2. kolo 2021


Miesto: Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu

Dátum: 

Trať: 8,0 km – Štart je od nového cestného mosta na Biskupickej strane Váhu. Beží sa po hrádzi smer Opatovce. Na štvrtom kilometri bude otoč a tou istou trasou naspäť.

Povrch: asfalt

Štart: hocikedy cez víkend 24. a 25. 04.2021

Štartovné: nie je

Pravidlá a výsledky: Nie ste povinní bežať túto trasu. Ak ste z iného okresu, štátu, alebo aj z okresu TN a chcete behať inde, tak je potrebné iba dodržať dĺžku 8,0 km a rovinatý charakter trate. Výsledný čas si každý zapíše spolu s ostatnými údajmi na stránke http://tbl.sk/2-kolo-2021/. Trať je nutné absolvovať v stanovenom termíne. Čas je potrebné zapísať spolu s ostatnými údajmi najneskôr do pondelka 26.04.12:00. Najskôr však v sobotu 24.04. ráno. Časy zapísané pred týmto termínom budú zmazané. Následne budú spracované výsledky. Nemusíte zasielať záznam z hodiniek, stačí si čas stopnúť na hocijakom zariadení. Veríme vo fair play.

TN liga 2 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1VladoKulíšekSCMT / Trenčín1960
2MichalMartonFat Boy Runners / Ivanovce1983
3PeterŠimkoAUTOBOXY TRENČíN / Trenčín1972
4JánMišákSelec1972
5DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
6JurajMaláňSoblahov1977
7MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
8JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
9MarekBulkoVelke Bierovce 1978
10PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
11SofianRepaGympel BN / Bánovce2005
12PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
13MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
14PeterSOBEK220 mínus vek / Trenčín1978
15MáriaVráblováTrenčín1991
16PeterStehlík220 mínus vek/Trenčín / Trenčín1979
17SylviaStehlíková220 mínus vek/Trenčín / Trenčín1976
18JanKucharikDurikam team Trencin / Trenčín1965
19ĽubomírKucharTrenčin Inline / Trenčín1966
20KatarínaGarajová220 - vek / Trenčín1979
21JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
22ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
23MariaGuzikovaPama1982
24MáriaVráblovaTrenčianska Tepla1960
25IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
26LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
27MilošHumeraTrenčín1970
28RóbertBuchelVIVAICE / Trenčín1970
29VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
30Lívia CsibreiovaTrencin1980
31PeterBatkaTrenčín1970
32KatarinaMatejkováTBL / Bratislava1986
33miroslavilavsky stjogging klub dca / dubnica n/v1963
34LadislavMatejkaTBL / Trenčín1982
35ĽubicaŠčambováBuď lepší / Trenčín1980
36MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica n/V1987
37NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
38PavolZavodskyTrencin / Trencin1995
39ZuzanaRumankováTrenčín1978
40MartinBartošreklama BARTOŠ / TRENČÍN1982
41ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Nová Dubnica1983
42SilviaMacuľováTrenčín / Trenčín1980
43SandraKiššováPovažská Bystrica 2002
44DominikaAdamčiováPROLIGA sport team / Chocholná-Velčice1991
45KristínaBeránkováPROLIGA sport team / Chocholná-Velčice1995
46JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
47DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
48FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
49KamilaChudáTrenčín1981
50TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
51MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
52MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
53AlicaNemčekováJogging klub Dca / Dubnica nad Váhom1964
54BlankaBalaščákováTrenčín1966
55MarekBaráthTajná / Tajná1977
56FrantišekStančekTrenčín1980
57VladimírKováčikDohňany1997
58ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
59TomášLisýViecha u Jozefa / Trenčin1984
60Bohumír ZvrškovecSaS / Banská Štiavnica1971
61MarcelaZvrškovcováSaS / Banská Štiavnica1982
62MatusVarackaBuď Lepsi / Beckov1988
63LenkaVarackovaBuď Lepsi / Beckov1988
64MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
65MartinaStraková Ivanovce1982
66SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
67BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
68PavelSpacelTrencisnske tulene / Trencianska Tepla1971
69OliverSpaçekDrietoma1999
70JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
71JánBalušíkPúchov1981
72MarekMadunickýTrenčín1988
73LenkaRepková Trenčín 1980
74PetraJaníčkováZáriečie2000
75RomanJuhásŠportová komunita Šaľa / Trenčianska Turná1973
76Lenka VeseláRunning snails / Nové Mesto nad Váhom 1974
77JánVeselýRunning snails / Nové Mesto nad Váhom1971
78MartinaMészárosováTrenčín1997
79AlexandraJaníčkováZáriečie2006
80JitkaHudákováĎurikam Team / Trenčín1971
81SoňaKlimáčkováTrenčín1975
82DaliborJakalSvinná2000
83SoňaStruhárováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
84Bronislava Savkova Trenčín 1977
85DanielOndrejičkaLiešťany1974
86BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
87PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
88KatarínaHučkováTrenčín1989
89AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
90ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Skalka nad Váhom1983
91Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
92Filip Bachinec XC Bikers Trenčín / Trenčín 2000
93DenisaKůsováTrenčín1978
94MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
95RasťoŠipkaTrenčín1977
96LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
97MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad bebravou1964
98MilanSedláčekKONRAD TOOLS TEAM / Trenčín1994
99LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
100MartinLahkýTrenčín1983
101Pavel TrúchlyTrenčín1977
102PetraGrachováP&P / Trenčín1978
103JurajVodičkarun for fun / Trenčín1965
104PavolMolnárP&P / Chorvátsky Grob1976
105MiroslavKvasnicaTrenčín1963
106MartinaMelkovičováChampion club / Soblahov1982
107IvanaOndrejičkova. / Liešťany1978
108PavolStrakaIvanovce1982
109LadislavMiščíkF-tím ~ GEKON sport klub / Trenčín1965
110EvaMálkováSlawex runners / Slavičín1982
111JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
112LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
113SoňaMinárikováTrenčín1972
114Barbora Bečárová Raz to príde / Drietoma 1991
115MartinŠišovskýTrenčín1988
116Miloš Figúr Dulov / Dulov 1969
117Martina Riečická Juh / Trenčín 1987
118MatejMartišBradáči / Trenčín1986
119AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
120RastislavCabalaGEKON sport / Praha1978
121AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
122PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
123MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
124MarekKasalaTrenčín1982
125MiroslavKasalaTrenčin1978
126RomanJankuZvonek Sport Valašské Klobouky / Lacnov1986
127TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
128Katarína Závodská Motešice / Motešice 1978
129VeronikaĎanovskáTrenčín1991
130AlexanrdaHolečkováChampion club / Nová Dubnica1989
131TomasMargorinTRENCIN1990
132IvanMojtoChampion club / Bohunice1989
133VladimiraRobotovaTrencianska Tepla1978
134IgorKarasDubnica nad Vahom1960
135KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
136Ksenia ZahradnikovaChampion club / Nová Dubnica1987
137PeterMiloTrencin1992
138MichalDudlaTrenčín1988
139RadekMilickaSLAWEX RUNNERS / SLAVICIN2000
140RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
141NoraLadeckáBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1992
142SilvesterPavlíkJogging klub DCA / Beluša1975
143RibwrtZemanCRH Slovensko / Trenčín1974
144Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
145IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
146PavolMartišGekon / Trenčín1994
147MartinChudýTrenčín1980
148ZuzanaDobiašováTrencin / Trencin1982
149AdriánTomášikNová Dubnica1981
150AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
151MartinVeverkaTrenčín1982
152DamiánMelo Buď lepší / Trenčianska Závada1988
153PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
154JozefKulichChampion club Trenčín / Trenčín1973
155BarboraUhliarovaBanská Bystrica 1983
156IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
157IvanaLetkoRecirdéri / Nová Dubnica 1981
158Róbert Gabriel AmbrožTrenčín2001
159DaliborJakal st.Svinná1975
160BiankaKaryováNever give up / Trenčín 1969
161PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
162NatáliaBrezovskáElite gym TN / Trenčín1987
163TerezaĎuráčiováElite gym TN / Soblahov 1993
164MarianFaturikLaco maco drink tím / Dulov1981
165VladimírStaňákAdamovské Kochanovce / Adamovské Kochanovce1985
166MatejĎuržaTrencin1991
167MichalBadžgoňTrencin1977
168LukášBučekNová Dubnica1992
169NorbertBrázdaTrenčín1971
170MarianHornikHodo dream team / Trencin1983
171Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
172MartinKorecTrenčín1992
173MiriamMarušincováGEKONsport / Trenčín1973
174DanaMasarikováTrenčín1993
175PeterJuhásTrenčín1971
176VeronikaBakalárováBez me na / Mníchova Lehota1987
177MilanHertlBK Svinna / Svinna1974
178MiroslavaDrakováCYKLOSTORE TRENČÍN / Nová Dubnica1977
179Matej Letko Recorderi / Nová Dubnica 2005
180PatrikDrakCYKLOSTORE TRENČÍN / Nová Dubnica1972
181BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
182DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
183MichaelKadaSvinna1983
184VladimírJeškoTrenčín1964
185AlenaHrubinovaDubnica nad Vahom / Dubnica nad Váhom1980
186MichalHrubinaDubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1982
187Gabriela Ševčíková Trenčín 1976
188JánPolákNová Dubnica1964
189PeterNovodvorskýTrenčín1981
190IvanaChovancováTrenčín1977
191RomanUlahelTrenčín1971
192TomášTopolcanyNové Mesto nad Váhom1975
193MiroslavDostalNove Mesto nad Vahom1974
194Ilona Karlikova Slawex ranners / Slavičín 1971
195DianaCehlárikováPúchov1998
196MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Moravské Lieskové1994
197AlenaČernáNové Mesto nad Váhom1982
198MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Moravské1994
199PeterAzariQEXo / Trenčín 11977
200JánJenčoSvetromopreteky / TRENČÍN1979
201MichalBeňo- / Trenčianske Teplice1997
202EmaJenčováSvetromopreteky / TRENČÍN2004
203LiborPorubanPro Dubnica o.z / Dubnica nad Váhom1968
204MarcelJuríčekChocholna1988
205LukašPappChocholna1992
206RadovanRosaBrezolupy1992
207MartinStastnyTrenčín1989
208MartinFaturikLACO MACO DRINK TEAM / Ilava1976
209Helena HoždorováLysá pod Makytou-Dešná1995
210TiborŠírTr.Teplá / Trenčianska Teplá1966
211BarboraGavendováTrenčín1999
212AlenaFalaštováBuď lepsí / Trenčín1986
213EvaGavendováTrenčín1963
214EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
215JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
216HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
217MirkaZichováSLAWEX RUNNERS / Slavičín1981
218JurajBalajTrebnčin1981
219MonikaSlezackovaRecorderi / Bratisla a1980
220MartinDobiasNová Dubnica1995
221Ľubomír Samek Kálnica1980
222MartinLesajTrenčín1975
223JanaLesajováTrenčín1978
224ĽubomírSamekKálnica 2003
225LukášSamek Kálnica 2008
226KatarínaSkulavikovaMelcice-Lieskove1981
227ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
228MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
229MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
230JiříHaninecAK Spartak Dubnica / Trenčianska Teplá1957
231RastislavGugaNemšová / Nemšová1991
232VeronikaNunesTrenčín1985
233JakubKollárViecha u Jozefa / Trenčín1995
234JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
235TomášVavro3x3 basketball Trenčín / Trenčín 1982
236MiroslavaVertigac220 minus vek / Trenčín1978
237JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
238MiroslavŽiakSaS / Prievidza1987
239PeterGolianTrenčín1976
240OlenaYakymenkoTrenčín1972
241MichalTalabaNutrilite team / Trenčín1988
242AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
243Dušan JELÍNEKTrenčín / Trenčín 1978
244PeterTalčíkNUTRILITE team / TRENCIN1970
245PeterTalčíkNUTRILITE Team / Trenčín 11970
246MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
247MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
248PavolBeňoTrenčianske Teplice1966
249JakubMeloTrenčín1988
250PeterAtalovičTrenčín1989
251ZuzanaZanovaTrenčianske Stankovce1984
252BarboraŠtiasnaTrenčín1985
253PeterMuzigaTrenčín1983
254AlenaČiernikováRaz to príde / Ilava1997
255MartinNosekBTS / Trenčianske Stankovce1987
256BeaLackováPoolman / Londyn1976
257Martin Kocaj Trenčín 1987
258ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
259JurajMokošTJ Stratená / Trenčín1968
260JozefKudlasokol Trencin / Trencin1947
 

Aktuality

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu