1. kolo 2023


Miesto:   Spojená škola internátna, Ľudovíta Stárka 12, Trenčín

Dátum: 

Trať: 7,17 km – Z areálu školy vybehneme na hrádzu, po hrádzi pod starý cestný a železničný most. Prebehneme cez starý železničný most. Na druhej strane most podbehneme z ľavej strany. Ďalej okolo lodeníc, golfového ihriska po nový cestný most. Prebehneme cez most po cyklotrase, za mostom sa zatočíme doľava a popod most okolo stavidiel na hrádzu. Po hrádzi až do cieľa pri spojenej škole.

Povrch: asfalt

Štart: 10.00 h

Štartovné:
3 EUR – klasické štartovné
Spojená škola internátna, Trenčín – dobrovoľný príspevok
(štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

TN liga- mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakiš220 mínus vek / Trencin1983
2AlicaNemčekováJoggingklub / Dubnica nad Váhom1964
3GizkaChrenkováJoggingklub / Dubnica nad Váhom1954
4JozefMasarikKočovce1987
5DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
6SamuelMasarikŠtvorlístok / Trenčín1995
7JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
8LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Tuchyňa1985
9PeterČulákStará Turá1968
10LubomirPetrikTrencin / Trencin1977
11JánJenčoSpätný chod / Trenčín1979
12RadekMilička Slawex runners / Slavičín 2000
13PeterBatkaRunForRest / Trenčín1970
14BlankaBalascakovaGekon TN / Trenčín1966
15ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
16jarmila hastíkováNapajedla1980
17MilanGašparovičTrenčín / Trenčín1964
18MartinaSuranováBehaj s radosťou / Dubnica nad Váhom1976
19MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
20JelkaNešťakováJumping Jelka / Moravské Lkeskové1975
21TiborNešťákLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1975
22MarkoČernotaPúchov2007
23RomanJuhásTrenčianska Turná1973
24LukášMacekChrome Antilopy / Trenčín1987
25Veronika Belasova Chrome Antilopy / Trenčianske Teplice 1997
26MarianVavrikWoodhard / Dubnica nad Váhom1984
27JankaJuhasováTrenčianska Teplá1987
28AndrejČelínIndividuálny člen SAZ / Trebatice1981
29Zuzana Vakošová Trenčín 1972
30JanKucharik ŽSR Trencin / Trencin1965
31Marián Adamkovic Gekon / Banovce nad bebravou 1964
32JankaHeldesováNové Mesto nad Váhom1983
33DominikBobalikDB / Trenčín1993
34MatejĎuržaChrome Antilopy / Mnichova lehota 1991
35JakubJoštiakVyšný Kubín1987
36PatrikZboranPúchov2003
37PavolZavodskyChrome Antilopy / Trenčín1995
38PavelTruchlyTrenčín 1977
39MichalDudlaChromé Antilopy / Trenčín1988
40PeterNovodvorskyTrencin1981
41Dušan JáňaChampion club / Dubnica nad Váhom 1979
42Radovan Gašpar Ostratice / Ostratice 1986
43DominikDolinajChampion club Dubnica / Mikušovce1991
44Dušan Vertfein Krabicovo.sk / Bobot 1981
45TomášDrobenaTrenčín1984
46IvanaOndrejičkováLiešťany1978
47DanielOndrejičkaLiešťany1974
48JakubMatejkaTBL / Trenčín2013
49MilanSedláčekTRIEX / Trenčín1994
50PeterStehlik 220 mínus vek / Trencin1979
51DavidDoričkaTrenčín1997
52MarekBulkoVeľké Bierovce / Trenčín 1978
53RomanKyškaTrencin1997
54MilanHoliček Bohunice1992
55JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
56AdamGavenda100+kg / Trenčín1995
57Radovan PagáčChampion Club Dubnica / Pruské1978
58AdamPagáčChampion Club Dubnica / Tr.Teplá2008
59MilanTrenčanChampion club Dubnica / Nemšová1992
60JánVronkaJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
61MartinSedláčekNeporadza1988
62DanielMrázikTr. Stankovce1993
63MartinKranecChrome Antilopy / Nová Dubnica1996
64Kristína Kadlecová Trenčín 1989
65LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica2003
66LubomirSamekChrome Antilopy / Kalnica1980
67JánMikušinecChampion club / Dubnica nad Váhom1993
68ĽubošBaranovičChrome Antilopy / Brezová pod Bradlom1984
69Martin Pollák Bathory team / Podolie1976
70TomášOprchalBathory team / Nové Mesto nad Váhom1986
71TomášMargorínmladí geriatrici / Trenčín1990
72MartinŠevcech Trenčianske Jastrabie1988
73RomanJankuZvonek Sport / Lačnov1986
74Jakub KurucPovažská Bystrica 1998
75MarekBenkovičtoRun Stará Turá / Trenčianske Jastrabie 1983
76IvanSchwandtnerWSS/Timm Slovakia / Nemšová1983
77NoraBertaniWSS/TIMM Slovakia / Trenčín1986
78MartinLaukoTrenčianske Stankovce1975
79JozefOprchalBathory team / Čachtice1963
80AntonBlaškoJogging klub Dca / Dubnica n/v1965
81DanaKubranovaTrencianske Teplice1981
82MilošHumeraRunForRest / Trenčín1970
83JakubHrmoDubodiel1988
84MatúšTrenčanChampion club Dubnica / Nemšová / Nemšová1994
85Jarmila HastíkováVeselí nad Moravou 1980
86MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
87MartinOlašDubnica nad Váhom1986
88AndrejSpustaTrenčianske tulene / Trenčín1972
89PeterKaňovskýNová Dubnica 1978
90Martin ŠimaChampion Club / Nova Dubnica1981
91MichaelKadaBK Svinna / Svinna1983
92Ľubomír BeňoDémos trade / Trenčín1988
93MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
94JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
95Katarína Hučkováraz to pride / Trenčín 1989
96PeterMarcinátTrenčín1986
97JurajLieskovskyPovažská Bystrica1984
98IvanaLieskovská Považská Bystrica 1987
99Matej Weismann Trenčín 1985
100Barbora KľúčikováTrenčín 1987
101Patrik KurnocíkNová Dubnica1993
102VladimírTrenčanChampion club Dubnica / Trenčín1964
103PavolBalaščákTrenčín1964
104JakubSáskaRunstafarian / Trencin1985
105Juraj ŽemberaTrnava 1970
106Ján Žembera Trnava 2005
107MartinPorubčanDubnica nad Váhom1990
108TomášTopolčányKemping Rybníky Opatovce / Nové Mesto nad Váhom1975
109MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
110JanaLesajováRunForRest / Trenčín1978
111MartinLesajRunForRest / Trenčín1975
112OndrejLesajRunForRest / Trenčín2006
113HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
114MárioTupýNové Mesto nad Váhom1971
115JankaKováčováBlack Swans Triklub / Piešťany1980
116RóbertŠubertRaz to príde / Senec1994
117MartinaJakubskáTrenčín1982
118DenisŠmatlákNevyskúšaš/Nevieš / Trenčín1993
119Marek Fatura Veľká Hradná 1973
120ŠimonDrakCYKLOSTORE- APEN team / Trenčín1998
121KatarínaKristínováTrenčín1999
122jakubĎuráčitrenčín2000
123mathiaskoermerteugen1960
124SimonaVarhaníková Ruskovce1997
125RobertKrižanBánovce nad Bebravou1996
126Martin SlezáčekTrenčianska Turná - Hámre 1984
127Daniel HirňákTrenčianska Turná 1975
128Ivana Letko Behaj s radosťou / Nová Dubnica 1981
129PeterBurianDubnica nad Váhom1979
130ElenaBurianováDubnica nad Váhom1979
131Miroslava Horčičáková Trenčín 1996
132Mária ŠkriečkováTrenčín 1983
133BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
134AndrejKubaščíkNová Dubnica1999
135FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
136Paulína PorošinováAdamovské Kochanovce1976
137JanaHlinkovaKozí dych / Puchov1986
138TomášĎurtaŠk Achilles / Cigeľ1980
139PeterSobek220 mínus vek / Trenčín1978
140LuciaZubováTrenčín 1988
141Adrián JakalSlávia Trenčín / Svinná2005
142Andrej VrškovýTrenčín 1999
143Veronika Kondrlova Trenčín 1992
144MarcelMasarovičTrenčín1986
145JaroslavPetrík Dubodiel1980
146AdrianaNemčkováTrenčín1992
147JozefVeľkýTrenčin1978
148JurajCverenkárTrenčín 1972
149Ilona Karlikova Slawex runners / Slavičín1971
150AdriánTomášikNová Dubnica1981
151PavolMarčekTrenčín1974
152TomášBaďuraMníchova Lehota1979
153MiroslavKasalaTrenčin1978
154IvanaMarčekováTrenčín1982
155MichalSuchánJust4Fun / Trenčín1973
156MiroslavaSolíkováIlava1987
157Peter StoklasaTrenčín 1985
158KatarínaMokráňováRunForRest / Trenčín1982
159AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
160MichalSadloňJogging klub Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2004
161LubomirKucharTrenčín / Trenčín1966
162Livia Csibreiova Chrome Antilopy / Trencin 1980
163JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
164MatúšVaračkaRaz To Pride / Beckov1988
165Veronika Ďanovska Trenčín 1991
166JurajHorňákTrenčianska Turná1972
167Martin PrekopTrenčín 1983
168MariánVavroTrenčín1985
169MartinaRiečickáTrenčín 1987
170Lucia Kňazeová Horné Ozorovce 1986
171ZuzanaLančaričováTrenčiansky hrad / Trenčín1978
172PeterDubinacoldservis.sk / Trenčín1977
173JakubMeloTrencianski Triatlonovi Tatkovia / Trenčín1988
174PeterGolianTrenčín1976
175AgataBabulicTBK Topolcanska bežecká liga / Topoľčany 1986
176ĽubomírKrižanBánovce nad Bebravou1966
177MarekBabulicTBK Topolcanska bežecka liga / Topolcany1982
178PatrikDrakCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1972
179MiroslavaDrakováCyklostore-Apen Trenčín / Trenčín1977
180IvetaHulvátováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom 1970
181DenisLaukoBlack Swans / Trencianske Stankovce1974
182Erika PodivinskáTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1973
183Vladimír MalecDubodiel1970
184NikolaKocianováAK Spartak Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica2009
185EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
186Tomáš MarekRaz to próde / Sobkahov1980
187ZuzanaMarekováRaz to príde / Soblahov2006
188EvaNémethováBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1978
189LadislavNémethBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1980
190Martin LahkyTrenčín 1983
191KatarinaBajcikovaFunny Athletics / Nova Dubnica1983
192LadislavBajcikNova Dubnica1982
193PavolMartišGekon / Trenčín1994
194Mária KyselicováTrenčín1984
195Silvia Hrotko KyselicovaTrencin1980
196Kristian Masaryk STAY HARD! / Trenčín2003
197MarekMatejkaRumburak / Trenčín1993
198TatianaOlasováTrenčín / Trenčín1989
199Denisa KůsováTrenčín1978
200TeoŠipkaTrenčín2008
201ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
202DaliborJakalBK Svinná / Svinná1975
203MarianaBednárikováRunForRest / Trenčín1973
204JánPolákTrenčianske tulene / Nová Dubnica1964
205Michaela Vlčeková Bánovskí behúni / Rybany1991
206FilipOvádekTrenčín1989
207KarinLexmanováTrenčín1991
208Andrej VlčekRybany1987
209EliškaJežíkováAK DUKLA TRENČÍN / Veľká Hradná 1979
210KláraWiedermannováSoblahov2004
211PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
212PavolVanekChocholná - Velčice1977
213MiroslavKavickýŽivot v horách / Zabudišová1968
214Dušan DanišNová Dubnica 1968
215Michal SpačekTrenčianske Jastrabie1991
216BranislavGeregFlákač / Kvašov1993
217DominikaBabišováNová Dubnica 1988
218MichalKozárecProliga Academy / Chocholná-Velčice1987
219MichaelaMalinováProliga Academy / Trenčín1989
220Petra Janigová Trencin 1996
221JurajBeliš Trenčín1993
222FrantišekJackulíkBrúsne / Drietoma1978
 

Aktuality

24.03.2024 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

5.11.2023 14:00  Budova TSK – Trenčín

5.11.2023 10:00 Trenčianska Turná (futbalové ihrisko)     

8.10.2023 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

03.09.2023 10:00  Svinná (futbalové ihrisko)

13.08.2023 10:00  Chocholná – Velčice (obecný park – altánok)

15.07.2023 10:00 Drietoma (základná škola)

18.06.2023 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

14.05.2023 10:00  Kubrica (Rybníky)  

29.04.2023 10:00 Futbalové ihrisko, Trenčianske Stankovce

19.03.2023 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

6.11.2022 14:00  Budova TSK – Trenčín

6.11.2022 11:00  Mníchová Lehota

16.10.2022 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

18.09.2022 11:00  Svinná posun štartu na 11:00 ⚠

06.08.2022 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

24.07.2022 10:00  Chocholná – Velčice  

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie