5. kolo 2020


Miesto: Svinná (futbalové ihrisko)

Dátum: 

Trať: 7,77km, prevýšenie 104m. Po štarte po miestnej asfaltovej komunikácii k vodnej nádrži. Ďalej po poľných a lesných cestách okolo vodnej nádrže. Nazad od vodnej nádrže na futbalové ihrisko rovnakou cestou ako po štarte. V rámci podujatia budú aj detské behy.

Povrch: asfalt 35%, terén 65%

Štart: 10.00 h SELČ

Štartovné:
2 EUR – klasické štartovné
Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h SELČ

 

TN liga 7 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
3MarianAdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
4Petra AdamkovicovaGekonsport / Komna1978
5VolodymyrMorgunovTrencin1968
6MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
7BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
8PeterNovodvorskyTrencin1981
9FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
10MichalDudlaTrenčín1988
11MatúšVaračkaBud Lepsi / Beckov1988
12LenkaVaračkováBud Lepsi / Beckov1988
13PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
14DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
15RastislavBrunovskyDrietoma1969
16PeterBatkaTrenčín1970
17ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
18DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
19JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
20Lukáš Trepáč Jogging klub / Dubnica nad Váhom 1985
21MatejBibza Nové Mesto nad Váhom 1992
22BarboraSvoradováTrenčín1996
23AntonKrpelanLednické Rovne1992
24mariancyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
25MarekDuckyPomaly dalej zajdes / Trencianske Stankovce1984
26Tibor NestakBehame cez ciaru / Moravske Lieskove1975
27MarekSmolánTrenčín1977
28JaroslavStruhárRaz to príde / Trenčín1983
29PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
30RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
31LubpšSmolkaTrenčín1992
32PavolMartišGekon sport / Trenčín1994
33JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
34Jana Šedivá Šalené matky / Soblahov 1987
35DominikaJudinyováŠalené matky / Soblahov1989
36PeterKaňovskýDrietoma1978
37OndřejTlukaGEKONSPORT / Trenčín1976
38EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
39MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
40JánKucharík´Durikam Team Trenčín / Trenčín1965
41VladimírKovalčíkTrenčín1951
42Pavol Jankech Klub bežcov a priateľov športu / Púchov 1957
43HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
44PeterStoklasaTrenčín1985
45BranislavStoklasaTrenčín1978
46ZuzanaZáňováBuď lepší / Trencin1984
47LuciaLoviškováBud lepší / Trenčianske Stankovce1983
48NatáliaRožník FislováBuď lepší / Trenčín1988
49DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
50TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
51Vladimír PavlicaStaré Město/CZ1977
52MiroslavHolecPrievidza1979
53MarianHornikHodo dream team / Trencin1983
54MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica n/V1987
55JozefStaníkLysá pod Makytou1973
56MichalStaníkLysá pod Makytou2002
57RobertMackoNitr.Sucany / Prievidza1979
58DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
59DaliborJakalBez me na / Svinná2000
60MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
61ZuzanaStanakovaTrencin1986
62JánMiklášBratislava 1975
63MilošHumeraTrenčín1970
64PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
65MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
66IvanaOndrejičkováLiešťany1978
67SimonaLobotkováVeľká Hradná1990
68MilanHertlSvinná1975
69ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
70JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
71Veronika Ďanovská Trenčín 1991
72AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
73Tomáš MachalekDubnica nad Váhom 2002
74IvanaŽiacikova (Letko) Nová Dubnica 1981
75JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
76JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
77Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot1981
78TiborŠírTrenčianska Tepla / Trenčianska Tepla1966
79JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
80Olena Yakymenko Trenčín1972
81LubomírAdameKšinná1980
82MichalKlačkoAž za Radarom / Trenčianske Jastrabie1982
83MartinBohušTrenčín1988
84PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
85JaroslavBarbosaPovažská Bystrica 1982
86JOZEFNEVEĎALKrásno nad Kysucou1970
87MartinChudýTrenčín1980
88DanielOndrejičkaLiešťany1974
89IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
90PavolBoorStará Turá1975
91PeterŠimkoAutoboxy Slovakia / Trenčín1972
92MichaelKadaSvinna1983
93MonikaSlezackovaSHEruns / Bratislava1980
94MartinSlezacekHamre1986
95DanielHornakTrencianska Turna1975
96RastislavCabalaGEKONsport / Trenčín1978
97PetraCabalováGEKONsport / Trenčín1983
98NinaPavlíkováSoblahov2005
99Marián GiertlBBL / Banovce nd Bebravou1950
100KatarínaMatejkováSaS / Bratislava1986
101MilanVarhaníkMalá Hradná1998
102PavolBalaščákTrenčín1964
103PeterKáčerTatran Bobot / Bobot1968
104MiroslavKasalaTrencin1978
105AndrejHrickoSvinna1971
106AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
107Jaroslav Janiga Dubnica nad Váhom 1971
108IvanJanigaDubnica nad Váhom 1998
109Denisa JanigováDubnica nad Váhom 1971
110PeterJančovič Piešťany 1983
111TomášPodperaBikeacademy Horňany / Horňany1986
112AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
113ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
114Monika Jančovičová Piešťany 1990
115PavolVanekChocholná - Velčice 1977
116MarcelJuricekChocholna 3601988
117GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1954
118BranislavGoliašTrenčín1984
119SamuelJantošChocholná Velčice1993
120ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
121JozefKulišíkDubnica1978
122JurajLobotkaVeľká Hradná1987
123JakubMeloTrenčín1988
124BarbaraChrenkováJogging klub / Dubnica n/V1995
125Pavel TrúchlyTrenčin1977
126JurajMátelHorňany / Horňany1978
127SoňaStruhárováMoravské Lieskové / Moravske Lieskove1993
128Daniel Lobotka Veľká Hradná2006
129FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
130MarcelMatúš Svinná 1997
131PaulínaPorošinováAdamovské Kochanovce1976
132VeronikaBakalárováBez me na / Mníchova Lehota1987
133JakubOntkocSlavia Trnava / Cifer2011
134MarekSzaboSvinná1979
135EvaMálkováSlawex runners / Slavičín1982
 

Aktuality

01.09.2024 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

11.08.2024 10:00 Drietoma (základná škola)

14.07.2024 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

09.06.2024 10:00 Veľká Hradná   

12.05.2024 10:00  Kubrica (Rybníky)  

21.04.2024 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie