7. kolo 2021


Miesto:  Trenčianske Teplice (pódium na námestí T.G. Masaryka)
               Parkovanie na centrálnom parkovisku 1Eur/2h, alebo zadarmo na sídlisku SNP

Dátum: 

Trať: 9,6km ; Štart pri pódiu na námestí. Beží sa smerom ku Kúpeľnej dvorane, okolo jazierka, do prava cez parkovisko, okolo záhradkárskej osady, po schodoch na priehradný múr Baračky, ďalej okolo Baračky až na začiatok Omšenia. Odtiaľ lesnou cestou tiahlym stúpaním až po modrý náučný chodník. Serpentínami dole do parku a nazad na námestie, kde je cieľ.

Povrch: asfalt 30% / terén 70%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

 

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 - vek / Trenčín1983
2MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica nad Váhom1987
3NikolaŠvaňováJogging klub Dubnica nad Váhom / Ilava1993
4FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
5 PeterNovodvorskyTrencin1981
6FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
7AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
8DaliborJakal st.Svinná1975
9JánJenčoImperia Fitness / Trenčín1979
10LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
11MichalDudlaTrenčín1988
12JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
13KatarínaHučkováGekon sport / Trenčín1989
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15VladimírStaňákAdamovske Kochanovce1985
16peterdeneškbpš púchov / púchov1961
17PETERGREGUSKAAO PRUSKE / PRUSKE1960
18BRANISLAVJAKUSAO PRUSKE / PRUSKE1990
19JaroslavBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1982
20SilviaBarbosaBarbosiky / Povazska Bystrica1989
21PavolZávodskýTrenčín1995
22BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
23DavidSlatkovskýCOE Trenčín / Trenčín1997
24MatejĎuržaMnichova lehota 1991
25JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
26MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
27MáriaŠkriečkováProliga.eu / Trenčín1983
28JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30Patrik ArnoldŠKP BRATISLAVA / Bratislava - Ružinov1998
31PavolVanekRýchle šípy / Mala Chocholná1977
32JanaMončekováDubnica nad Váhom1984
33MiroslavIlavský stjogging klub / DUBNICA NAD VAHOM1963
34TiborNešťákLieskovsky bezci / Moravské Lieskove1975
35RadovanRosaBrezolupy1992
36MarianVavrikM&V / Dubnica nad Vahom1984
37MarianAdamkovicGekon / Banovce1964
38DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
39Dušan Vertfein Krabicovo.sk / BOBOT1981
40MatúšVaračkaBuď lepsi / Beckov1988
41LenkaVaračkovaBuď lepsi / Beckov1988
42Helena ChromekováSlabé runners / Slavičín1986
43MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
44MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
45AndreaMasarykováTrenčianske Teplice2000
46IvanaOndrejičkováLiešťany1978
47ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
48EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
49JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
50JanBalusikPuchov1981
51AlicaNemčekováJogging klub Dubnica / Dubnia nad Váhom1964
52MáriaVráblováTrencianska Teplá1960
53IgorVrabelTrencianska Teplá1959
54Martin Slezáček Recordéri / Trenčianska Turná - Hámre1984
55IvanaLetko Recordéri / Nová Dubnica 1981
56PeterBatkaTrenčín1970
57BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
58PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
59MonikaKusendováLieskovskí bežci / Atletika Nové Mesto nad Vá / Moravské Lieskové1994
60Peter Káčer Tatran Bobot / Bobot 1968
61JaroslavOndriškaTrenčianske Teplice1987
62PavolJankechKBPŠ Púchov / Púchov1957
63PavolBalaščákTrenčín1964
64Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
65JánKutišŠK Prusy / Prusy1976
66MilošMIČEGATrenčín1970
67MarianVavroTRENČÍN1985
68RóbertMackoNitr.Sučany / Nitrianske Sučany1979
69VladimírJeškoTrenčín1964
70TomášDrobenaTrenčin1984
71ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
72JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
73MilanSedláčekKonrád Triathlon Team / Trenčín1994
74TomášĎurtaTRI / Prievidza1980
75TomášBaďuraMníchova Lehota1979
76JankoDanielŠaštin-Straze1986
77ĽubomírSamekSlávia TN / Kálnica2003
78LukášSamekKálnica2008
79RichardBenkoKoškári / Hôrka nad Váhom2002
80MilošHumeraTrenčín1970
81AlexanderBezovýAXB sport servis Trenčín / Trenčín1959
82MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
83MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
84EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
85JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
86TomášMarekAntesGM running / Soblahov1980
87IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
88DaliborJakalSvinná2000
89PeterKaňovskýDrietoma1978
90JanDanielŠaštin-Straze1986
91MiroslavKasalaTtrencin1978
92TomášStiksaBehaj s RADOsťou / Trenčianske Teplice1983
93Kristína Trsťanová Trenčianske Teplice 1989
94TomasMargorinTrencin1990
95MatejWeismannTrenčín1985
96MartinLahkyTrenčín 1983
97MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
98Ivan Vavrík Trenčín 1963
99PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
100SylviaStehlíková220-vek / Trenčín1976
101MarianHornikTrencin1983
102VladimirBalajDHZ Modrovka / Modrovka1984
103Livia Csibreiova Trencin1980
104Michal MičegaTrenčín 1998
105MonikaSlezackovaRecorderi / Bratislava1980
106MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
107MartinChudýTrenčín1980
108JurajMaláňSoblahov1977
109BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
110VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
111JakubSáskaBlack Swans Tri / Trencin- Juh1985
112Róbert Buchel Vivaice / Trenčín 1970
113ĽudovítSulo#runstafun / Trenčín1985
114PavolMarčekTrenčín1974
115ZuzanaRumankováTrenčín1978
116JurajSirotnýTrenčianske Teplice1983
117Pavel KukučkaTrenčín1956
118BarboraUhliarováBanská Bystrica1983
119KristínaFarkašTrenčín1990
120ZuzanaUhliarováTrenčín1983
121BorisMamatejŠKP Martin / Martin1978
122PavelTrúchlyISEMI / Trenčín1977
123JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
124EvaZahradníkováChampion club / Dubnica Nad Váhom1983
125MartinZahradníkChampion club / Dubnica Nad Váhom1988
126PeterGolianTrenčín1976
127VeronikaBakalárová220 - vek / Mníchova Lehota1987
128DanielOndrejičkaLiešťany1974
129Dušan JELÍNEK Trenčín / Trenčín 1978
130JaroskavPavlackýTrenč. Teplice / Trenčianske Teplice1962
131AndrejPrekopBuď lepší / Trenčin1985
132VladimírRybárTrenčianske Teplice1984
133LukášBučekNová Dubnica1992
134AdriánTomášikNová Dubnica1981
135MartinaMészárosováTrenčín1997
136PeterMarcinátTrenčín1986
137Jakub KollárVivaice / Trenčín 1995
138MilanKňazeHorné Ozorovce1982
139MiroslavUhlárVrbany1974
140IvanPavlikExtra sviezi bazanti / Dubnica nad Vahom1984
141MarianMaňkoBehaj s radosťou / Dubnica / Dubnica nad Vahom1986
142MatejMartišBradáči / Trenčin1986
143PeterĽubuškýŠKP Bratislava / Hliník nad Hronom1990
144NatáliaĽubuškáTrnava1993
145RastislavGugaNemsova1991
146OndrejPruškaSámZaSeba / Soblahov2000
147BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
148LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
149HelenaHoždorováLysa p.Makytou 1995
150MartinStastnyTrencin1989
151MiroslavĎuríkKlub nenapravitelných optimistiv / Trenčianske Teplice1996
152Branislav HODONÍKNo name / Ladce1973
153MilanHoličekKST Bohunice / Bohunice1992
154MartinaRiečickáTrenčín Juh / Trenčín1987
155ZuzanaZanovaTrenčín1984
156MarekBulkoVeľké Bierovce1978
157LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
158TomášJamborTrenčín1988
 

Aktuality

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu