976
97TomášBaďuraMníchova Lehota1979
98PeterMarcinátTrenčín1986
99IvanMajtanNové Mesto nad vahom1111957
100MilanHertlBK Svinná / Svinná1974
101Juraj Pitek Black duck racing / Čierne 1988
102MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
103JakubHrmoDubodiel1988
104MichalSadloňNová Dubnica1978
105MilanŠarayBBL / Bánovce nad Bebravou1989
106BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
107DenisaKůsováTrenčín1978
108LiviaCsibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
109MariánVavroTrenčín1985
110PavolJankechKBPŠ / Púchov1957
111PavolBalaščákTrenčín1964
112PeterGolianTrenčín1976
113KatarinaJurgovaŠportová akadémia / Trenčianske Teplice1983
114JakubBajzíkOmšenie1994
115PeterDubinaRZP / Trencin1977
116Zuzana LancaricovaTrenciansky hrad / Trenčín1978
117JakubSaskaRunstafarian / Trencin1985
118LuciaŽákechová Trenčín 1993
119Robert GabrielAmbrožTrenčín2001
120MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
121Bibiana Kubištová KubištováŠportová akadémia Trenčianske Teplice / Trenčianske Teplice2006
122MartinLahkýTrenčín1983
123Ondrej LesajTrenčín / Trenčín2006
124MartinLesajTrenčín1975
125MiroslavaSolíkováRecorderi / Ilava1987
126DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
127JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
128TomášMarekRaz to príde / Soblahov1980
129ErikŠevčík12mpr / Trenčín1995
130PetetTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11970
131JaroslavPavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
132StanislavĎurigaTrenčín / Trenčín1961
133MarekBenkovič toRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
134Martina RiečickáTrenčín1987
135ĽudovítSulorunstafarian / Trenčín1985
136JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
137NikolaKocianováAK Spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
138LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
139ZuzanaZanovaBuď lepsi / Trenčianske Stankovce 1984
140IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
141MichaelKadaSvinna / Svinna1983
142Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
143MarcelJuricekChocholná 1988
144SamuelSedláčekTrenčín2003
145AdamGavendaTrenčín1995
146MilanNemoNemám tím / Trenčín1987
147IvanMojtoBohunice1989
148MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
149TomasDrobenaTrencin1984
150PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín 11970
151JitkaHudáková220 mínus vek / Trenčín1971
152MartLaukoTrenčianske Stankovce1975
153MarianCyprian MAC DUBNICA nad Vahom / DubnicanadVahom1947
154DanielOndrejičkaLiešťany1974
155Olena Yakymenko Trenčín 1972
156Serhii Yakymenko Trenčín 1970
157Radoslav Denke Jogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica 1977
158MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974

3. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
3SoňaStruhárováAtletika Nové Mesto nad/ Lieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
4MiroslavKasalaTrencin1978
5MarekKasalaTrencin1982
6miroslavilavsky stjogging klub dubnica / dubnica n/v1963
7JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
8MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Lieskovskí be / Moravské Lieskové1994
9SilvesterPavlíkJogging klub Dubnica / Beluša1975
10RadovanRosaBrezolupy1992
11IvanaOndrejičkováLiešťany1978
12MartinLahkyTrencin1983
13Juraj Schiller Behaj s Radosťou / Nová Dubnica 1977
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15Ivana Letko Recordéri / Nová Dubnica 1981
16MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad bebravou1964
17SilviaBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1989
18PeterNovodvorskyTrencin1981
19KatarínaHučkováGekonsport / Trencin1989
20PeterŠimkoTrenčín1972
21MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
22MarekMadunický- / Trenčín1988
23MarianVavrikDubnica / Dubnica nad Vahom1984
24Ján Veselý Running snails / Nové Mesto nad Váhom1971
25LenkaVeseláRunning snails / Nové Mesto nad Váhom 1974
26PavelTruchlyTrenčín1977
27JaroslavBarbosaBarbosiky / Považská Bystrica1982
28RomanJuhásTrenčianska Turná1973
29TomášMargorínTrenčín1990
30Peter Kaňovský Drietoma1978
31JánJenčoKubranske patkaňe / Trenčín1979
32JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
33MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
34VlastimilTeplanLieskovskí bežci / Petrova lehota1979
35TiborNeštákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1973
36JánMišákSelec1972
37VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
38JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
39DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
40MichalBeňoTrenčianske Teplice1997
41PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
42MáriaVráblováTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1960
43Igor VrábelTr Teplá / TrenčianskaTeplá1959
44PeterStehlík220 mínus vek / Trenčín1979
45SylviaStehlíková220 mínus vek / Trenčín1976
46PavolBeňoTeplice / Trenčianske Teplice1966
47KatarínaGarajová220-vek / Trencin1979
48PeterBatkaTrenčín1970
49EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
50MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
51MartinaMészárosováTrenčín 1997
52MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
53FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
54MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
55JakubMeloTrencin1988
56VladimírJeškoTrenčín1964
57ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
58LukášBučekNová Dubnica1992
59AdriánTomášikNová Dubnica1981
60JozefKulichChampion club Trenčín / Trenčín1973
61MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
62Jozef Hlávka O / Ilava bu cť HD jaj 371951
63Jozef Hlávka Ilka / Ilava11951
64PeterDenesKBPŠ Púchov / Púchov1961
65Peter Jančovič Piešťany 1983
66Libor Poruban Pro o.z. / Dubnica nad Váhom1968
67JanaPecnováNová Dubnica1978
68VladimírStaňákAdamovské Kochanovce1985
69Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
70VeronikaĎanovskáTrenčín 1991
71PavolZávodskýTrenčín1995
72Bianka Karyová Never give up / Trenčín 1969
73JurajBalajTrencin1981
74NoraLadecká Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1992
75MatejĎuržaMnichova Lehota1991
76JakubŠkriečkaproliga.eu / Trenčín1983
77MáriaŠkriečkováproliga.eu / Trenčín1983
78EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
79HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
80PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
81IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
82MilošHumeraTrenčín1970
83PavolBalaščákTrenčín1964
84Lucia Lovišková GIN / Trenčianske Stankovce 1983
85ZuzanaZanovaGIN / Trenčianske Stankovce1984
86SoňaKlimáčkováTrenčín1975
87Ilona Karlikova Slawex ranners / Slavičín1971
88PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
89PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
90LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
91Martin ŠťastnýTrenčín1989
92HelenaHoždorováLysá pod Makytou - Dešná1995
93IvanMOJTOChampion club / Bohunice1989
94AndrejPrekopBuď Lepší / Trenčín1985
95MichaelKadaSvinna1983
96JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
97AlicaNemcekovaJogging klub / Dubnica1964
98IgorKarasDubnica / Dubnica nV1960
99Nikola ŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
100MartinFaturíkLaco maco drink tím / Ilava1976
101MariánFaturíkLaco maco drink tím / Dulov1981
102RóbertŠubertRaz to pride / Trenčianske Stankovce1994
103VladimirBalajMagna Energia a.s. / Piestany1984
104LiviaCsibreiovaTrencin1980
105MichalPetroSTG Trencin / Trenčín 1982
106MariánJelenákŠKP Trenčín / Tr. Teplá 1969
107MatúšVaračkaBud Lepsi / Beckov1988
108LenkaVaračkováBud Lepsi / Beckov1988
109AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
110MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
111PeterMarcinátTrenčín1986
112MiriamPetrovaSTG Trenčín / Trenčín 1981
113BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
114MichalJamborSTG Trenčín / Trenčín1978
115MarcelMasarovičTrenčín1986
116Matej Letko Recordéri / Nová Dubnica 2005
117MartinChudýTrenčín1980
118PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
119ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
120TomášPodperarudyprojectCZE / Horňany1986
121Nikola Kocianová Spartak Dubnica / Nová Dubnica2009
122JOZEFNEVEĎALKRÁSNO NAD KYSUCOU1970
123MonikaSlezackova Recorderi / Bratislava 1980
124Martin Slezacek Recorderi / Trencianska Turna, Hamre1984
125Daniel HornakRecorderi / Trencianska Turna 1975
126MartinŠišovskýTrenčín1988
127TiborŠírTrencianska Tepla / Trencianska Tepla1966
128Patrik DrakCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1972
129MiroslavaDrakováCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1977
130Adrián Ambrož Trenčín 1999
131Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
132AntonKrpelanKST Horovce / Lednické Rovne 1992
133KatarínaMatejkováTBL / Trenčín1986
134DanielOndrejičkaLiešťany1974
135DaliborJakal st.Svinná1975
136Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
137MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
138Natália Brezovská Elite gym TN / Trenčín1987
139PavelUhrecký220 mínus vek / Trenčín1974
140OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín1976
141TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
142MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
143PeterJuhásTrenčín1971
144PeterObcovičŠK Jablonica / Senica 2001
145MartinBohušTrencin1988
146PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
147MilanSedláčekKONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM / Trenčín1994
148ZuzanaSámelováTrenčín1998
149ErikaPodivinskáTeplice / Trenčianske Teplice1973
150SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
151BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
152BarboraGavendováTrenčín 1999
153EvaGavendováTrenčín1963
154Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1974
155MatejWeismannTrenčín1985
156RadejMilickaSlawex runners / Slavicin2000
157DenisaKůsováTrenčín1978
158RasťoŠipkaTrenčín1977
159PavolMartišGekon / Trenčín1994
160PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
161MatejLacovičTrenčín1985
162AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
163LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
164PavelSpačekTrenčianske Tulene / Trenčianska Tepla1971
165TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
166NorbertBrázdaTrenčín1971
167Tereza Ďuráčiová Elite gym TN / Soblahov 1993
168ZuzanaDobiašováTrenčín / Trenčín1982
169PeterTalčík Nutrilite Team / Trenčín 1970
170VeronikaBakalárová 220 mínus vek / Mníchova Lehota1987
171MiroslavKováčTrenčín1952
172IvanaChovancováTrenčín1977
173ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
174AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
175Miroslav Uhlár Vrbany / Vrbany 1974
176Zdenko Uhlár Vrbany / Vrbany 1976
177Martin Bartošreklama BARTOŠ / Trenčín1982
178ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Nová Dubnica1983
179Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
180MartinKocajTrenčín 1987
181MarianHornikTrenčín1983
182MilanHoličekKST Bohunice / Bohnice1992

Expodom


Predajca rychlorozkladacích stanov
(viac…)

FREE Trenčín 2020


covid edition


(viac…)

2. kolo 2020


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
3MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
4DaliborJakalBez me na / Svinná2000
5DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
6JanKucharikDurikam team Trencin / Trencin1965
7MatúšVaračkaBeckov1988
8LenkaVaračkováBeckov1988
9RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
10MichalDudlaTrenčín1988
11MiroslavKasalaTrencin1978
12RastislavBrunovskýDrietoma1969
13JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
14LadislavFarkasSoblahov1983
15michalhodulik hodo dream team / trencin1982
16StanislavMacháčhodo dream team / Trenčín2000
17DaliborRožníkTrenčín / Trenčín1988
18NatáliaRožník FislováBuď lepší / Trenčín1988
19ZuzanaZáňováBuď lepší / Trenčianske Stankovce1984
20LuciaLoviskova Buď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
21KamilPanakTrenčianske Stankovce 1978
22ĽubicaŠčambováBud lepši / Trenčín1980
23Miroslav ilavsky stjogging klub Dubnica n/v / Dubnica n/v1963
24AntonKrpelanLednicke Rovne1992
25PatrikDrakCyklostore.sk / Trenčín1972
26MiroslavaDrakováCyklostore.sk / Trenčín1977
27MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
28LukášSabadkaVeľké Bierovce1993
29PeterMichálikTrenčianska Turna 1982
30MarianCyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
31VolodymyrMorgunovTrenčín1968
32AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
33PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
34JurajSchillerNová Dubnica1977
35Tibor Nestakbehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
36JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
37JackulikFrantišekBrúsne / Drietoma1978
38PeterKaňovskýDrietoma1978
39MilanČajahodo dream team / Trenčín1993
40TiborNestakBehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
41Peter ŠimkoAutoboxy Trenčín / Trenčín1972
42MilošHumeraTrenčín1970
43MarcelMasarovičTrenčín1986
44ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
45Barbora Bečárová Drietoma 1991
46MariánVavrikDubnica nad Vahom / Dubnica nad Váhom1984
47DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
48JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
49BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
50PaloStrakaIvanovce1982
51ZuzanaDobiasovaTrencin1982
52JakubVranaGEKON sport / Trenčín1984
53PavolMartišGekon sport / Trenčín1994
54MiriamMarušincováGekon sport / Trenčin1973
55PetraCabalováGEKON sport / Trenčín1983
56RastislavCabalaGEKON sport / Trenčín1978
57OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín / Trenčín1976
58JurajVodičkaRun for Fun Triathlon / Trenčín1965
59MarianMarian CyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
60MariánAdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
61Petra AdamkovicovaGekonsport / Komna1978
62AlicaNemčekováDubnica / Dubnica nad Váhom1964
63BranislavHromnikTrencianske Stankovce1978
64Veronika ĎanovskáTrenčín1991
65EvaMálkováSlawex runners / Slavicin1982
66IlonaKarlikovaSlawex ranners / Slavičín1971
67HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
68ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
69RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
70IvanaOndrejičkováLiešťany1978
71PeterMasarovičDolná Súča1981
72TomášMiklovičUltra Brezina / Trenčín1979
73MichalKlačkoZa Radarom / Trenčianske Jastrabie1982
74PeterStoklasaTrenčín1985
75TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
76PeterBatkaTrenčín1970
77PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
78MartinChudýTrenčín1980
79ZdenoBučekTri2Fly / Trenčianska Teplá1998
80ErikDaňoDobrý Dobran / Trenčianska Teplá-Dobrá1990
81PatrikJopcikMkšs ak knm / Cadca1996
82SimonaLobotkováVeľká Hradná1990
83ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
84BiankaKaryováTrenčín 1969
85JaroslavStruhárTrenčín / Trenčín1983
86PeterKopeckýRuskovce1989
87MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
88 PeterNovodvorskyTrencin1981
89JakubHornýSlávia Športové gymnázium Trenčín / Trenčín2007
90PeterĽubuškýŠKP BRATISLAVA / TRNAVA1990
91JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
92NatáliaMarková Bratská jednota babtistov / Trnava1993
93KristinaKyjacováNová Dubnica1991
94ZuzanaStanakovaTrencin1986
95MartinPupišTrenčianska Teplá1993
96MarianVavrikDubnica1984
97RichardHulmanTrenčín1997
98PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
99Matej MartišBradáči / Trenčin1986
100Michal Staník BK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou 2002
101Jozef Staník BK Lysá pod Makytou 1973
102Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot 1968
103MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
104JurajHaninecAK Spartak / Dubnica nad Váhom1957
105PavolBalaščákTrenčín1964
106dušanjančotrenčín1992
107ľubošdobiastrenčín1970
108JozefMinarechTrencin1975
109MartinBohušTrenčín 1988
110MichalAmrichTrenčín1996
111JakubHrmoBuď lepší / Trenčín 1988
112LubomírAdameKšinná1980
113PavelTRÚCHLYTrenčín1977
114Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
115LindaBernathovaTrencin1981
116AdrianaHabankovaBud lepsi / Trencin1985
117AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
118PetronelaGalovaBud lepsi / Trencin1984
119ĽubošGondárTrenčín1990
120ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
121JánTrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica1982
122MatejVyhlidalTrenčianska Teplá-Dobrá1999
123MáriaPrievozníkováPltníci / Trenčín1985
124MilanHertlBežci Svinná / Svinná1974
125OkenaYakymenkoTrenčín1972
126MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
127AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
128AntonBlaškoJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1965
129DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
130PeterSobekBez Me Na / Trenčín1978
131MiroslavHolecŠK Achilles Handlová / Prievidza1979
132MarianHornikhodo dream team / Trenčín / Trencin1983
133DaliborGlodičSoblahov1977
134MartinaGlodičováSoblahov1977
135IvanVavríkTrenčín1963
136RadoslavMichaličkaZáhorácký Frišký Tým / Senica1975
137KatarínaGarajováBez me na / Trenčín1979
138RadovanHargašStará Turá 1999
139NinaPavlíkováSoblahov2005
140PavolVanekChocholná - Velčice1977
141Peter BolačekMaMiMa / Trenčín 1981
142MilanMrázikBuď Lepší / Trenčín1997
143DanielOndrejičkaLiešťany1974
144RobertMackoNitr.Sucany / Nitr.Sucany1979
145RomanaŠkorvánkováBuď lepší / Trenčín1995
146LuciaHatalováBuď lepší / Trenčín1997
147Denis Gešnábel Cimenná 1992
148Peter Lagin Cimenná 1995
149RadoslavKopčanBánovce nad Bebravou1987
150BarbaraChrenkováJogging klub Dubnica / Dubnica na Váhom1995
151MonikaSlezackovaSHEruns / Bratislava 1980
152IvanaZiacikovaNova Dubnica1981
153PeterTalčíkNutrilite Team / Trenčín1970
154AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
155AlexandraČepickáTrenčín1981
156Vladimír ČUPALKA GEKON sport /Udrina / Slatina nad Bebravou 1974
157NikolaKocianováNová Dubnica2009
158Michal TrebatickySoblahov1978
159VeronikaBakalárovábez me na / Mníchova Lehota1987
160MiroslavKováčTrenčín1952
161IvanMOJTOBohunice1989
162MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
163VladimirKrizkoBuď lepší / Trenčín / Trenčín1980
164MartinSlezacekTrencianska Turna Hamre1984
165AntonínPoláchValašské Klobouky1979
166LukášKočišTrenčín1992
167RenátaŠmihálováBez Me Na / Trenčín1993
168PeterBučekTrenčianske Stankovce1992
169PeterCíbikWormsGym / Trenčín1996
170MartinŠišovskýSelec / Selec1996
171IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960

1. kolo 2020



Spoločné prebehnutie
(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1RastislavBrunovský Drietoma1969
2MatúšVaračkaBeckov1988
3MilanMakišbez me na / Trenčín1983
4LenkaVaračkováBeckov1988
5MiroslavIlavský stJogging club Dubnica n/V / Dubnica nad Váhom1963
6DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
7DaliborJakalBez me na / Svinná2000
8AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
9Peter ŠimkoAutoboxy TN / Trenčín1972
10EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
11JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
12MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
13JaroslavStruhárTrenčín / Trenčín1983
14PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
15NinaPavlíkováTrenčín / Trenčín2005
16MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
17PetraCabalováGEKON sport / Trenčín1983
18RastislavCabalaGEKON sport / Trenčín1978
19JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
20DenisaHertlováSvinná1995
21PeterBenčoTrenčianske Mitice 1991
22PeterSobekBez Me Na / Trencin1978
23MilošHumeraTrenčín1970
24MichalDudlaTrenčín1988
25JurajSchillerNová Dubnica1977
26NatáliaRožník FislováTrenčín1988
27DaliborRožníkTrenčín1988
28BlankaBalaščákováGekon sport TN / Trenčín1966
29BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
30IvanaOndrejičková. / Liešťany1978
31MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
32RóbertŠubertTrenčianske Stankovce1994
33Gizka ChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1954
34BarbaraChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1995
35DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
36BoženaBulíkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1979
37MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
38VolodymyrMorgunovTrencin1968
39MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
40Peter KaňovskýDrietoma1978
41ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
42Milan HertlBežci Svinná / Svinná1974
43MartinPanakDrietoma1979
44ZdenoBučekTri2Fly / Trenčianska Teplá1998
45ErikDaňoDobrý Dobran / Trenčianska Teplá- Dobrá1990
46OndrejHoferNZBK / Nové Zámky1981
47MiriamMarušincováTrenčin1973
48MariánAdamkovicGikon / Vanovce1964
49Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
50DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
51JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
52MilanVarhaníkMalá Hradná1998
53TomášStiksaTrenčianske Teplice1983
54LubomírAdameKšinná1980
55MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
56JakubVranaGEKON sport / Trenčín1984
57Pavol JankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov 1957
58PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
59MiroslavKasalaTrencin1978
60PeterGolianTrenčín1976
61MichalStaníkBK Lysá pod Makytou / Lysá pod Makytou2002
62JozefStaníkBK Lysá pod Makytou1973
63MartinChudýTrenčín1980
64 PeterNovodvorskyTrencin1981
65ĽubomírSamekTrenčín Slávia / Kálnica2003
66ĽubomírSamekKálnica1980
67LukášSamekKálnica2008
68LukášPetrovičTrenčín / Trenčín1994
69JánMišákSamzaseba / Selec1972
70RenátaŠmihálováBez Me Na / Horné Srnie1993
71MiroslavMichálekRybany1967
72ŠimonHatalaBuď Lepší / Trenčín2000
73Zuzana ŠevčíkováBuď lepší / Trenčín1996
74Miroslav ĎuríkBuď lepší / Trenčianske Tepluce1996
75MarianMarian CyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
76PavolZavodskyTrenčín1995
77MatejMartišBradáči / Trenčín1986
78ľubošdobiastrenčín1970
79JozefMinarechTrencin1975
80SimonaLobotková Veľká Hradná 1990
81PeterKopecký Ruskovce 1989
82JakubHrmoBuď lepší / Trenčín 1988
83DanielHorňákTrenčianska Turná1975
84MarcelMasarovičTrenčín1986
85ZuzanaZanovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1984
86ĽubicaŠčambováBud lepši / Trenčín1980
87MarekSmolánPupok Sveta / Trenčín1977
88LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
89LuciaLiviskovaBuď lepší / Trenčianske Stankovce 1983
90IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
91Marián Minárik Horňany2000
92PeterMasarovičDolná Súča1981
93PaloStrakaIvanovce1982
94DanielOndrejičkaLiešťany1974
95KatarínaGarajováBez me na / Trenčín1979
96PavolMartišGEKON sport / Trenčín / Trenčín1994
97DušanJančoTrenčín / trenčín1992
98AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
99DášaŠtroffekováTrenčianske Teplice2003
100Veronika Ďanovská Trenčín 1991
101LuciaHatalováBuď lepší / Trenčín1997
102KatarínaBoťanskáNová Dubnica1993
103JánPolákNová Dubnica1964
104FerdinandDaňoSedmerovec / Sedmerovec1963
105MartinDaňoSedmerovec / Sedmerovec2002
106PeterTalčíkNutrilite team / Trenčín1970
107LubošSmolkaChampion club Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1992
108LadislavFarkassoblahov1983
109michalhodulikhodo dream team / trencin1982
110BiankaKaryováTrenčín1969
111MartinSlezáčekTrenčianska Turná1984
112JakubMeloTrenčín1988
113JurajVodičkaRun for Fun Triathlon / Trenčín1965
114JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
115AndrejPrekopBuď Lepší / Trenčín1985
116NikolaKocianováAk spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
117Stanislav Macháčhodo dream team / Trenčín2000
118IvanVavríkTrenčín1963
119MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
120MilanMrázikBuď lepší / Trenčín1997
121MiroslavRosanNadlice1969
122Denisa HULÁKOVÁ Ľadové medvede Ostratice / Bánovce nad Bebravou 1979
123FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
124ZuzanaOslanciváBud lepši / Trenčíb1979
125MichalTrebativkySoblahov / Soblahov1978
126ĽUBOŠKATERINČINDUBNICA NAD VAHOM1971
127ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
128JurajHaninecAK Spartak / Dubnica nad Váhom1957
129BranislavBohušBud lepši / Trenčin1984
130PeterBučekTrenčianske Stankovce1992
131PavelTrúchlyTrenín1977
132RomanaSkorvankovaBuď lepší / Trenčín1995
133MatúšŽatkoTrenčín1991
134MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
135BarboraBečárová Drietoma1991
136OlenaYakymenko Trenčín 1972
137ZuzanaDobiasovapre radost / Trencin1982
138AntonKrpelanLednicke Rovne1992
139PavolVanekChocholná - Velčice1977
140PeterLagiň Cimenná / Cimenná 1995
141Denis Gešnábel Cimenná / Cimenná 1992
142Natáliia Sydorenko Trenčín 1969
143VladimirKrizkoBuď Lepší / Trenčín1980
144PeterStoklasaTrenčín1985
145LukášSabadkaBierovce / Veľké Bierovce1993
146ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
147TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
148DušanDanišNová Dubnica1968
149PeterCíbikWorms Gym / Trenčín1996
150NikoletaLagiňová Cimenná 2001
151MarianHornikBud Lepsi / Trenčín1983
152AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1964
 

Aktuality

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie