9. kolo 2019


Miesto: Mníchová Lehota – obecný úrad

Adresa: Mníchova Lehota 90, 913 21 Mníchova Lehota
Dátum: 

Trať: 6,0km, prevýšenie 134m. Nový okruh oproti minulým ročníkom. Z obce pobežíme okolo kyselky, po trase bývalej lesnej železnice, po lúkach a lesných cestách. Prvé a posledné dva kilometre sa bežia po tej istej trase v opačnom smere.

Povrch:spevnené a lesné cesty 70%, asfalt 30%

Štart: 11:00 h

Štartovné:
                     3 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 10.00 h – obecný úrad

 

TN liga 9 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
3MarianCyprianMMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
4ERVINPALENIKbud lepsi / TRENCIN1962
5MIlanGašparovičZTP Trenčín / Trenčín1964
6Marián AdamkovicGekonsport / Bánovce nad Bebravou1964
7PetraAdamkovicaGekonsport / Komna1978
8FrantišekJackulíkDrietoma-Brúsne / Drietoma1978
9ZlaticaMorawováTrenčín / Trenčín1983
10JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
11DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
12JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
13DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
14PavolMartišTrenčín1994
15JaroslavStruharTrencin / Trencin1983
16Patricia StruharovaTrencin / Trencin1987
17BlankaBalaščákováGekon / Trenčín1966
18VladimírMalýTrenčianska Teplá1977
19MiroslavIlavský stjogging klub Dubnica n/v / Dubnica n/v1963
20MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
21OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
22ZuzanaStaňákováMatky na úteku / Trenčín1986
23JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
24EvaMálkováSlawex runners / Slavičín1982
25EvaMarekováBuď lepší / Soblahov1982
26MiroslavLetkoTrenč. Stankovce1979
27AlicaNemčekováDubnica / Dubnica nad Váhom1964
28IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
29MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
30DaliborJakalBežci Svinná / Svinná2000
31DaliborJakal st.Bežci Svinná / Svinná1975
32MariánMoncoľZnojne dupy / Trenčín1982
33LuciaMinárikováŽeny v behu / Mníchova Lehota1986
34ĽudmilaBalajováŽeny v behu / Mníchova Lehota1980
35JánHudecTrenčín / Trenčianske Stankovce1948
36TomášStiksaTrenčianske Teplice1983
37DanielOndrejičkaLiešťany1974
38PeterNovodvorskýTrenčín1981
39IgorMeškoTrenčín1986
40AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
41Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
42PeterSobekBez me na / Trencin1978
43MilanVarhaníkMalá Hradná1998
44MiroslavUhlárVrbany1974
45JánFaltusIlava1988
46AnnaMaláTrenčianska Teplá1986
47KonstantinŽelezovTURIEC.RUN / UKR1969
48IvanaOndrejičková IvanaLiešťany1978
49LauraKendralováLaura Kendralova / Trenčianake Jastrabie1999
50SimonaGomulecováSimona Gomulecová / Soblahov2000
51jJanVarmuzask bradlan brezova / brezova pod bradlom1952
52margita Varmuzovask bradlan brezova / brezova pod bradlom1953
53AndreaBorovskask bradlan brezova / brezova pod bradlom1979
54JurajSchillerNová Dubnica1977
55Peter Kaňovský Drietoma 1978
56IvanMojtoBuď lepší / Bohunice1989
57MartaGatialovaSTG Prievidza / Prievidza1986
58JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
59HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
60MilošHumeraTrenčín1970
61JanaPálešováDrietoma1977
62MiroslavZlochaTrenčín1989
63JanaLesajováHoryZonty / Trenčín1978
64MartinLesajHoryZonty / Trenčín1975
65RadoslavKopcanBanovce1987
66IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
67JanRadochaTrencin1976
68PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
69KlaudiaKovac PanovcikovaMnichova Lehota1983
70RastoKovacMnichova Lehota1980
71AlicaBretschneiderováDrietoma1994
72DarinaJančovičováDarina Jančovičová / Soblahov2000
73ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
74PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
75BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
76JúliusTalianMníchova Lehota1983
77PeterJančovičPiešťany1983
78MonikaJančovičováPiešťany1990
79Juraj KopčanProefekt / Banovce Nad Bebravou2000
80JozefStaníkLysá pod Makytou 1973
81Michal StaníkLysá pod Makytou2002
82ZuzanaValkováNitra 1999
83SamuelĎurčoNitra2000
84RomanaSkorvankovatrencin / Trencin1995
85ZuzanaLuprichovábez me na / Skalka nad Váhom1983
86MirkaZICHOVÁSlawex runners / Slavičín1981
87PavelUhreckýBez me na / Trenčín1974
88SofianRepaBánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou2005
89MatusVaračkaBuď lepší / Beckov1988
90LenkaVaračkovaBuď lepsi / Beckov1988
91LuciaHatalová Martinský klub medikov / Martin1997
92PavolVanekChocholná1977
93NisVaculčiakováAO Partizánske2005
94NiaVaculčiakováMalé Uherce2005
95ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
96AdamBahelkaDrietoma2001
97TomášKadákVeľké Bierovce2001
98PeterStoklasaTrenčín1985
99ĽubomírSamekKálnica2003
100Peter ŠimkoDubnica / Dubnica nad Váhom1972
101LukášSamekKålnica2008
 

Aktuality

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu