6. kolo 2020


Miesto: Trenčianske Teplice (parkovisko 300m od výjazdu na Zelenú Žabu)
               Parkovisko je pre bežcov v deň preteku zadarmo

Adresa: 17. novembra 297/15, 914 51 Trenčianske Teplice

Dátum: 

Trať: 9,25km ; Štart v parku pri cvičisku. Beží sa smerom k jazierku, do prava cez parkovisko, okolo záhradkárskej osady, po schodoch na priehradný múr Baračky, ďalej okolo Baračky až na začiatok Omšenia. Odtiaľ lesnou cestou tiahlym stúpaním až po modrý náučný chodník. Serpentínami dole do parku a na záver výbeh na Zelenú Žabu, kde je cieľ.

Povrch: asfalt 20% / terén 80%

Štart: 10.00 h

Štartovné:
                     2 EUR – klasické štartovné
                     Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
                     (štartovné sa platí priamo na mieste)

Prezentácia: od 9.00 h

 

TN liga 6 - mapa

Registrácia

Prihláška odoslaná!
Ďakujeme za registráciu




Zoznam bežcov

 MENOPRIEZVISKOTÍM/MESTOROK
1MilanMakišbez me na / Trenčín1983
2FrantišekJackulíkBrúsne / Druetoma1978
3MichalDudlaTrenčín1988
4MichalHodulilTrenčín1982
5MarcelSykoraZamarovce1981
6TomášMiklovičUltraBrezina / Trenčín1979
7ErvínPáleníkBuď lepší / Trenčín1962
8marianadamkovicgekonsport / banovce nad bebravou1964
9LuciaLoviškováBuď lepší / Trenčianske Stankovce1983
10MiroslavIlavský stjogging klub Dubnica n/v / Dubnica n7v1963
11ĽubomírKuchárTrenčín Inline / Trenčín1966
12MiroslavIlavskýJogging klub Dubnica / Dubnica n/V1987
13VolodymyrMorgunovTrencin1968
14BlankaBalaščákováGekon TN / Trenčín1966
15ŠtefanČervenkaJogging klub / Dubnica nad Váhom1966
16MarekSmolánPupok Sveta / Trenčín1977
17PeterNovodvorskýTrenčín1981
18MatusVarackaBuď Lepsi / Beckov1988
19LenkaVarackovaBuď Lepsi / Beckov1988
20MatejBibzaNové Mesto nad Váhom 1992
21PeterŠimkoAutoboxy / Trenčín1972
22RastislavBrunovskyDrietoma1969
23PavolBalaščákTrenčín1964
24DaliborJakal st.Bez me na / Svinná1975
25TiborNešťákBehame cez čiaru / Moravske Lieskove1975
26JanaPálešováRaz to pride / Drietoma 1977
27MartinPollákBathory team Čachtice / Podolie1976
28MarianCyprianMAC Dubnica nad Vahom / Dubnica nad Vahom1947
29DrahoslavMasarikŠtvorlístok / Trenčín1967
30JanaMasarikováŠtvorlístok / Trenčín1968
31PavolJankechKlub bežcov a priateľov športu / Púchov1957
32SofianRepaBanovce nad Bebravou2005
33DanielZuboJogging klub / Dubnica n/V1969
34MiroslavKasalaTrencin1978
35JakubMeloTrenčín1988
36JurajSchillerBehaj s Radosťou / Nová Dubnica1977
37MilošHumeraTrenčín1970
38PeterBatkaTrenčín1970
39SoňaStruhárováŠtafeta Moravské Lieskové / Moravske Lieskove1993
40MonikaKusendovaAtletika Nove Mesto nad Vahom / Moravske Lieskove1994
41JaroslavBarbosaPovažská Bystrica1982
42MiroslavZlochaRaz to príde / Trenčín1989
43JánVeselýNové Mesto nad Váhom1971
44MáriaPomajbováNové Mesto nad Váhom1979
45AntonKrpelanLednicke Rovne1992
46DaliborJakalBez me na / Svinná2000
47IvanaOndrejičkováLiešťany1978
48JozefStaníkLysá pod Makytou1973
49MichalStaníkLysá pod Makytou2002
50EvaMarekováRaz to príde / Soblahov1982
51MiroslavLetkoRaz to príde / Trenčianske Stankovce1979
52Zuzana StaňákováTrenčín1986
53TomášStiksaBehaj s radosťou / Trenčianske Teplice1983
54MarejDuckyPomaly dalej zajdes / Trencianske Stankovce1984
55PeterStoklasaTrenčín1985
56BranislavStoklasaTrencin1978
57JakubVranaGEKONsport / Trenčín1984
58PeterBenčoTrenčianske Mitice1991
59MiroslavMikušTimoradza / Timoradza1975
60NatáliaRožník FislováBuď Lepší / Trenčín1988
61DaliborRožníkBuď Lepší / Trenčín1988
62MonikaSlezackova SHEruns / Bratislava 1980
63MartinSlezacekHamre1984
64DanielHornakTrencianska Turna 1975
65IvanaZiacikova (Letko)Nova Dubnica1982
66JánFaltusRaz to príde / Ilava1988
67PeterŤapajnaTIRáciBN / Bánovce nad Bebravou1986
68PavolMartišGekon sport / Trenčín1994
69Milan Hertl BK Svinná / Svinná 1975
70PetraCabalováGekonsport / Trenčín1983
71RastislavCabalaGekonsport / Trenčín1978
72HelenaChromekováSlawex runners / Slavičín1986
73PatriciaStruhárováRaz to príde / Trenčín1987
74JaroslavStruhárRaz to príde / Trenčín1983
75Veronika Ďanovská Trenčín 1991
76OndřejTlukaGEKONsport / Trenčín1976
77ZuzanaZanova;Buď lepší / Trenčín1984
78PavolVanekChocholná-Velčice1977
79AndrejLuprichBez me na / Skalka nad Váhom1979
80OlenaYakymenkoTrenčín1972
81PeterGolianTrenčín1976
82PatrikDrakCYKLOSTORE Trenčín / Trenčín1972
83MariánHorníkHodo Dream Team / Trenčín1983
84MilanŠarayBánovce nad Bebravou1989
85Andrej VrškovýTTS Trenčín / Trenčín 1999
86LubomírAdameKšinná / Kšinná1980
87DušanBloudekTrenčianske Teplice1985
88MiroslavDočárBuď lepší / Trenčín1992
89ĽubicaŠčambováBuď lepši / Trenčín1980
90PavelSpačektrenciansky tuleni / Trencin1971
91JánKutišŠK Prusy / Prusy1976
92DanielOndrejičkaLiešťany1974
93KatarínaMatejkováTBL TEAM / Bratislava1986
94JaroslavPavlackýTrenčianske Teplice / Trenčianske Teplice1962
95Vladimir ČUPALKA Gekoň šport udri na.. / Slatina nad Bebravou 1974
96AdriánJakalBežci Svinná / Svinná2005
97KarinMasarykovaTrencianske Teplice1988
98Dominik KrutákTTT Trenčín / Trenčín 2002
99JánBalušíkPúchov1981
100ErikŠevčíkImperia Spartan / Trenčín1995
101AlicaNemčekováJogging klub / Dubnica nad Váhom1964
102IgorKarasDubnica / Dubnica nad Váhom1960
103GizkaChrenkováJogging klub / Dubnica nad Váhom1954
104MichalAncinBehači / Trenčianske Teplice1978
105Lívia CsibreiovaTrenčin 1980
106AntonBlaškoJogging klub Dca / Dubnica n/V1965
107PeterMarcinátBuď lepší / Trenčín1986
108ĽubomírVavrušTrenčín / Trenčín1974
109IvanMajtanNové Mesto nad vahom1957
110PavolBoorStará tura1975
111TerezaĎuráčiováSoblahov1993
112NataliaBrezovskaTrenčín1987
113PeterStehlíkTrenčín1979
114SylviaStehlíkováTrenčín1976
115DušanDanišNová Dubnica1968
116JozefNeveďalKrásno nad Kysucou1970
117BoženaBulíkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1979
118EvaMalkovaSlawex runners / Slavicin1982
119MarcelJuricekChocholna1988
120JakubHrmoBuď lepší / Trenčín1988
121IvanMOJTOBohunice1989
122MiroslavUhlárVrbany / Vrbany1974
123MilanHoličkaBánovce nad Bebravou 1962
124MiroslavRosaNadlice1969
125Denisa Huláková Ľadové medvede Ostratice / Banovce1979
126PatrikGalkoBánovce nad Bebravou 1988
127PETERGREGUSKAAO PRUSKE / PRUSKE1960
128JurajŠtefánikWarfighterathletic / Krásna Ves 1999
129RafaelJaníčekTrencin1993
130AndrejPrekopBuď lepší / Trenčín1985
131MáriaStoklasováTrenčín 1977
132MatejBabkaChampion club / Bratislava1988
133MariánVavrikDubnica nad Váhom1984
134MartinBohušTrenčín 1988
135AlexanderBezovýAXB sport servis / Trenčín1959
136NinaPavlíkováSoblahov2005
137Peter DenešKBPŠ Púchov / Púchov1961
138BarbaraChrenkováJogging klub Dubnica nad Váhom / Dubnica nad Váhom1995
139MartinChudýTrenčín1980
140IvanVavríkTrenčín1963
141HenrietaHluchováPrusy1996
142MichaelaŽilkovaJogging klub / Dubnica nad Vahom1972
143FilipLittvaRužomberok / Ružomberok1990
144RudolfSopkoTrenčín1943
145BranislavGregušPupok Sveta / Hrabovka (Trenčín)1979
146MichalTalabaNUTRILITE team / Trenčín1988
147PeterTalčíkNUTRILITE team / Trenčín1970
148AlenaFalaštováBuď lepší / Trenčín1986
149TomášPodperaBikeacademy / Horňany1986
150MarianMaňkoDubnica nad Vahom1986
 

Aktuality

11.10.2020 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

26.09.2020 10:00  Svinná

01.08.2020 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

12.07.2020 10:00  Chocholná – Velčice  

14.06.2020 10:00  Kubrica (Rybníky)  

24.05.2020 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku) Spoločné prebehnutie

17.11.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

10.11.2019 14:00  Budova TSK – Trenčín

10.11.2019 11:00  Mníchová Lehota

13.10.2019 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

15.09.2019 10:00  Svinná

03.08.2019 10:00  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

7.7.2019 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

16.06.2019 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

2.6.2019 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XV ročník

5.5.2019 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

01.05.2019 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

24.03.2019 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

4.11.2018 14:00  Budova TSK – Trenčín

4.11.2018 11:00  Mníchová Lehota

14.10.2018 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

23.9.2018 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

04.08.2018 19:30  Trenčín (Priemyselný park, Facility system Hub) – IAAF certifikovaná 10,0km trať

15.7.2018 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

10.06.2018 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

27.5.2018 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIV ročník

01.05.2018 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

22.04.2018 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

18.03.2018 10:00 Ostrov Msport ( Hala U Matejku)

17.11.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

11.11.2017 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

22.10.2017 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)

24.9.2017 10:30  Opatovská dolina, Chata Opatová

6.8.2017 10:30  Mníchová Lehota

16.7.2017 10:00 Trenčín (OC Laugarício)

11.06.2017 10:00  Soblahov (futbalové ihrisko) 

28.5.2017 10:00 – Beh Trenčianskou Brezinou XIII ročník – 3. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu 28.5.2017 10:00 Brezina

01.05.2017 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Love Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať. Pretek nie je zaradený do série bežeckej ligy.

23.04.2017 10:00  Trenčín časť Kubrá – ( Kyselka ) 

26.03.2017 14:00  Ostrov Msport – ( Hala U Matejku)  

17.11.2016 Pripravili sme pre vás v spolupráci s Vrchárskou korunou Trenčianskou akciu Free Trenčín, kde si môžete prísť zabehať a zabicyklovať.

12.11.2016 10:30  Pozývame všetky bežkyne a bežcov na záverečné posedenie a vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch posádkového klubu, po vyhodnotení behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

23.10.2016 10:00  Horné Srnie (tenisové kurty TK 2000)  

25.9.2016 10:00  Trenčianske Teplice (parkovisko pod Zelenou Žabou)  

21.8.2016 10:00  Trenčín (OC Laugarício)  

24.7.2016 17:00 !!! posunutý čas štartu Mníchová Lehota  

12.6.2016 10:00 Soblahov   

29.5.2016 10:00 Brezina

23.4.2016 10:00 Opatová    !!! pozor zmena termínu

20.3.2015 14:00 Ostrov Msport !!! pozor posunutý čas štartu