2. kolo 2021


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1VladoKulíšekSCMT / Trenčín1960
2MichalMartonFat Boy Runners / Ivanovce1983
3PeterŠimkoAUTOBOXY TRENČíN / Trenčín1972
4JánMišákSelec1972
5DaliborRožníkBuď lepší / Trenčín1988
6JurajMaláňSoblahov1977
7MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
8JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
9MarekBulkoVelke Bierovce 1978
10PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
11SofianRepaGympel BN / Bánovce2005
12PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
13MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
14PeterSOBEK220 mínus vek / Trenčín1978
15MáriaVráblováTrenčín1991
16PeterStehlík220 mínus vek/Trenčín / Trenčín1979
17SylviaStehlíková220 mínus vek/Trenčín / Trenčín1976
18JanKucharikDurikam team Trencin / Trenčín1965
19ĽubomírKucharTrenčin Inline / Trenčín1966
20KatarínaGarajová220 - vek / Trenčín1979
21JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
22ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
23MariaGuzikovaPama1982
24MáriaVráblovaTrenčianska Tepla1960
25IgorVrabelTrenčianska Teplá1959
26LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
27MilošHumeraTrenčín1970
28RóbertBuchelVIVAICE / Trenčín1970
29VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín1997
30Lívia CsibreiovaTrencin1980
31PeterBatkaTrenčín1970
32KatarinaMatejkováTBL / Bratislava1986
33miroslavilavsky stjogging klub dca / dubnica n/v1963
34LadislavMatejkaTBL / Trenčín1982
35ĽubicaŠčambováBuď lepší / Trenčín1980
36MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica n/V / Dubnica n/V1987
37NikolaŠvaňováLaco maco drink tím / Ilava1993
38PavolZavodskyTrencin / Trencin1995
39ZuzanaRumankováTrenčín1978
40MartinBartošreklama BARTOŠ / TRENČÍN1982
41ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Nová Dubnica1983
42SilviaMacuľováTrenčín / Trenčín1980
43SandraKiššováPovažská Bystrica 2002
44DominikaAdamčiováPROLIGA sport team / Chocholná-Velčice1991
45KristínaBeránkováPROLIGA sport team / Chocholná-Velčice1995
46JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
47DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
48FilipStrieženecAdamovské Kochanovce1998
49KamilaChudáTrenčín1981
50TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
51MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
52MariaPomajbovaNove Mesto nad Vahom1979
53AlicaNemčekováJogging klub Dca / Dubnica nad Váhom1964
54BlankaBalaščákováTrenčín1966
55MarekBaráthTajná / Tajná1977
56FrantišekStančekTrenčín1980
57VladimírKováčikDohňany1997
58ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
59TomášLisýViecha u Jozefa / Trenčin1984
60Bohumír ZvrškovecSaS / Banská Štiavnica1971
61MarcelaZvrškovcováSaS / Banská Štiavnica1982
62MatusVarackaBuď Lepsi / Beckov1988
63LenkaVarackovaBuď Lepsi / Beckov1988
64MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
65MartinaStraková Ivanovce1982
66SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
67BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
68PavelSpacelTrencisnske tulene / Trencianska Tepla1971
69OliverSpaçekDrietoma1999
70JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
71JánBalušíkPúchov1981
72MarekMadunickýTrenčín1988
73LenkaRepková Trenčín 1980
74PetraJaníčkováZáriečie2000
75RomanJuhásŠportová komunita Šaľa / Trenčianska Turná1973
76Lenka VeseláRunning snails / Nové Mesto nad Váhom 1974
77JánVeselýRunning snails / Nové Mesto nad Váhom1971
78MartinaMészárosováTrenčín1997
79AlexandraJaníčkováZáriečie2006
80JitkaHudákováĎurikam Team / Trenčín1971
81SoňaKlimáčkováTrenčín1975
82DaliborJakalSvinná2000
83SoňaStruhárováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
84Bronislava Savkova Trenčín 1977
85DanielOndrejičkaLiešťany1974
86BranislavHromnikTrencianske Stankovce1979
87PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
88KatarínaHučkováTrenčín1989
89AndrejLuprich220 mínus vek / Skalka nad Váhom1979
90ZuzanaLuprichová220 mínus vek / Skalka nad Váhom1983
91Ján TrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
92Filip Bachinec XC Bikers Trenčín / Trenčín 2000
93DenisaKůsováTrenčín1978
94MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
95RasťoŠipkaTrenčín1977
96LuciaLoviškováTrenčianske Stankovce1983
97MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad bebravou1964
98MilanSedláčekKONRAD TOOLS TEAM / Trenčín1994
99LukášTrepáčJogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom1985
100MartinLahkýTrenčín1983
101Pavel TrúchlyTrenčín1977
102PetraGrachováP&P / Trenčín1978
103JurajVodičkarun for fun / Trenčín1965
104PavolMolnárP&P / Chorvátsky Grob1976
105MiroslavKvasnicaTrenčín1963
106MartinaMelkovičováChampion club / Soblahov1982
107IvanaOndrejičkova. / Liešťany1978
108PavolStrakaIvanovce1982
109LadislavMiščíkF-tím ~ GEKON sport klub / Trenčín1965
110EvaMálkováSlawex runners / Slavičín1982
111JanaOtavováSlawex runners / Slavičín1985
112LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
113SoňaMinárikováTrenčín1972
114Barbora Bečárová Raz to príde / Drietoma 1991
115MartinŠišovskýTrenčín1988
116Miloš Figúr Dulov / Dulov 1969
117Martina Riečická Juh / Trenčín 1987
118MatejMartišBradáči / Trenčín1986
119AntonKrpelanKST Horovce / Lednicke Rovne1992
120RastislavCabalaGEKON sport / Praha1978
121AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
122PeterStoklasaChampion club / Trenčin1985
123MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
124MarekKasalaTrenčín1982
125MiroslavKasalaTrenčin1978
126RomanJankuZvonek Sport Valašské Klobouky / Lacnov1986
127TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
128Katarína Závodská Motešice / Motešice 1978
129VeronikaĎanovskáTrenčín1991
130AlexanrdaHolečkováChampion club / Nová Dubnica1989
131TomasMargorinTRENCIN1990
132IvanMojtoChampion club / Bohunice1989
133VladimiraRobotovaTrencianska Tepla1978
134IgorKarasDubnica nad Vahom1960
135KatarínaCvečkováTrenčianska Turná1983
136Ksenia ZahradnikovaChampion club / Nová Dubnica1987
137PeterMiloTrencin1992
138MichalDudlaTrenčín1988
139RadekMilickaSLAWEX RUNNERS / SLAVICIN2000
140RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
141NoraLadeckáBehaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom1992
142SilvesterPavlíkJogging klub DCA / Beluša1975
143RibwrtZemanCRH Slovensko / Trenčín1974
144Dušan Vertfein Printhouse.a.s / Bobot 1981
145IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
146PavolMartišGekon / Trenčín1994
147MartinChudýTrenčín1980
148ZuzanaDobiašováTrencin / Trencin1982
149AdriánTomášikNová Dubnica1981
150AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
151MartinVeverkaTrenčín1982
152DamiánMelo Buď lepší / Trenčianska Závada1988
153PeterDenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
154JozefKulichChampion club Trenčín / Trenčín1973
155BarboraUhliarovaBanská Bystrica 1983
156IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
157IvanaLetkoRecirdéri / Nová Dubnica 1981
158Róbert Gabriel AmbrožTrenčín2001
159DaliborJakal st.Svinná1975
160BiankaKaryováNever give up / Trenčín 1969
161PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
162NatáliaBrezovskáElite gym TN / Trenčín1987
163TerezaĎuráčiováElite gym TN / Soblahov 1993
164MarianFaturikLaco maco drink tím / Dulov1981
165VladimírStaňákAdamovské Kochanovce / Adamovské Kochanovce1985
166MatejĎuržaTrencin1991
167MichalBadžgoňTrencin1977
168LukášBučekNová Dubnica1992
169NorbertBrázdaTrenčín1971
170MarianHornikHodo dream team / Trencin1983
171Milan Holička BBL / Bánovce nad Bebravou 1962
172MartinKorecTrenčín1992
173MiriamMarušincováGEKONsport / Trenčín1973
174DanaMasarikováTrenčín1993
175PeterJuhásTrenčín1971
176VeronikaBakalárováBez me na / Mníchova Lehota1987
177MilanHertlBK Svinna / Svinna1974
178MiroslavaDrakováCYKLOSTORE TRENČÍN / Nová Dubnica1977
179Matej Letko Recorderi / Nová Dubnica 2005
180PatrikDrakCYKLOSTORE TRENČÍN / Nová Dubnica1972
181BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
182DanielHorňákRekorderi / Trenčianska Turná1975
183MichaelKadaSvinna1983
184VladimírJeškoTrenčín1964
185AlenaHrubinovaDubnica nad Vahom / Dubnica nad Váhom1980
186MichalHrubinaDubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1982
187Gabriela Ševčíková Trenčín 1976
188JánPolákNová Dubnica1964
189PeterNovodvorskýTrenčín1981
190IvanaChovancováTrenčín1977
191RomanUlahelTrenčín1971
192TomášTopolcanyNové Mesto nad Váhom1975
193MiroslavDostalNove Mesto nad Vahom1974
194Ilona Karlikova Slawex ranners / Slavičín 1971
195DianaCehlárikováPúchov1998
196MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Moravské Lieskové1994
197AlenaČernáNové Mesto nad Váhom1982
198MonikaKusendováAtletika Nové Mesto nad Váhom / Moravské1994
199PeterAzariQEXo / Trenčín 11977
200JánJenčoSvetromopreteky / TRENČÍN1979
201MichalBeňo- / Trenčianske Teplice1997
202EmaJenčováSvetromopreteky / TRENČÍN2004
203LiborPorubanPro Dubnica o.z / Dubnica nad Váhom1968
204MarcelJuríčekChocholna1988
205LukašPappChocholna1992
206RadovanRosaBrezolupy1992
207MartinStastnyTrenčín1989
208MartinFaturikLACO MACO DRINK TEAM / Ilava1976
209Helena HoždorováLysá pod Makytou-Dešná1995
210TiborŠírTr.Teplá / Trenčianska Teplá1966
211BarboraGavendováTrenčín1999
212AlenaFalaštováBuď lepsí / Trenčín1986
213EvaGavendováTrenčín1963
214EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
215JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
216HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
217MirkaZichováSLAWEX RUNNERS / Slavičín1981
218JurajBalajTrebnčin1981
219MonikaSlezackovaRecorderi / Bratisla a1980
220MartinDobiasNová Dubnica1995
221Ľubomír Samek Kálnica1980
222MartinLesajTrenčín1975
223JanaLesajováTrenčín1978
224ĽubomírSamekKálnica 2003
225LukášSamek Kálnica 2008
226KatarínaSkulavikovaMelcice-Lieskove1981
227ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
228MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
229MatejBibzaNové Mesto nad Váhom1992
230JiříHaninecAK Spartak Dubnica / Trenčianska Teplá1957
231RastislavGugaNemšová / Nemšová1991
232VeronikaNunesTrenčín1985
233JakubKollárViecha u Jozefa / Trenčín1995
234JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
235TomášVavro3x3 basketball Trenčín / Trenčín 1982
236MiroslavaVertigac220 minus vek / Trenčín1978
237JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
238MiroslavŽiakSaS / Prievidza1987
239PeterGolianTrenčín1976
240OlenaYakymenkoTrenčín1972
241MichalTalabaNutrilite team / Trenčín1988
242AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
243Dušan JELÍNEKTrenčín / Trenčín 1978
244PeterTalčíkNUTRILITE team / TRENCIN1970
245PeterTalčíkNUTRILITE Team / Trenčín 11970
246MilanHoliček KST Bohunice / Bohunice1992
247MatúšĎuríkChampion club / Nemšová1997
248PavolBeňoTrenčianske Teplice1966
249JakubMeloTrenčín1988
250PeterAtalovičTrenčín1989
251ZuzanaZanovaTrenčianske Stankovce1984
252BarboraŠtiasnaTrenčín1985
253PeterMuzigaTrenčín1983
254AlenaČiernikováRaz to príde / Ilava1997
255MartinNosekBTS / Trenčianske Stankovce1987
256BeaLackováPoolman / Londyn1976
257Martin Kocaj Trenčín 1987
258ZuzanaStanakovaGekon / Trencin1986
259JurajMokošTJ Stratená / Trenčín1968
260JozefKudlasokol Trencin / Trencin1947

1. kolo 2021


❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MichalMartonFat boy runner / Ivanovce1983
2Martin BARTOŠreklama BARTOŠ / Trenčín1982
3ZuzanaČelkováreklama BARTOŠ / Trenčín1983
4JánMišák- / Selec1972
5MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
6SylviaTopolčányovaNove Mesto Nad Vahom1976
7Ivana LetkoRecorderi Recibuild / Nová Dubnica 1981
8PeterŠimkoAutoboxy Trenčín / Trenčín1972
9DaliborJakalSvinná2000
10MarekBulko Veľké Bierovce 1978
11MatejBibzaNové Mesto nad Váhom 2992
12ErikŠevčíkTrenčín1995
13MiroslavIlavský stjogging klub / Dubnica n/v1963
14PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
15MarianGiertlxROAD / Banovce nad Bebravou1950
16MáriaPomajbováNové Mesto nad Váhom1979
17LadislavMatejkaTBL / Trenčín1982
18AdriánJakalSvinná / Svinná2005
19KatarínaMatejkováTBL / Trenčín1986
20DaliborJakal st.Svinná1975
21AndrejPrekopTrenčín1985
22MartinŠišovskýTrenčín1988
23MarekMadunický- / Trenčín1988
24TomasMargorinTrencin1990
25PeterStoklasaTrenčin1985
26BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
27SylviaStehlíkováTrenčín / Trenčín1976
28OlenaYakymenkoTrenčín1972
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
31JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
32LenkaVeseláNové Mesto nad Váhom1974
33IvanVavríkTrenčín / Trenčín1963
34PatríciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
35PavelSpačekTrencianske tulene / Trencianska Tepla1971
36IgorVrabelTrencianska Teplá1959
37EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
38JurajBalajTrenčin1981
39Mária Vráblová Trenčianska Teplá 1960
40AntonKrpelanLednické Rovne1992
41PeterBatkaTrenčín1970
42LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
43NinaPavlíkováSoblahov2005
44MilošHumeraTrenčín1970
45JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
46OliverSpaçekTrencianska Tepla1999
47BratislavaMrázikSam / Trenčín1975
48IgorChlebikNove Mesto nad Vahom1976
49JanBalusikPuchov1981
50MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
51PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
52JakubKollárTrenčín1995
53AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
54ZuzanaLuprichováBez me na / Skalka nad Váhom1983
55ZuzanaZanovaTrencianske Stankovce1984
56MarianAdamkovicGekonsport / Bznovce nad bebravou1964
57MarianAdamkovicGekonsport / Banovce nad Bebravou1964
58ErvínPáleníkBud lepsi / Trenčín1962
59Veronika Ďanovská Trenčín 1991
60RadekMilickaSlawex runners / Slavicin2000
61VictoriaBuchelováBuď Lepší / Trenčín 1997
62ĽubicaŠčambováBuď lepší / Trenčín1980
63TomášStiksaBehaj s Radosťou / Trenčianske Teplice1983
64MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
65JanaPálešováRaz to príde / Drietoma1977
66BarboraBečárováRaz to príde / Drietoma1991
67ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
68MatusVaračkaBuď Lepsi / Beckov1988
69MilanHertlBežecký klub Svinná / Svinná1974
70JurajMaláňSoblahov / Soblahov1977
71RomanJuhásŠportová komunita Šaľa / Trenčianska Turná1973
72PavolZávodskýTrenčín1995
73MiroslavaDrakováNová Dubnica1977
74PatrikDrakCyklostore Trenčín / Nová Dubnica1972
75ZuzanaDobiašováTrencin / Trencin1982
76TomášBaďuraTrenčín1979
77MartinKorecTrenčín1992
78MilanKorecŠafránovci / Trenčín1968
79PetetKrchnavyTrencin / Trencin1965
80VladimirJeškoTrenčín1964
81Lucia LoviškováTrenčianske Stankovce 1983
82Jozef Staník Lysá pod Makytou 1973
83PavolMedveďGEKON sport / Trenčianske Teplice1972
84JanaLesajováTrenčín1978
85MartinLesajTrenčín1975
86ZuzanaStanakovaGekonsport TN / Trencin1986
87DanielOndrejičkaLiešťany1974
88Dušan JELÍNEK - / TRENČÍN 1978
89PeterKrchňavýTrenčín1965
90VladoKulíšekSCMT / Trenčín1960
91SoňaStruhárováLieskovskí bežci / Moravské Lieskové1993
92MartinLahkýTrenčín1983
93JánTrochanXC Bikers Trenčín / Nová Dubnica 1982
94PavolStrakaIvanovce1982
95SabinaStrakovaIvanovce2007
96MartinaStrakovaIvanovce1982
97SofianRepaGymnázium Bánovce / Bánovce nad Bebravou2005
98MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
99MartinaMelkovičováBuď lepší / Soblahov1982
100LadislavMiščíkF-tím / Trenčín1965
101TiborŠírTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá1966
102LuciaŠírováTrenčianska Teplá / Trenčianska Teplá2002
103Ilona Karlíková Slawex ranners / Slavičín 1971
104MartinNosekBTS / Trenčianske Stankovce1987
105JakubMeloTrenčín1988
106RastislavHulmanPoolman / Trenčín1978
107JakubVranaGEKON sport / TRENČÍN1984
108SilvesterPavlíkJogging klub DCA / Beluša1975
109MichalBadžgoňTrenčin1977
110MatejĎuržaMníchova Lehota1991
111Lukáš Trepáč Jogging klub Dubnica / Dubnica nad Váhom 1985
112KatarínaZávodská Motešice / Motešice 1978
113BranislavHromnik- / Trencianske Stankovce1979
114KatarínaGarajovaBez me na / Trencin1979
115Miloš Figúr Dulov / Dulov1969
116FrantišekStančekTrenčín1980
117MatusOpatovskySelec / Selec1994
118MichalDudlaTrenčín1988
119MarianFaturikLaco maco drink tím / Dulov1981
120IvanMajtánNové Mesto nad Váhom1957
121IvanMOJTOBohunice1989
122IvnaMajtánNové Mesto nad Váhom1957
123SoňaMinárikováTrenčín1972
124Martin ŠťastnýTrenčín1989
125DamiánMeloTrenčianska Závada1988
126Sandra Kiššová Považská Bystrica 2002
127MartišMatejBradáči / Trenčín1986
128JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
129HelenaHoždorováLysá pod Makytou1995
130PeterSobek220 mínus vek alebo Bez me na :-) / Trenčín1978
131IvanaOndrejičkováLiešťany1978
132DanielHorňákRekordéri / Trenčianska Turná1975
133Robert Janíček BK Lysa pod Makytou / Lysa pod Makytou 1969
134MarcelMasarovičTrenčín1986
135RasťoŠiplaTrenčín1977
136Katka Janičkova BK Lysa pod Makytou / Lysa pod Makytou 2005
137DenisaKusovaTrenčín1978
138Nikola Švaňová Laco Maco drink tím / Ilava 1993
139AntonLíškaHK Opatová / Trenčín1977
140DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
141MilanMakiš220 mínus vek / Trenčín1983
142PavolMartišGekon / Trenčín1994
143MarekBaráthTajná / Tajná1977
144JurajMokošTJ Stratená / Trenčín1968
145KatkaMarasováTJ Stratena / Trenčín1974
146KatkaMalíkováTJ Stratena / Trenčín1970
147AndreaMelicherováTJ Stratená / Trenčín1970
148MiriamMarušincováGekon / Trenčín1973
149SimonaZacharováTrenčianska Teplá1990
150BranislavZacharTrenčianska Teplá1986
151Eva GavendováTrenčín1963
152BarboraGavendováTrenčín1999
153PeterStehlík220-vek / Trenčín1979
154LukášSabadkaPROLIGA SPORT TEAM / Veľké Bierovce 1993
155JanKucharikDurikam team / Trencin1965
156MatiaGuzikovaPama1982
157DianaCehlárikováPúchov1998
158PavelUhreckýTrenčín1974
159LenkaVaračkováBuď Lepsi / Beckov1988
160ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
161JurajMarekRaz to príde / Soblahov2007
162ĽubomírSamek Slavia TN / Kalnica2003
163SamekLukášKálnica2008
164MiroslavKasalaTrenčín1978
165ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
166MarianHornikhodo dream team / Trenčín1983
167RomanUlahelTrenčín1971
168Natália BrezovskáElite gym TN / Trenčín 1987
169EmíliaPavlíkováSoblahov1968
170RóbertŠubertRaz to príde / Trenčianske Stankovce1994
171TerezaĎuráčiová Elite gym TN / Soblahov1993
172KatarínaHučkováTrenčín1989
173Peter Talčík Nutrilite team / Trenčín 1970
174PeterNovodvorskýTrenčín1981
175PeterDenesKBPS PUCHOV / PUCHOV1961
176MiroslavLetkoRaz to príde / Trenč. Stankovce1979
177marianCyprianMAC dubnica nad vahom / Dubnica nad Vahom1947
178Martina MészárosováTrenčín1997
179MartinChudýTrenčín1980
180PeterJuhásTrenčín1971
181IgorKarasDubnica nad Váhom1960
182MartinFaturikLaco maco drink tím / Ilava1976
183EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
184JanaOtavovaSlawex runners / Slavicin1985
185PetraCabalováGEKON sport / Praha1983
186RastislavCabalaGEKON sport / Praha1978
187AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
188MilanSedláčekKonrad Tools Team / Trenčín1994
189MichaelaŽilkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1972
190SoňaKlimáčkováTrenčín1975
191MirkaZichováSLAWEX RUNNERS / Slavičín1981
192MarcelaZvrskovcovaBanská Štiavnica 1982
193RobertZemanCRH Slovensko / Trenčín1974
194KatarínaMalákováSvinná1979
195Róbert Gabriel Ambrož Trenčín 2001
196MartinSlezačekRecorderi / Hamry1984
197AlenaČerná Nové Mesto nad Váhom1982
198IvanaChovancováTrenčín1977
199DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
200MonikaSlezackovaRecorderi / Bratislava1980
201TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
202MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
203LukášMacekBio Corner / Trenčín1987
204PeterMiloTrencin1992
205OndřejTlukaGEKON sport / Trenčín1976
206JánPolákNová Dubnica1964
207BiankaKaryováNever give up / Trenčín1969
208MartinVeverkaTrenčín1982
209AdriánAmbrožTrenčín / Trenčín 1999
210RastislavGugaNemšová / Nemšová1991
211LiborPorubanPRO Dubnica o.z. / Dubnica nad Váhom1968
212BranislavUlbrichAdamovské Kochanovce1978
213JakubĎuržaMníchova Lehota1993
214NorbertBrázdaTrenčín1971
215NatáliaFislováBuď lepší / Trenčín1988
216BranislavLobotkaBuď lepší / Trenčín1986
217JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
218PeterAZARIQEXo / Trenčín1977
219MiroslavaVertigac220-vek / Trenčín1978
220NoraLadecká Behaj s Radosťou / Dubnica nad Váhom 1992
221Pavel Trúchly Trenčín 1977
222AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
223VeronikaBakalárová220-vek/bez me na / Mníchova Lehota1987
224PeterGolianTrenčín1976
225HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
226BarboraUhliarovaBanská Bystrica1983
227BranislavMrázikTrenčianska Turná1975
228Martin KocajTrenčín1987
229RasťoŠipkaTrenčín1977
230Lukáš SamekKálnica2008
231RóbertAmbrožAMCO / Trenčín1975
232RudolfSopkoTrencin1943
233JánJenčoVeľkánoha / Trenčín1979
234LuciaMituchováBuď lepší / Trenčín1981
235SimonaMajerčáková Trenčín 1999
236JozefKudlaSokol Trenčín / Trenčín1947
237AdriánTomášikNová Dubnica1981
238PetraGrachováTrenčín1978
239ĽubomírSamekKálnica 1980
240LukášBučekNová Dubnica1992
241PeterMarcinátBuď Lepší / Trenčín1986
242BohumírZvrškovecBanská Štiavnica1971
243MichalBeňoTRENČIANSKE TEPLICE1997
244JaroslavPavlackýTrenčianske Teplice / Trenč. Teplice1962
245PavolMolnárChorvatsky Grob1976
246DušanVertfeinPrinthouse a.s. / Bobot1981
247TomasKocianTrencin1989
248RadovanRosaBreza Team / Brezolupy1992
249MichalMakišSoblahov1981
250VladimírKováčikDohňany1997

6. kolo 2020


(viac…)

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2FrantišekJackulíkBrúsne / Druetoma1978
3MichalDudlaTrenčín1988
4MichalHodulilTrenčín1982
5MarcelSykoraZamarovce1981
6TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
7ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
8marianadamkovicgekonsport / banovce nad bebravou1964
9LuciaLoviškováBuď lepší / Trenčianske Stankovce1983
10MiroslavIlavský stjogging klub Dubnica n/v / Dubnica n7v1963
11ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
12MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
13VolodymyrMorgunovTrencin1968
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
16MarekSmolánPupok Sveta / Trenčín1977
17PeterNovodvorskýTrenčín1981
18MatusVarackaBuď Lepsi / Beckov1988
19LenkaVarackovaBuď Lepsi / Beckov1988
20MatejBibzaNové Mesto nad Váhom 1992
21PeterŠimkoAutoboxy / Trenčín1972
22RastislavBrunovskyDrietoma1969
23PavolBalaščákTrenčín1964
24DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
25TiborNešťákBehame cez čiaru / Moravske Lieskove1975
26JanaPálešováRaz to pride / Drietoma 1977
27MartinPollákBathory team Čachtice / Podolie1976
28MarianCyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
31PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
32SofianRepaBanovce nad Bebravou2005
33DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
34MiroslavKasalaTrencin1978
35JakubMeloTrenčín1988
36JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
37MilošHumeraTrenčín1970
38PeterBatkaTrenčín1970
39SoňaStruhárováŠtafeta Moravské Lieskové / Moravske Lieskove1993
40MonikaKusendovaAtletika Nove Mesto nad Vahom / Moravske Lieskove1994
41JaroslavBarbosaPovažská Bystrica1982
42MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
43JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
44MáriaPomajbováNové Mesto nad Váhom1979
45AntonKrpelanLednicke Rovne1992
46DaliborJakalBez me na / Svinná2000
47IvanaOndrejičkováLiešťany1978
48JozefStaníkLysá pod Makytou1973
49MichalStaníkLysá pod Makytou2002
50EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
51MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
52Zuzana StaňákováTrenčín1986
53TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
54MarejDuckyPomaly dalej zajdes / Trencianske Stankovce1984
55PeterStoklasaTrenčín1985
56BranislavStoklasaTrencin1978
57JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
58PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
59MiroslavMikušTimoradza / Timoradza1975
60NatáliaRožník FislováBuď Lepší / Trenčín1988
61DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
62MonikaSlezackova SHEruns / Bratislava 1980
63MartinSlezacekHamre1984
64DanielHornakTrencianska Turna 1975
65IvanaZiacikova (Letko)Nova Dubnica1982
66JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
67PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
68PavolMartišGekon sport / Trenčín1994
69Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1975
70PetraCabalováGekonsport / Trenčín1983
71RastislavCabalaGekonsport / Trenčín1978
72HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
73PatriciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
74JaroslavStruhárRaz to príde / Trenčín1983
75Veronika Ďanovská Trenčín 1991
76OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
77ZuzanaZanova;Buď lepší / Trenčín1984
78PavolVanekChocholná-Velčice1977
79AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
80OlenaYakymenkoTrenčín1972
81PeterGolianTrenčín1976
82PatrikDrakCYKLOSTORE Trenčín / Trenčín1972
83MariánHorníkHodo Dream Team / Trenčín1983
84MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
85Andrej VrškovýTTS Trenčín / Trenčín 1999
86LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
87DušanBloudekTrenčianske Teplice1985
88MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
89ĽubicaŠčambováBuď lepši / Trenčín1980
90PavelSpačektrenciansky tuleni / Trencin1971
91JánKutišŠK Prusy / Prusy1976
92DanielOndrejičkaLiešťany1974
93KatarínaMatejkováTBL TEAM / Bratislava1986
94JaroslavPavlackýTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1962
95Vladimir ČUPALKA Gekoň šport udri na.. / Slatina nad Bebravou 1974
96AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
97KarinMasarykovaTrencianske Teplice1988
98Dominik KrutákTTT Trenčín / Trenčín 2002
99JánBalušíkPúchov1981
100ErikŠevčíkImperia Spartan / Trenčín1995
101AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
102IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
103GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
104MichalAncinBehači / Trenčianske Teplice1978
105Lívia CsibreiovaTrenčin 1980
106AntonBlaškoJogging klub Dca / Dubnica n/V1965
107PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
108ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
109IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
110PavolBoorStará tura1975
111TerezaĎuráčiováSoblahov1993
112NataliaBrezovskaTrenčín1987
113PeterStehlíkTrenčín1979
114SylviaStehlíkováTrenčín1976
115DušanDanišNová Dubnica1968
116JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
117BoženaBulíkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1979
118EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
119MarcelJuricekChocholna1988
120JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
121IvanMOJTOBohunice1989
122MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
123MilanHoličkaBánovce nad Bebravou 1962
124MiroslavRosaNadlice1969
125Denisa Huláková Ľadové medvede Ostratice / Banovce1979
126PatrikGalkoBánovce nad Bebravou 1988
127PETERGREGUSKAAO PRUSKE / PRUSKE1960
128JurajŠtefánikWarfighterathletic / Krásna Ves 1999
129RafaelJaníčekTrencin1993
130AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
131MáriaStoklasováTrenčín 1977
132MatejBabkaChampion club / Bratislava1988
133MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
134MartinBohušTrenčín 1988
135AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
136Peter DenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
137BarbaraChrenkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
138MartinChudýTrenčín1980
139IvanVavríkTrenčín1963
140HenrietaHluchováPrusy1996
141MichaelaŽilkovaJogging klub / Dubnica nad Vahom1972
142FilipLittvaRužomberok / Ružomberok1990
143RudolfSopkoTrenčín1943
144BranislavGregušPupok Sveta / Hrabovka (Trenčín)1979
145MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
146PeterTalčíkNUTRILITE team / Trenčín1970
147AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
148TomášPodperaBikeacademy / Horňany1986
149MarianMaňkoDubnica nad Vahom1986
150AdamAdamenkobez me na / Trenčín1983
151AAABAAABAAAB / AAAB1981
152AAAAAAAAAAAA / AAAA1981
153alojzababez me na / Trenčín1983
154MMMXMMMYAAAA / RRRR1987
155adoalooobez me na / Trenčín1983
156NinaPavlíkováRaz to príde / Soblahov2005
 

Aktuality

19.06.2022 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

01.05.2022 10:00  Kubrica (Rybníky)  

10.04.2022 10:00 Lesopark Brezina

20.03.2022 10:00 Spojená škola internátna, Trenčín

07.11.2021 10:00 Lesopark Brezina

10.10.2021 10:00  Trenčianske Teplice (Namestie T.G. Masaryka)   

05.09.2021 10:00  Svinná

07.08.2021 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

11.07.2021 10:00  Chocholná – Velčice  

30.05.2021 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.04.2021 00:00  Hrádza pod novým mostom, alebo kdekoľvek v rámci Vášho okresu   

❗ Zároveň je to 7. kolo 2020

Predajca rychlorozkladacích stanov

covid edition 17.11.2020 Vzhľadom na pandemické obmedzenia sa bude preťekať individuálne za pomoci aplikácie strava.

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu